Навигация по сайту

Популярные статьи

30 кращих плагінів WordPress для вашого сайту

Створити сайт на платформі WordPress не складає ніяких труднощів, чого не скажеш про підбір плагінів, які зроблять ваш ресурс функціональним і зручним. Модулі можна без перебільшення назвати фундаментом вашого сайту: саме вони виконують всі важливі функції, якими користуються як адміністратори, так і відвідувачі. величезна колекція всіляких плагінів є одним з основних переваг платформи WordPress в очах мільйонів користувачів. Однак достаток є одночасно і благом, і серйозною перешкодою: як серед такого розмаїття програм зробити правильний вибір?

Для багатьох сучасних тим для WordPress вже визначено оптимальний набір плагінів, рекомендованих до установки. Такі плагіни є невід'ємною складовою теми, наділяючи її необхідними функціями. Проте, в цій статті мова піде не про плагіни для конкретних тем, а про універсальні сервісах для WordPress.

Перш ніж рухатися далі, хочу дати вам один цінний рада: постарайтеся звести кількість використовуваних плагінів до мінімуму, оскільки кожна додаткова програма уповільнює швидкість роботи вашого сайту. Переконайтеся, що ви використовуєте тільки найнеобхідніші плагіни, які є кращими в своєму класі.

На пошуки потрібних плагінів в Інтернеті можна вбити цілий день, а то і більше. Щоб ви зекономили час, пропоную вашій увазі список кращих плагінів, які можуть стати в нагоді для вашого сайту або блогу на WordPress. Також прочитайте статтю: Як створити логотип для сайту без навичок дизайнера?

Якщо ви хочете забезпечити рівну, безперебійну роботу свого сайту, то без плагіна W3 Total Cache вам просто не обійтися. Швидкість роботи сайту важлива не тільки для відвідувачів, але і для пошукових мереж. Якщо сторінки вашого ресурсу будуть довго грузиться, ви неминуче втратите частину трафіку. W3 Total Cache творить чудеса: c сервісом вам не страшні різкі прирости обсягу трафіку, і велика кількість відвідувачів ніяк не відіб'ється на ефективності роботи вашого сайту.

Безкоштовний плагін веб-аналітики з практично необмеженими можливостями веб-аналітики. Відстежує кількість відвідувачів сайту, їх географію, мови і їхні пристрої, перегляди сторінок і досконалі події. У Finteza ви зможете переглядати дані про конверсії, джерел переходів і отримаєте оцінку якості трафіку з виявленням спамерських пошукових роботів. Всі дані надходять в систему в повному обсязі і без затримок. При цьому все безкоштовно і без обмеження на кількість відслідковуються сесій. Максимум різних метрик для оцінки вашого трафіку і широкий інструментарій щодо оптимізації конверсії - Finteza цілком можна назвати «швейцарським ножем» в світі веб-аналітики.

Максимум різних метрик для оцінки вашого трафіку і широкий інструментарій щодо оптимізації конверсії - Finteza цілком можна назвати «швейцарським ножем» в світі веб-аналітики

Logaster Logo Generator являє собою зручний онлайн-сервіс для створення логотипів і інших елементів фірмового стилю. Вам потрібно лише ввести назву свого сайту, і цей плагін запропонує вам десятки варіантів логотипів, які можна зберегти в медіа-бібліотеці WordPress. Завдяки повній інтеграції з WordPress, логотипи можна без праці додайте на свою домашню сторінку або до статті / тему за допомогою шорт-коду для WordPress, який приводиться поруч з логотипом.
Зареєструвавшись на сайті Logaster, ви зможете не тільки зберігати логотипи прямо на платформі і завантажувати їх у високому дозволі, але і створювати і редагувати фавікона, візитки, конверти і бланки.

За допомогою сервісу OptiPic ви зможете оптимізувати (стиснути) все зображення на сайті буквально в 2 кліка
За допомогою сервісу OptiPic ви зможете оптимізувати (стиснути) все зображення на сайті буквально в 2 кліка. Це прискорить роботу сайту, що позитивно позначиться і на SEO, і на конверсії сайту.

Суть такої оптимізації - це зменшити вагу зображення в байтах, без втрати при цьому візуальної якості зображення. Чим менше важить картинка, тим швидше вона завантажується в браузері. Оптимізація зображень проводиться відповідно до рекомендацій Google Pagespeed Insights.

Оптимізація зображень проводиться відповідно до рекомендацій Google Pagespeed Insights

WordPress SEO є не просто плагін для SEO, а цілий пакет інструментів для оптимізації вашого веб-сайту. З його допомогою ви зможете додавати заголовки та описи статей, а також метадані Open Graph, проводити аналіз сторінки, розміщувати XML-карту сайту і багато іншого. Відрізняється простотою установки і настройки.

