Навигация по сайту

Популярные статьи

55 способів заробітку в інтернеті без вкладень і з вкладеннями

  1. 16 видів заробітку з вкладеннями

Інтернет - найбільша сфера для заробітку, де користувачеві з будь-яким рівнем знань є відповідна робота.

Прямо зараз можете почати, щоб уже через кілька днів отримати перший прибуток. Не знаєте, що вибрати і які взагалі види віддаленого заробітку існують? Ця стаття вам допоможе.

Спеціально для читачів Webmoney-Rabota був складений ТОП 55 способів заробітку. Він розділений на дві частини, перші 39 способів можна почати без вкладень, а решта 16 варіантів підійдуть для тих, хто готовий інвестувати.

Крім цього, під кожен спосіб буде виділено перевірений сервіс, щоб ви не стали жертвами шахраїв.

Інтернет - найбільша сфера для заробітку, де користувачеві з будь-яким рівнем знань є відповідна робота

В кишені немає ні копійки? Нічого страшного, використовуючи способи заробітку без вкладень, ти швидко наповниш свій електронний гаманець, а потім зможеш вивести звідти гроші в реальний гаманець:

1. Кликова спонсори - такі сервіси пропонують кілька варіантів для роботи. Найпростіше, це відвідування сайтів за гроші, але оплата там низька.

Набагато більше можна отримувати на завданнях, де потрібно проходити реєстрацію, натискати на рекламу, брати участь в голосуваннях і так далі.

Кращі букси для заробітку:

2. Копірайтинг та рерайтинг - ця діяльність пов'язана з написанням статей. Копірайтинг передбачає написання текстів на основі своїх знань. Рерайтінг - це переписування чужих статей своїми словами.

Використовуючи будь-який із способів і створюючи статті, виставляйте їх на продаж через біржі:

3. Соціальні мережі - також підходять для простого заробітку. За допомогою спеціальних сайтів, де створюються найпростіші завдання, можна стабільно отримувати дохід.

Ви будете додавати друзів, вступати в співтовариства, лайкать і репоста записи, а за це нарахують невеликі винагороду.

Шукайте такі доручення на сайтах:

4. Введення капчі - є найпростішим видом роботи в інтернеті. При його використанні, розгадувати символи на картинках.

З цим вам точно доводилося стикатися на різних сайтах, наприклад, при реєстрації. За кожну розгадану капчу на Rucaptcha дають невелику винагороду.

5. Автоматичний заробіток - був, є і буде, завдяки спеціальним програмам. Є багато різного софту, але стабільно працюють тільки ті утиліти, які відкривають додаткову рекламу.

Встановлюйте розширення для браузера і програми, щоб отримувати гроші за перегляд реклами:

6. Файлообмінники - зараз все користуються торентами, але деякі все ж заробляють на популярних файлообмінниках. Щоб отримати прибуток, вони завантажують на них різні файли.

Кожна 1000 скачувань приносить винагороду, а його розмір залежить від того, наскільки великий архів було завантажено.

Займатися цим можна з проектами:

7. Фотостоки і фотобанки - якісні і цікаві фотографії можна продавати і заробляти на цьому непогані гроші. Спеціально для цього створені фотохостинги, куди завантажується скільки завгодно знімків і всі вони додаються на продаж.

Доходи тут серйозні, а також потрібне підтвердження паспортних даних:

8. Робота для перекладача - заробляти на знанні іноземної мови в інтернеті можна декількома способами. По-перше, можна продавати перекладені статті (біржі вказані у 2 пункті).

По-друге, є робота з перекладу інтерфейсів сайтів, по-третє, непогані гроші платять за допомогу в спілкуванні з іноземцями, замовлення шукайте на Weblancer .

9. Партнерські програми - не запускаючи свого бізнесу, займайтеся продажами в мережі. Залучаючи клієнтів в різні компанії, вам нараховуватимуть заохочення за все продажу або угоди.

