Навигация по сайту

Популярные статьи

5 Umbraco SEO Пакети Вам потрібні прямо зараз

 1. SEO Starter Kit
 2. 301 Tracker URL
 3. SEO перевірки
 4. Карта сайту XML
 5. AMP для Umbraco

Як Сертифікований золотий партнер Umbraco , Marcel Digital вибирає Umbraco CMS надавати нашим клієнтам повний контроль і універсальність, необхідні для того, щоб привести їхнє бачення в життя. Окрім зоряних можливостей налаштування навіть самих основних реалізацій Umbraco CMS, спільнота спільноти розробників Umbraco створила тисячі пакетів і плагінів, які допоможуть як кінцевим користувачам, так і розробникам створити унікальний досвід.

Як один з провідних і найбільш визнаних професійні компанії SEO у Сполучених Штатах ми завжди співпрацюємо з нашою командою веб-розробників, щоб створити веб-сайти Umbraco для дружби, а також регулярно використовувати пакети та плагіни спільноти.

Нижче ви знайдете 5 пакунків Umbraco SEO, які ми використовуємо як для внутрішньої розробки веб-сайтів Umbraco, так і для тих, хто знаходиться за межами нашого агентства, щоб допомогти їм досягти більшої органічної видимості своїх веб-сайтів та брендів Umbraco. Без подальшого прощання ...

SEO Starter Kit

Створений та розроблений власною компанією Marcel Digital, власною компанією Umbraco Master, Алекс Вільмур Ми хотіли надати нашим клієнтам та користувачам Umbraco більше контролю над метаданими свого веб-сайту, а також іншими тегами та елементами SEO. Таким чином, Алекс використовував свій досвід Umbraco і технічні знання для створення SEO Starter Kit для Umbraco . Цей пакет надає розробникам і користувачам можливість швидко створювати дружні веб-сайти та оновлювати окремі елементи SEO для покращення видимості пошукової системи.

Деякі з особливостей SEO Starter Kit для Umbraco включають:

 • Створення та редагування тегів заголовків (SEO та дружні назви сторінок миттєво)
 • Створення та редагування метаописів (Маленький абзац під заголовками сторінок у результатах пошуку - збільшіть кількість кліків!)
 • Створення та редагування канонічних тегів (роз'яснювати пошуковим системам, який URL-адреса має бути ранг)
 • Встановлення індексу та дотримання метатегів роботів для вашого вмісту (розкажіть пошуковим системам, який вміст має чи не має рангу)
 • Дозволити або виключити сторінку з переліку в XML-файлі sitemap (не потрібно веб-сторінки у вашій карті сайту? Просто поставте прапорець!)

Якщо ви хочете дізнатися більше про цей пакет, перегляньте сторінку документації SEO Starter для документації Umbraco тут .

301 Tracker URL

Забезпечення того, щоб ваші користувачі та пошукові системи знаходили вміст, має першорядне значення для успішної кампанії SEO. Якщо перемістити вміст до нової URL-адреси, видалити URL-адреси або перервати URL-адресу, потрібно мати можливість перенаправити стару URL-адресу на найрелевантнішу нову URL-адресу, щоб задовольнити користувачів і дозволити пошуковим системам перемістити вміст таким чином, його можна класифікувати відповідно. The 301 Трекер URL для Umbraco надає користувачам і розробникам можливість залишатися на вершині своїх переадресацій, зламаних URL-адрес, а також коди серверів, які доставляються, коли сторінка відсутня або видалена.

Особливості 301 Tracker URL для Umbraco включають:

 • Інструмент для відстеження змін URL-адрес
 • Відстеження коду сервера (Чи є сторінки 404ing або 302ing? Відстежуйте їх!)
 • Переадресація створення та редагування (Повна можливість керувати перенаправленнями вашого веб-сайту)
 • Переадресація запитів і рекомендацій (рекомендації та запити на перенаправлення на основі URL-адреси)
 • Відповідність рядка запитів

І більше! Якщо ви шукаєте вихідний код для цього пакета, ви можете отримати це тут .

SEO перевірки

Пошук всеосяжного пакета SEO або плагіна для будь-якої CMS досить складно, але з SEO Checker для Umbraco CMS Ви отримуєте більш глибокий і повний розгляд питань, що виникають на вашому веб-сайті, як ви виконуєте проти кращих практик Google , а також які можливості ви маєте, щоб отримати більшу органічну видимість. Але це лише вершина айсберга.

