Навигация по сайту

Популярные статьи

4 найпоширеніших запитань про Baidu SEO

Ми говорили про Baidu раніше, і ми тут, назад до найбільшої пошукової системи в Китаї Ми говорили про Baidu раніше, і ми тут, назад до найбільшої пошукової системи в Китаї. Створюючи алгоритми Baidu, ви любите вас, важливо для будь-якого бізнесу, що працює в Китаї. Подумавши про Baidu і як він працює, ви завжди можете порівняти його з Google 2007-08. Отже, ви можете собі уявити, що він працює зовсім інакше, ніж наш повсякденний друг Google 2017. Щоб допомогти вам зрозуміти і вдосконалити вашу SEO практику в Китаї, ось наші 4 найпоширеніші запитання про Baidu SEO

Чи повинні ви платити Baidu бути ранжирувати?

Тільки якщо ми говоримо про послуги КПП Baidu. Що стосується органічних результатів пошуку, ви просто повинні надати свій сайт на Baidu, щоб бути ранжированним. Існують різні способи поліпшити свій рейтинг на Baidu, але просто існувати на Baidu є безкоштовним.

Вам потрібна ліцензія ICP (Інтернет-провайдера) на ранжування на Baidu?

Якщо ви хочете, щоб хтось органічно знайшов вас на Baidu, то так, вам потрібно придбати ліцензію ICP. Baidu не збирається висунути сайт, який повільно реагує, і єдиний спосіб пройти тест швидкості в Китаї - локально розміщений в межах великого Firewall, а це означає, що вам потрібно мати ліцензію ICP.

Наявність веб-сайтів у Китаї пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію Chinalytics®, щоб відчути всі цікаві можливості програмного забезпечення.

Вам потрібно перекласти ваш сайт?

Так, щоб бути органічно зайнятим на Baidu, ваш сайт повинен бути бездоганно перекладений на спрощений китайський, щоб пошукова система могла читати текст. Більше того, використання електронного перекладача (наприклад, перекладача Google) не є хорошим варіантом у цьому випадку, оскільки воно не дасть високоякісного перекладу (м'яко кажучи). І не просто перекладайте ваш сайт професійно, наймайте професійного перекладача, щоб переписати вміст вашого сайту.

Чи можна використовувати Google Analytics, щоб отримати дані свого веб-сайту для покращення SEO?

Не зовсім. Аналітика Google (GA) доступна в Китаї, але оскільки багато продуктів і послуг Google заблоковані в Китаї, GA надає недостовірні дані. Але хороша новина полягає в тому, що є великі опції програмного забезпечення для веб-аналітики, такі як наша власна Chinalytics. Розташовані всередині Китаю, дані не повинні проходити через брандмауер (гарантуючи точність), і не уповільнюють швидкість завантаження веб-сторінок. Вона також дає можливість зрозуміти все, що стосується ваших відвідувачів, включаючи місцезнаходження, поглиблену атрибуцію, індивідуальну подорож користувача, відстеження IP-адрес, і де користувачі відвідують ваш сайт.

Наявність у Пекіні веб-присутності в Китаї (WPIC) - це незалежний, повний сервіс цифрового маркетингу та агентства з розвитку ІТ. WPIC допомагає підприємствам створювати та керувати WeChat. Маючи більш ніж 13-річний досвід роботи в цифровому секторі Китаю, фірма працювала з більш ніж 300 глобальними компаніями і керує командою з 120 чоловік між їхніми глобальними офісами. WPIC підтримує Китай та більшу область APAC у цифрових та ІТ-рішеннях.

Вам потрібна ліцензія ICP (Інтернет-провайдера) на ранжування на Baidu?
Вам потрібно перекласти ваш сайт?
Чи можна використовувати Google Analytics, щоб отримати дані свого веб-сайту для покращення SEO?