Це дуже вигідно, а для запрошення людей можна використовувати соц. мережі, форуми та інші способи:

10. Продаж посилань в соц. мережах - найчастіше продажем посилань займаються власники сайтів, а й сторінки Вконтакте, на Google+ або Twitter можна використовувати для цієї мети.

на RotaPost приймаються розкручені профілі Твіттер, а на Blogun купують посилання з акаунтів і груп у різних соц. мережах.

11. Реклама в соціальних мережах - як і в попередньому способі, реально отримувати прибуток за розміщення рекламних постів. Використовуйте всі свої акаунти і інші майданчики, щоб вийти на максимальний прибуток.

Багато рекламодавців вважають занадто дорогий рекламу на офіційних біржах, тому замовляють її через ці сайти:

12. Посередництво - займатися ним можна практично в будь-якій сфері. Кращий варіант - це фріланс. Знайдіть професіоналів по дизайну, копірайтингу, створення сайтів і з інших напрямків діяльності.

Після цього, починайте шукати клієнтів і просто передавайте замовлення, забираючи собі різницю в ціні (знадобиться біржа FL ).

13. Репетиторство і консультації - навчання і професійна допомога в різних питаннях постійно користуються попитом.

Якщо ви є фахівцем в якій-небудь області, запустіть свої курси навчання. Також, зареєструйтесь на Liveexpert і проводите платні консультації.

14. Допомога студентам - через інтернет постійно замовляються різні курсові, дипломні роботи, контрольні та інші роботи. Якщо вам під силу їх писати, то допомагайте студентам і отримуйте за це гроші.

У всіх областях науки роблять замовлення, а іноді платять навіть за рішення звичайної математичної задачі. Замовлення шукайте на:

15. Установка мобільних додатків - доступна всім тим, хто вже обзавівся пристроями під керуванням Android або IOS. Вже давно створені спеціальні додатки, в яких платять за установку ігр та програм на мобільні пристрої.

Таким чином розробники просувають свої проекти. Завантажуйте додатки на:

16. Ручна робота - деякі люди володіють талантами і здатні створювати незвичайні вироби.

Наприклад, якщо ви вмієте гарно шити, ліпити з глини, малювати, в'язати або плести, реєструйтеся на ярмарку Майстрів і виставляйте свої роботи на продаж. Також на цьому сайті є стіл замовлень.

17. Заробіток на аукціонах - закордонні та російські аукціони підходять для того, щоб знаходити вигідні пропозиції і отримувати прибуток відразу декількома способами.

Користуйтеся партнерськими програмами, викуповуйте кращі лоти для перепродажу або стаєте посередником на інтернет-аукціонах:

18. Відео трансляції для дівчат - приносять величезні гроші, але для цього доведеться відмовитися від всіх комплексів і проводити інтимне спілкування із заможними глядачами.

на Рунеткі і Bongacams запускайте свої відверті трансляції та отримуйте гроші з усіх, хто буде їх спостерігати.

19. Відповіді та питання - теж можуть приносити прибуток, якщо знати, де на них відповідати. Абсолютно будь-які знання знадобляться вам для використання цього способу заробітку.

Ви самі вирішуєте, які давати відповіді, а чим вище їх якість, тим більше грошей можна заробити, але все залежить від умови винагород:

20. Заробіток на відгуках - в житті ми користуємося різними послугами, товарами, граємо в ігри, дивимося фільми і, про все це складається окрему думку.

Поділіться їм на сайтах Irecommend і Otzovik . Чим більше переглядів отримають ваші відгуки, тим більше грошей заробите, тому пишіть їх про популярні товари.

21. Заробіток на коментарях - пропонується одним великим сервісом Qcomment . Тут замовляються коментарі для сайтів, соціальних мереж, форумів та інших ресурсів. Крім цього, з недавнього часу сюди почали додавати інші завдання, типу вступити в групу або поставити лайки.