Відрізняється простотою установки і настройки

Wordfence забезпечує додатковий рівень захисту вашого ресурсу від хакерів і блокує IP-адреси ботів, які намагаються отримати доступ до сайту. Користувач може налаштувати отримання повідомлень в разі підозрілої активності на сайті, а платна версія програми включає в себе професійну технічну підтримку.

Користувач може налаштувати отримання повідомлень в разі підозрілої активності на сайті, а платна версія програми включає в себе професійну технічну підтримку

Як і випливає з назви цього плагіна, він підтримує ваш ресурс в чистоті, автоматично блокуючи коментарі від спамерів. І, що важливо, він робить це, не змушуючи відвідувачів проходити тест Captcha і не задаючи їм настирливих запитань.

І, що важливо, він робить це, не змушуючи відвідувачів проходити тест Captcha і не задаючи їм настирливих запитань

Щоб залучити більше трафіку, ви повинні інформувати пошукові системи про публікацію нового контенту на своєму ресурсі. Тут вам не обійтися без плагіна Google XML Sitemaps, який автоматично створює оновлену карту сайту і негайно передає її пошуковим системам. Навіщо чекати, поки пошукові системи самі виявлять новий пост на вашому сайті? Адже за цей час хтось може скопіювати ваш контент і видати його за свій! З плагіном Google XML Sitemaps ви можете спати спокійно.

З плагіном Google XML Sitemaps ви можете спати спокійно

Інструмент Google Analytics дає вам можливість відстежувати і переглядати пошукову статистику для одного або декількох сайтів. Для цього вам навіть не потрібно заходити в Google Analytics: плагін відображає всі дані прямо на вашій панелі інструментів в WordPress.

Для цього вам навіть не потрібно заходити в Google Analytics: плагін відображає всі дані прямо на вашій панелі інструментів в WordPress

Без області для коментарів не обходиться жоден сучасний блог. Disqus Comments являє собою відмінний плагін для WordPress, який дозволяє відвідувачам коментувати ваші статті і одночасно забезпечує захист від спаму. Рекомендую використовувати Disqus Comments замість «рідного» плагіна для коментарів, інтегрованого в WordPress. Disqus Comments не тільки відрізняється більш стильним інтерфейсом, але і надає користувачам більше функціональних можливостей. Більш того, ця програма автоматично синхронізує коментарі з вашою базою даних на WordPress і створює відмінні умови для взаємодії з читачами.

Більш того, ця програма автоматично синхронізує коментарі з вашою базою даних на WordPress і створює відмінні умови для взаємодії з читачами

WPForms це, мабуть, найзручніша і зрозуміла для новачків форма зворотного зв'язку, доступна для WordPress. За допомогою цього конструктора ви зможете всього в пару кліків створювати форми зворотного зв'язку, електронної підписки, замовлень, платежів, а також багато інших типів форм. Доступний спрощений, але не менш ефективний варіант цього плагіна - WPForms Lite.

Доступний спрощений, але не менш ефективний варіант цього плагіна - WPForms Lite

OptinMonster можна сміливо назвати кращим плагіном для генерації лідів. З його допомогою користувачі можуть нарощувати базу своїх передплатників, створюючи красиві форми підписки (опт-ин) і спливаючі повідомлення. Сервіс рясніє різними функціональними можливостями: таргетинг відвідувачів на підставі переглянутих ними сторінок, аналітика, роздільне тестування, і спеціальна технологія, яка виводить на екран вікно з привабливою пропозицією, коли користувач збирається покинути сайт.

Сервіс рясніє різними функціональними можливостями: таргетинг відвідувачів на підставі переглянутих ними сторінок, аналітика, роздільне тестування, і спеціальна технологія, яка виводить на екран вікно з привабливою пропозицією, коли користувач збирається покинути сайт

Jetpack це ефективний плагін для розшарювання контенту. Одним з кращих інструментів цієї програми є модуль для розшарювання контенту в соціальних мережах: він використовує лаконічний код і не уповільнює роботу сайту. Модуль відображає кількість расшаріваніє контенту у всіх популярних мережах. А якщо ви розберетеся в розширених налаштуваннях, то JetPack буде навіть сортувати ваші пости за кількістю расшаріваніє. Крім стильних кнопок для розшарювання, Jetpack також пропонує великий вибір корисних інструментів, які працюють на грамотно написаному коді.

