Навигация по сайту

Популярные статьи

5 порад оптимізації для алгоритму RankBrain від СЕО експертів

RankBrain - це самонавчальний алгоритм покликаний обробляти неспецифічні запити і зіставляти їх з представленим контентом

RankBrain - це самонавчальний алгоритм покликаний обробляти неспецифічні запити і зіставляти їх з представленим контентом. А точніше, він допомагає Google видавати якісний контент під дані неспецифічний запити.

Зручний і точний пошук здійснюється за допомогою команд Google Про це описано в одній з наших статтей на блозі.

Оптимізація для алгоритму RankBrain може бути досить складною, але як говоритися немає нічого неможливого. У статті зібрані поради від професіоналів в сфері пошукової аналітики.

Ще в 2015 Google випустив алгоритм ранжирування RankBrain, і з тих пір маркетологи уважно стежать за його роботою. RankBrain був представлений, як один з найбільш впливових факторів на ранжування, що викликало безліч питань пов'язаних з оптимізацією сайтів під даний алгоритм.

Не існує сумнівів в тому, що контент - це найбільш впливовий фактор для СЕО, або в тому що алгоритм RankBrain збільшив значення якісного контенту. Також слід зазначити, що RankBrain це самонавчальний алгоритм, покликаний аналізувати новий контент для більш релевантної видачі.

Уже минуло більше року з моменту запуску даного алгоритму, так що тепер можна більш точно сказати про його роботі. Експерти в сфері просування сайтів виробили спеціальні методики роботи з новим алгоритмом, які вимагають зміни логіки мислення при створенні контенту сайту.

  1. Створіть привабливі сніппети

Леррі Кім, засновник і тих. директор WordStream, рекомендує зосередитися на поліпшенні органічного трафіку для підвищення пошукових позицій, тому що він вважає, що "Коефіцієнт релевантності" від RankBrain's ідентичний "Позначці якості" від AdWords.

"Технологія RankBrain є вдосконаленою версією більш ранньої технології G-350. Ви, можливо, знаєте її як "показник якості" від Google AdWords '. Інтелектуальна технологія AdWords не використовує зовнішніх сигналів (наприклад, посилання) для ранжирування платних пошукових оголошень. Скоро даний механізм буде використовуватися для органічного пошуку.

Зараз майбутнє SEO оптимізації полягає не в тому, щоб обігнати інші сторінки збільшуючи довжину контенту, соціальні сигнали, кількість ключових слів, і кількості зворотних посилань, а в поліпшенні пошукових позицій в результаті збільшення кількості кліків. "

Якщо кількість кліків не високе попрацюйте над сниппета для пошукової видачі. Переконайтеся, що заголовок і опис сторінки відповідають потребам користувачів. Цікавий опис в пошуковій видачі приверне користувача відвідати ваш сайт. Також варто спростити посилання, щоб вони були більш зрозумілі, як для звичайних користувачів, так і для Google. По можливості створюйте контент, який би видавався в розширених сниппета. Зробіть свій сниппет незабутнім.

  1. Повторюйте за експертами

Джон Рамптон, засновник компанії Due і помічник TechCrunch, стверджує, що побудова сайту і контенту, на зразок доменів, яких Google дізнався авторитетними може допомогти.

Наприклад, у сфері охорони здоров'я Google вважає за краще сайт WebMD.com, який знаходитися в топі пошукової видачі. Так що, якщо у вас сайт схожою тематики, варто створити структуру сайту схожу на WebMD. Всі сайти, які за своєю структурою будуть нагадувати відомі спам ресурси, будуть знижуватися в пошуковій видачі.

Сайти, які розміщують велику кількість різних тим, ризикують бути позначені як спам ресурси з-за того, що алгоритм RankBrain не зможе зрозуміти, для кого саме може підійти даний контент. Даний алгоритм стимулює наслідування якісних ресурсів для потрапляння в топ.

  1. Переосмислити використання ключових слів у контенті

Ключові слова використовуються в СЕО вже багато років, а алгоритм RankBrain є останньою краплею в старому механізмі обробці ключових слів. Якщо ви не використовували ключові слова, то зараз саме час. Глава маркетингового відділу SEMrush, Юлія Хансвярова, каже, що головним ключем до ефективного СЕО в алгоритмі RankBrain, є зміни політики використання ключових слів.