22. Канал на YouTube - відкривається без додаткових витрат. Щоб розвивати його, необхідно придумати цікаву ідею і постійно завантажувати нові ролики.

Все це не просто, але якщо ви наберете багато переглядів і передплатників, реклама в відео буде приносити хороший прибуток ( Youpartnerwsp допоможе вам добитися максимального доходу).

23. Заробіток для дизайнерів - можуть використовувати навіть ті, хто не є професіоналом фотошопа. Найголовніше, щоб була хороша фантазія.

Крім роботи з фотохостингу (пункт 7), вирушайте на біржі фрілансу, де замовляють банери, логотипи, векторну графіку і багато іншого.

24. Заробіток на відеокарті - останнім часом використовується все рідше, але продовжує приносити прибуток. Сайтів, на яких пропонуються програми для такого автоматичного заробітку не багато, один з них Wmzona . Там ще працює Майнінг, але величезних грошей він не приносить.

25. Заробіток на голосах ВК - цікава підробіток. Є багато різних способів для отримання безкоштовних голосів.

Коли на балансі їх накопичиться пристойну кількість, можна займатися їх продажем. Звичайно, по 7 рублів (офіційна ціна), продавати їх не вийде, але клієнти на поштовика готові платити 3-4 рубля за кожен.

26. Створення інфопродукта - безкоштовний спосіб, так як всі ми можемо записати відео курс, написати електронну книгу або створити аудіо уроки.

Поширення такого товару вимагає витрат, але якщо стартового капіталу немає, скористайтеся партнерськими програмами, розділяючи прибуток з тими, хто зможе продати інфопродукт:

27. Заробіток на фейках - ще один цікавий варіант для отримання прибутку.

Створивши кілька сторінок в соц. мережах з вигаданими даними і привабливими фотографіями, можна використовувати їх для заробітку. Вам стане доступна робота за завданнями (пункт 3) і продаж посилань (пункт 10).

28. Заробіток на SIM картах - володіючи великою кількістю сім карток, починайте проходити реєстрацію в різних системах, щоб потім монетизувати ці акаунти або продавати їх. Як варіант, з «лівих» номерів можна робити замовлення за завданнями на буксах. Оплата за такі завдання висока.

29. Форуми з оплатою за повідомлення - підійдуть для новачків, так як теми і коментарі на таких форумах приносять не такі великі гроші. З іншого боку, потрібно буде просто спілкуватися з людьми або навіть ставити свої питання. Форумів, де платять за спілкування досить багато:

30. Платні опитування - великі компанії цікавляться думкою своїх клієнтів, тому замовляють на спеціальних сайтах проходження опитувань.

У них задаються загальні питання, що людям подобається, що не подобається, який дизайн товару краще, прийнятна ціна та багато іншого:

31. Заробіток на новинах - сподобається всім тим, хто мріяв стати журналістом. На біржах копірайтингу, які описані в другому пункті приймаються новинні статті та якщо вони цікаві, купують їх швидко.

Крім цього, встановлюйте на мобільні пристрої додаток Life News і отримуйте гроші за завантажені новини.

32. Агент ПриватБанку - хороша професія, яка потребує навичок і документів про освіту. Кожен бажаючий може підключитися до партнерської програми цього банку і почати залучати клієнтів.

Вашим завданням буде пошук людей, які скористаються послугами Приват24 (Наприклад, оформлять карту).

33. Робота в Оріфлейм - не менше прибутковий варіант, так як співпраця з великою компанією вже допомогло досягти успіху тисячам людей. Вони заробляють по-різному, залучаючи партнерів і продаючи продукцію. Що для цього потрібно? Пройти реєстрацію в їх партнерській програмі на Online-career .

35. Фріланс - найширша сфера для заробітку без вкладень. На будь-яких уміннях тут можна отримувати прибуток. Для виконання віддаленої роботи, багато підприємців і звичайні користувачі залучають професіоналів. Краща біржа фріланса - Weblancer .