Крім стильних кнопок для розшарювання, Jetpack також пропонує великий вибір корисних інструментів, які працюють на грамотно написаному коді

Думаю, що будь-який власник сайту розуміє, наскільки важливо мати резервні копії свого сайту, що зберігаються в надійному віддаленому місці. Навіть якщо ви користуєтеся послугами першокласного провайдера, який щодня створює резервні копії всього вашого сайту і забезпечує багаторівневий захист, не можна повністю виключати ризик того, що ви можете втратити всі ваші дані через випадкову помилку людини. В такому випадку Vault Press дозволить вам відновити весь сайт в кілька кліків.

В такому випадку Vault Press дозволить вам відновити весь сайт в кілька кліків

WP Migrate DB значно спрощує процес переміщення баз даних і медіа-бібліотек з одного місця в інше. Багато з вас з власного досвіду знають, як непросто переміщати сайт з одного хостингу на інший або з віддаленого сервера в локальну середовище розробки. З WP Migrate DB ви зможете забути про ці проблеми!

З WP Migrate DB ви зможете забути про ці проблеми

Плагін Simple Image Widget буде дуже доречним, якщо вам потрібно розмістити на бічній панелі зображення, яке буде служити посиланням або відображати деякий текст. Поєднуючи в собі приємний, простий інтерфейс і строго необхідний набір базових функцій, цей плагін чітко виконує свою вузьку задачу.

Поєднуючи в собі приємний, простий інтерфейс і строго необхідний набір базових функцій, цей плагін чітко виконує свою вузьку задачу

Плагін Akismet ефективно чистить ваш блог від спам-коментарів. Пропускаючи всі коментарі через сервіс Akismet Web, інструмент відокремлює спам від справжніх коментарів. Всі користувачі можуть бачити, які записи були відзначені як недоречні або були видалені. Коментарі, які були відзначені як спам або з яких ця мітка була знята модератором, виділяються кольором.

Коментарі, які були відзначені як спам або з яких ця мітка була знята модератором, виділяються кольором

WooCommerce це безкоштовна програма для онлайн-торгівлі, за допомогою якої ви можете з легкістю організувати продаж товарів або послуг з вашого сайту. Завдяки бездоганній інтеграції з WordPress, WooCommerce по праву вважається кращим плагіном в своєму класі, який надає власникам онлайн-магазинів і розробникам широкий набір функцій. Відрізняючись великою гнучкістю, плагін сумісний з сотнями безкоштовних і платних розширень для WordPress. На даний момент WooCommerce використовується в 30% всіх онлайн-магазинів, випереджаючи за популярністю всі інші плагіни свого класу.

На даний момент WooCommerce використовується в 30% всіх онлайн-магазинів, випереджаючи за популярністю всі інші плагіни свого класу

Якщо ви вирішили зайнятися просуванням свого ресурсу в пошукових мережах, то серед використовуваних вами інструментів обов'язково повинен бути присутнім плагін All in One SEO Pack. З його допомогою ви можете створювати оптимізовані для SEO заголовки сторінок (відображаються у верхній області веб-браузера), опису домашніх сторінок (відображаються під вашим URL в результатах пошуку), і ключові слова, пов'язані з темою вашого контенту.

З його допомогою ви можете створювати оптимізовані для SEO заголовки сторінок (відображаються у верхній області веб-браузера), опису домашніх сторінок (відображаються під вашим URL в результатах пошуку), і ключові слова, пов'язані з темою вашого контенту

Цей сервіс сканує ваш сайт і повідомляє (через панель інструментів WordPress або по електронній пошті) про наявність непрацюючих посилань або відсутніх зображеннях. Більш того, за допомогою Broken Link Checker ви можете замінювати непрацюючі URL на справні.

Більш того, за допомогою Broken Link Checker ви можете замінювати непрацюючі URL на справні

Використовуючи цю легко кастомізіруемую програму, ви можете додати на свій сайт зручну форму зворотного зв'язку. Плагін Contact Form 7 інтегрований з інструментами CAPTCHA і Akismet, забезпечуючи надійний захист від спаму.

Плагін Contact Form 7 інтегрований з інструментами CAPTCHA і Akismet, забезпечуючи надійний захист від спаму

Цей плагін поєднує в собі все, що необхідно користувачу для управління своїм контентом. Наприклад, наочний календар, який показує графік публікації ваших постів. Для обговорення постів з іншими авторами контенту передбачений спеціальний розділ для редакторських коментарів. При додаванні нових коментарів учасники отримують автоматичні повідомлення.

При додаванні нових коментарів учасники отримують автоматичні повідомлення

З цим зручним плагіном ви більше не будете плутатися в датах публікації своїх статей. А щоб перемістити публікацію поста на іншу дату, досить перетягнути його за допомогою миші. Editorial Calendar нагадує календар, вбудований в плагін Edit Flow. Це відмінний вибір для тих користувачів, кому потрібен тільки календар, без відволікаючих додаткових функцій.

