Навигация по сайту

Популярные статьи

50 Основні терміни SEO Фінансові маркетологи повинні знати

 1. Більшість Execs фінансової галузі не знають стільки про маркетинг в пошукових системах, скільки вони...
 2. B
 3. C
 4. F
 5. I
 6. K
 7. L
 8. М
 9. N
 10. O
 11. P
 12. Q
 13. R
 14. S
 15. T
 16. U
 17. V
 18. 0-9

Більшість Execs фінансової галузі не знають стільки про маркетинг в пошукових системах, скільки вони повинні. Цей список найпоширеніших і найважливіших термінів дасть вам говорити як про SEO в найкоротші терміни.

A

AdWords - модель CPC Google (ціна за клік) для текстової реклами в пошуковій системі AdWords - модель CPC Google (ціна за клік) для текстової реклами в пошуковій системі. Сума, яку рекламодавець ставить, визначає відносну позицію об'яви в результатах оплачуваного пошуку, а також коефіцієнт кліків (CTR) користувачів оголошення. (Відвідайте веб-сайт Google AdWords.)

Alexa - служба пошуку, яка вимірює трафік веб-сайту. (Відвідайте Alexa.com).

Алгоритм - математичний набір правил, які використовує пошукова система для ранжирування списків у відповідь на запит. Пошукові системи пильно стежать за своїми алгоритмами, оскільки вони є унікальними формулами, що використовуються для визначення релевантності.

Alt Tag або Alt Attribute - опис зображення в HTML-коді вашого сайту. Це альтернативний текст, який буде відображатися браузером, коли зображення не може бути знайдено або завантажено. Пошукові системи та сліпі люди значною мірою покладаються на Alt Tags. Додайте текст ALT до зображень, коли це можливо. (Порівняйте з тегом заголовка.)

Якірний текст - текст, пов'язаний з веб-сторінкою. Часто цей текст іншого кольору ніж решта копії на веб-сайті, і зазвичай підкреслена, або фіолетова, якщо ви раніше відвідували посилання. Якірний текст допомагає пошуковим системам розуміти, про що йде сторінка призначення; він описує те, що ви побачите, якщо ви клацніть.

Авторизація - довільна оцінка, призначена пошуковими системами для вимірювання потужності, релевантності, статусу та достовірності веб-сайтів. Загальні фактори, які використовуються для розрахунку сайту та сторінки Авторизація включає вхідні посилання, вік сайту, тенденції трафіку та постійний потік унікального, якісного вмісту.

( Докладніше: Маркетинг в пошукових системах: 12 поширених помилок фінансових маркетологів )

B

Back Link - посилання на ваш сайт з іншого сайту. Кількість і якість зворотних посилань мають великий вплив на ваш рейтинг пошукової системи. Див. Також "Вхідне посилання".

Broken Link - гіперпосилання, яке не функціонує, або посилання, яке не веде до потрібного місця. Більшість веб-сайтів мають деякі непрацюючі посилання, але якщо їх занадто багато, це може означати поганий вміст, погану підтримку сайту або і те, і інше. Занадто багато непрацюючих посилань може призвести до того, що пошукові системи класифікують сторінку (або навіть весь сайт) як менш релевантну.

C

CPC - Скорочення за ціну за клік. Можна обчислити один з двох способів: 1) прийняття вартості онлайнової кампанії та поділ на загальну кількість кліків, які він генерує; 2) У деяких ситуаціях ЦЗК може становити суму, яка стягується пошуковою системою для кожного кліка, який вони надсилають на ваш веб-сайт як частину рекламної кампанії з платними пошуками (SEM).

Рейтинг кліків (CTR) - відсоток тих, хто натискає посилання з загального числа, який бачить посилання. Наприклад, ваш сайт може відображатися в 10 окремих пошуках і тричі натискати = 30% CTR.

Система керування вмістом (CMS) - веб-додаток, що використовується для керування веб-сайтами та веб-контентом. Популярна платформа для блогів WordPress - це CMS.

Рейтинг конверсій - відсоток відвідувачів сайту, які здійснили певну бажану дію після приземлення на одній з ваших сторінок. Приклад: 100 відвідувачів на вашій веб-сторінці пропонують підписку на інформаційний бюлетень, а одна людина підписується = 1% коефіцієнт переходів.

F

Favicon - невелика піктограма, яка з'являється біля URL-адрес у веб-переглядачі. Якщо ви подивитеся на URL у вашому вікні веб-переглядача, ви побачите червоний квадрат розміром 16 × 16 пікселів з літерами "FB" (для "Фінансової марки"); це значок сайту цього сайту.

I

Вхідне посилання - посилання з одного сайту на інший. Посилання на інші сайти з високим авторитетом пошуку покращать ваш SEO.

Індексовані сторінки - "індекс" пошукової системи відноситься до кількості документів, знайдених веб-пошуковим сервером Spider.