Замовлення бувають найрізноманітніші, ось кілька варіантів роботи:

  • переклади аудіо в текст;
  • постинг;
  • озвучка відеороликів;
  • створення логотипів;
  • адміністрування груп Вконтакте.

36. Підписи на форумах - здаються в оренду через систему Linkum . Увійдіть на цьому сайті і відразу додайте всі свої профілі від будь-яких форумів.

З метою реклами та отримання посилань, люди будуть брати в оренду підпису, а чим краще розкручені ваші аккаути і форуми, тим вища оплата.

37. Заробіток на обмінниках - вельми ефективний, так як люди часто змінюють електронну валюту.

Найпростіше в цій ніші заробити з системою BestChange , Яка допомагає знайти обмінники і вигідні умови. За умовами партнерської програми, винагорода виплачують за перехід по вашій реф. засланні.

38. Залучення рефералів - також відноситься до безкоштовним способам заробітку, так як запрошувати людей можна і без вкладень.

Наприклад, розмістіть партнерські посилання на форумах або в соціальних мережах. Найкраще розповідати людям про сайти для заробітку, щоб отримувати відсоток від їх прибутку. Вигідні умови чекають вас на сайтах:

39. Поставки з Китаю - почнуть приносити вам прибуток, якщо ви станете оптовим покупцем.

Недорогі китайські товари можна використовувати в різних цілях, починаючи з їх покупки і подальшого перепродажу, закінчуючи посередництвом. Можете знайти клієнта, домовитися про угоду і отримати оплату, після чого замовити посилку на його адресу.

Навіть якщо грошей для ефективного старту у вас немає, приступити до віддалених заробітків ви можете. Всі ці способи приносять гроші тисячам користувачів, вибирайте те, що вам підходить, і пробуйте різні варіанти прямо зараз.

Всі ці способи приносять гроші тисячам користувачів, вибирайте те, що вам підходить, і пробуйте різні варіанти прямо зараз

16 видів заробітку з вкладеннями

Коли є стартовий капітал, вийти на велику прибутковість в мережі набагато простіше. Інвестиції можуть приносити пасивний дохід, але є різні варіанти. Спеціально для вас було зібрано 16 кращих варіантів по заробітку з вкладеннями:

1. Інвестиційні гри - найцікавіший спосіб заробітку з вкладеннями. Зараз запущено багато ігрових проектів, де не тільки можна розважитися, а й повноцінно заробляти.

Інвестуючи гроші, ви стаєте власником бізнесу - ферма, таксопарк, фруктовий сад, що і приносить вам прибуток, яку можна виводити:

2. Бінарні опціони - порівняно новий вид заробітку на Форексі, де не потрібно купувати валюту. Необхідно робити ставки на те, які зміни будуть на валютній біржі.

Наприклад, ставите на те, що завтра курс рубля підніметься по відношенню до долара і отримуєте понад 50% від ставки. Проводити операції можна на:

3. Створення сайту - відноситься до способу заробітку з вкладеннями, так як вам точно доведеться заплатити за хостинг і домен, а також витратити гроші на розвиток ресурсу.

Після розвитку ресурсу і збору великої кількості відвідувачів щодня, майданчик можна монетизувати різними способами за допомогою наступних систем:

4. Букмекерські контори - підійдуть для заробітку тим, хто в спорті добре розбирається. Роблячи ставки на спортсменів і команди, ви зможете вигравати величезні гроші.

Тут все залежить тільки від того, наскільки грамотно ви будете прораховувати свої дії і складати прогнози.

Робити ставки можна тільки на перевірених БК:

5. Видача кредитів - дозволяє заробляти так само, як це роблять великі банки. Самостійно ви можете видавати кредити на Debt (Webmoney), але там є високі ризики.

Набагато надійніше інвестувати з популярним кредитним сервісом MoneyMan , Де встановлені фіксовані процентні ставки за вклади.

