Навигация по сайту

Популярные статьи

4 кращих плагінів Wordpress для SEO для вашого блогу Гіпноз -

  1. 1. WordPress SEO
  2. 2. Плагін SEO Smart Links
  3. 3. SEO дружні плагіни зображень
  4. 4. Зламана перевірка посилань
  5. Скористайтеся перевагами цих плагінів для WordPress SEO сьогодні

Як блоггер-гіпноз і практик, ваша мета - поділитися безліч переваг гіпнозу з якомога більше людей.

Але без розробки та реалізації серйозної стратегії SEO для вашого блогу, ви просто не побачите, яку аудиторію - або кількість клієнтів - ви хочете.

На щастя, право Плагіни SEO WordPress допоможе вам збільшити аудиторію, отримати більше кліків і збільшити кількість конверсій.

Тут ми розповімо вам про 4 інструменти, без яких ви не можете жити.

1. WordPress SEO

Ви наполегливо працювали, щоб заробити різноманітних сертифікація гіпнозу . Цей плагін збільшує ваш вплив, тому ваша робота не витрачається.

Він відомий як універсальний торговий центр для всіх SEO. Це допоможе вам інтегрувати свої облікові записи соціальних медіа, створює мапи сайтів і навіть допомагає індексувати блог.

Це ваш плагін "безлюдний острів" - але це не єдине, що вам потрібно.

2. Плагін SEO Smart Links

Це ще одне важливе доповнення до нашого списку топ-плагінів SEO, оскільки його основна увага приділяється оптимізації на сторінці.

Цей плагін надає безцінні списки ключових слів, які заощадять ваш час на етапі дослідження. Крім того, це допомагає автоматично пов'язувати минулі публікації в блогах з цими ключовими словами.

Це робить ви, чи ви коментуєте інший блог галузі, або якщо ви пишете пост для свого блогу гіпнозу. Таким чином, ви не тільки підвищите свій рейтинг SEO, ваші читачі зможуть легко знайти коментар або посаду, на яку ви посилаєтеся.

3. SEO дружні плагіни зображень

У сучасному світі, образи, які ви включаєте в свій блог, часто настільки ж важливі, як і ваш письмовий зміст, коли справа доходить до вашої стратегії SEO.

Google та інші пошукові системи часто "сканують" зображення для ключових слів та іншої інформації. Якщо ваші зображення не відформатовані належним чином, ви втрачаєте величезну можливість принести більше трафіку на свій гіпнотичний блог.

Використовуйте цей плагін щоб додати автоматичні теги "Alt" до ваших зображень (пам'ятайте, ви все одно будете відповідати за назву зображення.)

4. Зламана перевірка посилань

Навіть новачки SEO знають, що блоги живуть і вмирають своїми посиланнями.

Ви, ймовірно, наполегливо працювали над тим, щоб включити якісні посилання на відповідні блоги та веб-сайти по всьому вмісту. Можливо, ви навіть звернулися до інших блогерів гіпнозу і попросили їх посилатися на ваш блог.

Але частина виконання вашої належної старанності, коли мова йде про побудову посилань, - це перевірка на непрацюючі посилання. Якщо у вашому блозі міститься занадто багато, ви потрапите в рейтинги пошукових систем.

Тим не менш, ви, ймовірно, не маєте часу, щоб перевірити кожне посилання ви коли-небудь включені кілька разів на тиждень. На щастя, цей плагін - це те, що робить його обов'язковим.

Скористайтеся перевагами цих плагінів для WordPress SEO сьогодні

Завдяки цій посаді, ви можете додати ці 4 плагіна SEO WordPress до вашого арсеналу інструментів блогів.

Звичайно, самі плагіни не замінять якісний вміст, правильне доменне ім'я і часте взаємодія з вашими колегами-блогерами та послідовниками.

Для отримання додаткової інформації про те, як отримати максимальну віддачу від вашого блогу гіпноз, і поради про те, як органічно розвивати свою досяжність Проведіть час на нашому сайті.