Внутрішнє посилання - посилання з однієї сторінки на іншу на одному веб-сайті, наприклад, з домашньої сторінки до сторінки продуктів.

( Докладніше: 50 найбільш захоплюючих дизайнів сайтів у банківській справі )

K

Ключове слово - слово, яке вводиться користувачем під час пошуку. Кожну веб-сторінку слід оптимізувати з метою залучення відвідувачів, які шукали певні ключові слова.

Щільність ключових слів - пропорційне вимірювання ключових слів, вбудованих у вміст сторінки. Висока щільність ключових слів фокусує тему сторінки так, як розуміє Павук пошукової системи. Пошукові системи можуть інтерпретувати щільність ключових слів, яка є занадто високою, як спам, що призводить до меншого розміщення в результатах пошуку

Ключове слово набивання - Повторюючи мета ключові слова і використовуючи ключові слова, не пов'язані з вмістом сайту або єдиною метою підвищення рейтингу сторінки в пошукових системах. Це включає в себе приховування ключових слів на сторінці, роблячи текст тим же кольором, що і фон, приховуючи ключові слова в тегах коментарів, переповнюючи Alt теги з довгими рядками ключових слів, і т.д. не рекомендується.

L

Цільова сторінка - будь-яка сторінка, яку часто бачать нові відвідувачі вашого веб-сайту. Подивіться на статистику трафіку веб-сайту і будь-яку сторінку, яка отримує постійний, важкий потік відвідувачів, ймовірно, буде цільовою сторінкою. Усі ваші цільові сторінки повинні бути оптимізовані, щоб максимізувати конверсії.

Створення посилань - активність і процес отримання більш вхідних посилань на ваш сайт для поліпшення рейтингу пошукових систем.

Ключове слово " довгий хвіст" - незвичайне або рідко шукане ключове слово, зазвичай з двома або більше словами у фразі.

М

Метадані (також мета-інформація або мета-теги) - метадані - це інформація, пов'язана з веб-сторінкою, яка розміщена в HTML, але не відображається браузером для перегляду користувачами Метадані (також мета-інформація або мета-теги) - метадані - це інформація, пов'язана з веб-сторінкою, яка розміщена в HTML, але не відображається браузером для перегляду користувачами. Ці дані, які повідомляють пошуковим системам про те, які сторінки на вашому веб-сайті. Є цілий ряд мета-тегів, але лише деякі з них мають відношення до павуків пошукової системи. Найбільш відомі мета-теги - це Meta Title, мета-опис і мета-ключові слова.

Мета опис - короткий опис менше 160 символів вмісту сторінки і чому хтось хотів би його відвідати. Це часто відображається на сторінках результатів пошуку під заголовком сторінки як зразок вмісту на сторінці. Багато фінансових установ мають мета-описи, які значно перевищують ліміт у 160 символів.

Мета ключові слова - основні питання, теми та теми, які охоплюються певною веб-сторінкою.

Meta Title - назва сторінки веб-сайту, вкладеної в спеціальний тег HTML у розділі заголовка сторінки. Назва Meta - це те, що відображається в результатах пошуку, і відображається у верхній частині вікна веб-переглядача користувача, коли вони відвідують цю сторінку.

N

Від'ємне ключове слово - термін, вказаний рекламодавцем, який повідомляє Google AdWords, що вони не хочуть, щоб їхня об'ява з'являлася, коли хтось втілює цей термін. Наприклад, якщо до ключового слова "кросівки" додати мінус-слово "-nike", оголошення не відображатиметься, якщо користувач здійснить пошук за терміном "Nike кросівки".

Nofollow - це спосіб підключення до іншого веб-сайту, який ви не хочете передати кредит SEO. Ніколи не використовуйте nofollow при посиланні на внутрішні сторінки вашого сайту. Використовуйте його при посиланні на зовнішні веб-сайти та сторінки, які ви не хочете підтримувати.

( Докладніше: Адаптивний веб-дизайн для фінансових установ: примха або стратегія? )

O

Органічні SEO - органічні SEO повертає результати, які генеруються природним шляхом пошуковою системою. Результати органічного пошуку відрізняються від SEM, що в першу чергу фокусується на КПП.

P

КПП (Pay-Per-Click) - метод реклами, за допомогою якого рекламодавець розміщує оголошення в рекламному місці в Інтернеті і сплачує цю адресу кожного разу, коли відвідувач натискає на його / її оголошення. Google AdWords - це класичний приклад цього.

Q

Запит - Ключове слово або фраза, введена в пошукову систему або базу даних.

R

Redirect - де користувач Інтернету автоматично переходить на іншу адресу веб-сторінки, не натискаючи нічого. Вони зазвичай використовуються, коли сайт переміщується з одного домену на інший.

Referrer - інший веб-сайт із посиланням на ваш веб-сайт, який надав вам відвідувача.