6. ПАММ рахунки - підійдуть для пасивних інвестицій в роботу професійних трейдерів. Все, що вам потрібно зробити - це знайти хорошого керівника і направити свій капітал в його портфель.

Після проведення успішних угод, ви отримаєте прибуток. Шукайте ПАММ рахунки у брокерів:

7. Торгівля на Форекс - вимагає професійного підходу, так як торгувати валютою зможе тільки добре навчений трейдер. У мережі є багато навчальних матеріалів, в тому числі і на сайтах брокерів.

Крім вище представлених компаній, угоди можна проводити на FreshForex і MaxiMarkets .

8. Копіювання угод трейдерів - унікальний вид інвестування, при якому гроші не віддаються під управління, а залишаються на вашому рахунку.

Щоб самому нічого не робити, підключається автокопірованіе дій професіонала. Даний спосіб заробітку пропонується якісним брокером Forex4You .

9. HYIP проекти - незважаючи на сумніви багатьох людей, приносять гроші і можуть існувати роками. Не вірте у все системи, де без активності пропонується великий дохід. Щоб багато отримувати від фінансових пірамід, доведеться запрошувати в них якомога більше людей.

Вступайте в перевірені хайпи:

10. Інформаційний бізнес - якщо створити один інформаційний продукт і реалізувати його можна і без вкладів, то запустити в цій ніші бізнес, взагалі нічого не вкладаючи, не вийде.

Буде потрібно багато грошей, щоб створити Лендінзі під кожен товар, а також запустити його ефективну рекламу.

11. Азартні ігри - розважальний заробіток, здатний приносити солідний прибуток, при грамотному підході.

Якщо користуватися прибутковими стратегіями в чесних казино, то можна збільшити частоту виграшів. Крім цього, є ігри, де все залежить не тільки від удачі (наприклад, покер або картковий дурень).

Грайте на кращих сайтах:

12. Перепродаж сайтів - гідний варіант, але підійде він тільки для тих, хто вміє правильно оцінювати ресурси.

Щодня виставляються на продаж сотні різних сайтів, які можна скуповувати і перепродавати. Оцініть деякі пропозиції на Telderi , Це найбільша біржа, де гарантується чесність угоди.

13. Арбітраж трафіку - суть даного методу полягає в покупці реклами і конвертації трафіку. Відправляєтеся в будь-яку тизерну або банерну мережу, де замовляєте кліки по вашій рекламі.

Ставите реферальні посилання і отримуєте прибуток у вигляді винагороди від партнерських програм, наприклад:

14. Створення мобільних додатків - зараз ця ніша активно розвивається, тому створивши свою програму або гру, ви точно не прогадаєте.

Ідея грає найважливішу роль, потрібно придумати щось оригінальне. Якщо своїх знань недостатньо для цього, звертайтеся до професіоналів, за певну плату вони втілять вашу задумку в реальність.

15. Кіберсквотинг - складний і дуже витратний спосіб заробітку, при якому необхідно знаходити хороші домени і перепродувати їх. Це можуть бути красиві і звучні домени або ж ті імена, на яких раніше були сайти і вони мають ТІЦ і PR.

Купувати їх можна на наступних сайтах:

16. Відкриття бізнесу в інтернеті - мова йде про повноцінне бізнесі, в який будуть приходити клієнти з мережі. У розділі " заробіток офлайн »Представлені кращі ідеї для організації бізнесу. Чим би ви не займалися, обов'язково використовуйте інтернет, як джерело замовлень.

Ідеальна схема по досягненню серйозних результатів - це почати з безкоштовних методів заробітку і перейти на інвестиції. На це буде потрібно якийсь час, зате ви з нуля дійдете до високих доходів.

Також не забувайте, що потрібно використовувати відразу кілька систем, з метою зниження ризиків. Тепер у вас є величезна добірка якісних сервісів, з якими ви можете паралельно працювати.

Не знаєте, що вибрати і які взагалі види віддаленого заробітку існують?
В кишені немає ні копійки?
Що для цього потрібно?