Особливості, включені в перевірку SEO для Umbraco:

 • Перевірка сторінок на основі передового досвіду SEO та керівництва для початківців Google (Завжди залишайтеся в доброму стані Google)
 • Попередній перегляд фрагментів (включаючи використання ключових слів у вмісті та мета-інформації)
 • Повідомити про проблеми із вхідними посиланнями (знайдіть непрацюючі посилання, які вказують на ваш сайт і на вашому сайті)
 • Керуйте перенаправленнями (створюйте та оновлюйте перенаправлення на своєму сайті - ідеально підходить для міграції сайту)
 • Легке перезаписування URL-адрес

Щоб встановити цей пакет Umbraco, над головою до Нуджета щоб дізнатися більше!

Карта сайту XML

Карта сайту XML - це документ, який допомагає пошуковим системам краще зрозуміти, який вміст знаходиться на вашому веб-сайті, який вміст ви хотіли б індексувати, і як він повинен розставляти пріоритети вмісту на вашому веб-сайті. Ви можете потім завантажити це в консоль пошуку Google тому можна сканувати та індексувати (ви також можете зробити те ж саме з Bing ). Оскільки CMS Umbraco не пропонує функціональність, яка створює карту XML для вашого веб-сайту, наш власний Alex Vilmur (власний Умбрако Майстер і гуру) створив пакет, який генерує для Вас XML-карту сайту! Пакет називається (досить розумно) Umbraco Sitemap XML.

Докладніше про пакет XML у файлі Sitemap Umbraco та спосіб його встановлення тут !

AMP для Umbraco

Нарешті, ми перерахуємо ще одного Alex Vilmur (Marcel Digital власний Umbraco Master) створив пакет для Umbraco. У жовтні 2015 року Google оголосив через свій блог це партнерство з проектом Accelerated Mobile Pages (інакше відомий як AMP) для поліпшення мобільного веб-досвіду за рахунок згортання коду (наприклад, занадто багато HTML, JS і CSS) для збільшення швидкості перегляду сторінок на мобільному пристрої. Метою цього проекту було забезпечення того, щоб код працював на різних платформах і пристроях, щоб вміст міг з'являтися повсюдно, незалежно від того, який тип мобільного пристрою або планшета ви використовуєте.

Оскільки Umbraco не має вирішального рішення для AMP, і оскільки AMP є найкращою практикою SEO, яку ми цінуємо на ринку Marcel Digital, Алекс створив пакет, який дозволяє встановлювати AMP-код на вашому веб-сайті, щоб ваш мобільний сайт зустрічався. Кращі практики Google для мобільних пристроїв і передає їх мобільний дружній тест . Цей код на вашому веб-сайті гарантує, що ваші веб-сторінки відображатимуться належним чином на мобільних пристроях, а також забезпечуватимуть чистий і швидкий досвід користувачів.

Щоб довідатися більше про AMP для Umbraco плагін, перевіряють Alex''s blog пошта та інструкції встановлення тут !

** ПРИМІТКА: Ви, напевно, помітили, що ми перерахували три пакети Umbraco, створені компанією Marcel Digital. Якщо ви хочете дізнатися більше про них на більш глибокому рівні, відвідайте посилання про те, або відвідайте наш блог тут ! Крім того, якщо ви не схильні до технічної установки цих пакунків або не маєте ресурсу, надішліть нам крик нижче! **

Якщо ви перебуваєте пошук нової CMS Marcel Digital запитує, що ви розглянемо Umbraco CMS , інакше відомий як "Дружній CMS". Обидва співробітники компанії Marcel Digital Професіонали Umbraco Masters та Umbraco , отже, чи є ваші потреби технічними, наприклад, розвитком і підтримкою, або зручністю використання, як у навчанні та постійній підтримці, ми маємо вас охопити. Маєте питання або зацікавленість у наших послугах? Не соромтеся звернутися до Marcel Digital сьогодні і наші експерти з радістю повертаються до вас! Ми раді почути вашу історію і показати вам, як Marcel Digital та Umbraco CMS можуть задовольнити ваші цифрові потреби!

Ми раді почути вашу історію і показати вам, як Marcel Digital та Umbraco CMS можуть задовольнити ваші цифрові потреби

Не потрібно веб-сторінки у вашій карті сайту?
Чи є сторінки 404ing або 302ing?
Маєте питання або зацікавленість у наших послугах?