Referrer String - частина інформації, надісланої користувачем Інтернету, коли вони переходять до вашого веб-сайту з іншого місця в Інтернеті. Вона включає інформацію про те, звідки вони походили, що допомагає веб-майстрам зрозуміти, як користувачі знаходять свій веб-сайт. Розгляньте можливість додавання рядка референтів, коли ви запускаєте рекламу на будь-якому іншому веб-сайті (сайтах). Також використовуйте рядки Referrer для відстеження трафіку з каналів соціальних медіа.

S

Маркетинг в пошукових системах (SEM) - Стратегії та тактики, що застосовуються для збільшення кількості та якості провідних ресурсів, що генеруються пошуковими системами. Стратегії SEM майже завжди включають маркетингові витрати / витрати.

Пошукова оптимізація (SEO) - набір методів для поліпшення статусу та презентації веб-сайту в індексі пошукової системи. Багато SEO кращі практики можуть бути використані без будь-яких витрат.

Сторінка результатів пошуку (SERP) - список результатів, повернутих пошуковою системою у відповідь на запит ключових слів. Якщо ви з'являєтеся в пошуках "Boston Checking Accounts" як результат # 28, ваш результат SERP для цього ключового слова дорівнює 3, тому що ви потрапляєте на сторінку 3 результатів (припускаючи 10 результатів на сторінці).

Sitemap - спеціальний документ, створений веб-майстром, який надає карту всіх сторінок на веб-сайті, щоб полегшити для пошукової системи індексування цього веб-сайту.

Spider - програма, розгорнута пошуковими системами, які переглядають Інтернет і збирають інформацію про веб-сайти, коли вони переходять з одного посилання на інший. Веб-павук Google називається Googlebot.

( Докладніше: 10 порад, щоб залучити більше додатків онлайн )

T

Тег заголовка - текст, який бачить відвідувач веб-сайту, коли вони наводять курсор миші на одне з ваших зображень Тег заголовка - текст, який бачить відвідувач веб-сайту, коли вони наводять курсор миші на одне з ваших зображень. (Порівняйте з Alt Tag.) Alt Теги відображаються, коли зображення не може бути знайдено або завантажено, а теги заголовків надають відвідувачам веб-сайту додаткову інформацію про зображення або те, що вони можуть очікувати, якщо вони натиснули на нього (наприклад, "Натисніть щоб збільшити зображення, або “Подайте заявку на кредит сьогодні!”).

Trackback - Коли блог посилається на інший блог, трекбек - це повідомлення, яке надсилається між двома блогами.

Рейтинг трафіку - ранжування кількості трафіку вашого сайту порівняно з іншими сайтами в Інтернеті. Ви можете перевірити ваш трафік рангу на Alexa.

U

Унікальний відвідувач - кількість індивідуальних користувачів, які мають доступ до вашого веб-сайту. Якщо відвідувач приходить на веб-сайт і натискає на 100 посилань, він все ще враховується як один унікальний візит. (Порівняйте з відвідуванням.)

URL - веб-адреса сторінки вашого сайту (наприклад: www.yoursite.com/contact). URL (Universal Resource Locator) - це адреса документів і ресурсів в Інтернеті. Більшість пошукових систем шукають ключові слова в доменному імені, назві папки та назві сторінки. Ключові слова повинні бути розділені дефісами. Приклад: http://www.keyword1.com/keyword2-keyword3.html

V

Візит - звичайний показник відстеження трафіку веб-сайту, що вимірює один сеанс користувача Інтернету на вашому веб-сайті - починаючи з моменту першого завантаження вашого сайту та закінчення, коли вони залишають сайт. Під час сеансу користувача можна отримати доступ до будь-якої кількості сторінок.

0-9

301 Redirect - спосіб зробити одну веб-сторінку перенаправити відвідувача на іншу сторінку. Всякий раз, коли ви змінюєте веб-адресу сторінки, застосуйте перенаправлення 301, щоб вказати стару адресу на нову. Це гарантує, що люди, які пов’язали чи позначили стару адресу, автоматично перейдуть до нової, а пошукові системи можуть оновити свій індекс.

302 Перенаправлення - повідомлення "знайдено". Також називається "тимчасовим перенаправленням". Ця форма перенаправлення зазвичай використовується, коли URL-адресу було переміщено в інше місце, але згодом повернеться до вихідного місця.

400 Неправильний запит - сервер не може зрозуміти запит документа через неправильний синтаксис.

401 Несанкціоноване - Сервер запитує автентифікацію користувача (як правило, пароль), перш ніж ви зможете завантажити веб-сторінку.

403 Заборонено - «заборонене» повідомлення, що передається веб-сервером. Забороняє доступ до URL-адреси та відображає причину, що запобігає доступ.

404 Not Found - Сервер не може знайти потрібну сторінку.

500 Помилка - Це зазвичай означає, що веб-сайт зазнав аварії.