Це відмінний вибір для тих користувачів, кому потрібен тільки календар, без відволікаючих додаткових функцій

Вірний спосіб прискорити роботу вашого сайту - оптимізувати розміщення на ньому зображення. Навіщо обробляти кожне зображення вручну, якщо цю роботу може зробити за вас плагін WP Smush?

Навіщо обробляти кожне зображення вручну, якщо цю роботу може зробити за вас плагін WP Smush

Soliloquy це, без перебільшення, найкращий чуйний слайдер для WordPress. У той час як багато подібних програми уповільнюють роботу вашого сайту, негативно впливаючи на показники SEO, Soliloquy завантажує слайдери миттєво! Цей плагін оснащений безліччю корисних функцій і навіть має безкоштовну версію.

Цей плагін оснащений безліччю корисних функцій і навіть має безкоштовну версію

AdSanity це програма для управління рекламними оголошеннями, головне достоїнство якої полягає в простоті використання. З Adsanity додати нове рекламне оголошення так само легко, як додати в блог новий пост. Завдяки різноманітним віджетів і шорт-кодами, ви можете розміщувати оголошення на бічних панелях, всередині постів і на сторінках. Ви можете створювати як тимчасові (відображаються протягом певного періоду часу), так і нескінченні (відображаються, поки ви їх не видалите) оголошення. Більш того, сервіс показує користувачеві діаграми і статистику за переглядами і кліках рекламних оголошень.

Більш того, сервіс показує користувачеві діаграми і статистику за переглядами і кліках рекламних оголошень

Якщо основу вашого сайту складають фотографії і зображення, то програма Envira Gallery стане вашою правою рукою в управлінні ресурсом. Це чуйний плагін, який дозволяє створювати красиві галереї зображень з привабливими ефектами, простий навігацією і гнучким дизайном. Швидко працює і відмінно виглядає на всіх типах пристроїв. Оцініть безкоштовну версію Envira Gallery Lite прямо зараз!

Оцініть безкоштовну версію Envira Gallery Lite прямо зараз

По суті, будь-який користувач має необмежену кількість спроб введення ідентифікаційних даних на вашому сайті. Цією лазівкою користуються багато хакерів, які можуть спробувати проникнути в область адміністратора, пробуючи один пароль за іншим. Login LockDown обмежує кількість спроб введення пароля. Коли ліміт вичерпано, розумний плагін тимчасово блокує вхід в панель адміністратора.

Коли ліміт вичерпано, розумний плагін тимчасово блокує вхід в панель адміністратора

У редакторі постів, вбудованому в WordPress, ви не знайдете функції для створення таблиць. Якщо вам потрібно додати таблицю, на допомогу прийде плагін TablePress. Створюйте таблиці в WordPress, додавайте їх в пости, на сторінки і навіть в віджети. Також доступна функція експорту табличних даних.

Також доступна функція експорту табличних даних

З WPtouch створити мобільну версію сайту на WordPress простіше простого. Жодна чуйна тема не може конкурувати за функціональністю з цим плагіном. Хочете зробити свій ресурс зручним для мобільних користувачів? Тоді WPtouch це ваш вибір!

Тоді WPtouch це ваш вибір

Якщо ви вирішили заробляти на партнерському маркетингу, раджу вам звернути увагу на ThirstyAffiliates. Це кращий сервіс для управління партнерськими посиланнями, який дозволяє додавати, приховувати і навіть експортувати посилання, а також автоматично замінювати посиланнями вибрані ключові слова.

Це кращий сервіс для управління партнерськими посиланнями, який дозволяє додавати, приховувати і навіть експортувати посилання, а також автоматично замінювати посиланнями вибрані ключові слова

Zendesk це найкраща хмарна програма підтримки користувачів, яка поєднує в собі гнучкість, функціональність і зручність використання. Це незамінна програма для компаній, що розвиваються. Тепер ви зможете додати на свій сайт або блог зручну контактну форму, щоб приймати запити від користувачів і своєчасно відповідати на них.

У цей список напевно не увійшли багато інших корисних плагіни для WordPress. Діліться своїми улюбленими сервісами в коментарях! А я сподіваюся, що завдяки цій статті ви відкрили для себе нові програми, які зроблять ваш сайт або блог на WordPress ще краще!

Якщо у ваешго сайту ще немає логотипу, спробуйте створити його прямо зараз за допомогою Logaster .

Статті по темі:

Однак достаток є одночасно і благом, і серйозною перешкодою: як серед такого розмаїття програм зробити правильний вибір?
Навіщо чекати, поки пошукові системи самі виявлять новий пост на вашому сайті?
Навіщо обробляти кожне зображення вручну, якщо цю роботу може зробити за вас плагін WP Smush?
Хочете зробити свій ресурс зручним для мобільних користувачів?