Перестаньте створювати сторінки або контент містять тільки один ключевик або ключову фразу. Для максимального ефекту, пробуйте використовувати семантичне ядро з основних ключових слів, їх варіацій і пов'язаних ключових слів, а також з додаткових слів, які найбільш часто використовуються в схожому з вашим контекстом.

Піт Мейерс з компанії Moz, в своїх нотатках писав, що Google формує пошукову видачу грунтуючись не тільки на специфічних ключових слів, а на ідеї запиту. Його рада з переосмислення використання ключових слів полягає в наступному. Зберіть все ключові, групи ключових слів в кластер і створіть приклади.

Ми групуємо ключові слова в поняттях, а потім перетворюємо кожне поняття назад в типове ключове слово / фразу: Ключове слово -> Поняття -> ключове слово. В результаті ми отримуємо спеціальну пошукову фразу для пошуку, яка об'єднує в собі безліч схожих ключових слів.

  1. Пишіть невимушено

Так як ключові слова все ще варто брати до уваги при оптимізації, то вам варто їх оптимізувати для аудиторії не для RankBrain.

Не турбуйтеся про роботу пошукових алгоритмів і систем, зосередьте увагу на поліпшенні користувацького досвіду. Якщо люди цінують ваш контент і знаходять його корисним, алгоритм буде працювати за тією ж схемою.

Гаррі Іллайс працює в Google підтвердив найбільш впливовим фактором є контент орієнтований на людей ніж на алгоритм RankBrain.

Пробуйте писати контент зрозумілий людям. Якщо ви будете писати як машина, алгоритм просто знизить Вас в пошуковій видачі.

Перечитайте контент вашого сайту, а також запитайте думку оточуючих людей про ваших текстах. Дізнайтеся наскільки природно вони звучать. Якщо він звучить невимушено то ви готові до RankBrain, якщо немає ваш контент не оптимiзований.

Коли ви створюєте контент для аудиторії або пошукових систем, факт залишається фактом UX це добре для СЕО. Найкращим буде збалансований контент, який включає ключові слова і легко читається.

  1. Визначте основні чинники, які впливають на ранжування в вашій сфері.

Ранд Фишкин, засновник СЕО для компанії Moz, написав, що немає одного єдиного чинника, який впливає на ранжування. Також, він підкреслив що RankBrain по різному оцінює фактори впливу, в залежності від сфери і цілей користувачів, відповідно до запиту.

Зараз все працює зовсім не так як 5 або 6 років назад, коли використовувалися єдині принципи. Іноді вам може бути потрібен новий контент, а іноді ви потребуєте старої інформації. Іноді вам потрібно повний збіг, а іноді немає. Іноді вам потрібно багато тексту з анкором іноді немає. Іноді вам потрібен високий рейтинг для чогось, іноді немає. З цього створені різні моделі оцінки.

Перераховані вище фактори означають, що вам потрібно більше уваги приділити оптимізації для пошукової видачі. Ви вже готові почати гуглити, щоб вибрати конкурентні слова і вивчити поведінку клієнтів? Тоді ось ще пару факторів на які варто звернути увагу:

Новизна: Чи всі сторінки в топ нові? За останні роки в топ вивелися сторінки з описом? Пам'ятайте RankBrain сприяє підвищенню в видачі нового контенту.

Посилання: Використовуйте спеціальні інструменти, щоб перевірити скільки доменів посилається на найпопулярніші сторінки. RankBrain може давати пріоритет і вага сторінок із зворотними посиланнями.

Ключові слова: Все ще фактор впливу. Маєте на кожному заголовку або описі ключові слова або фрази? RankBrain знає, що користувачі шукають їх.

В одному згодні всі СЕО експерти - RankBrain робить розумніші Google з кожним днем. Даний алгоритм впливає на органічну видачу, тому варто витратити час на його вивчення.

компанія HyperHost бажає Вам швидкого і якісного просування, а про стабільну роботу Ваших сайтів подбаємо ми!

Цей текст є перекладом статті з сайту searchengineland.com

1856 раз (а) 1 Сьогодні переглянуто раз (а)

Ви вже готові почати гуглити, щоб вибрати конкурентні слова і вивчити поведінку клієнтів?
За останні роки в топ вивелися сторінки з описом?
Маєте на кожному заголовку або описі ключові слова або фрази?