Навигация по сайту

Популярные статьи

6 Crazy-Simple SEO Поради для підвищення вашого Google Rankings дійсно швидко

 1. 1. Створіть список ключових слів
 2. 2. Розробити твердий план побудови посилання
 3. 3. Правильний SEO на сторінці - КЛЮЧ
 4. 4. Часто проводити аудит сайту
 5. 5. Відстежуйте результати SEO
 6. 6. Уникайте цих 5 найглибших помилок за будь-яку ціну
 7. Заключні думки про використання SEO методів

Ви хочете отримати більше трафіку від Google?

Я знаю, що ви робите, кожен хоче більше пошукового трафіку. Зрештою, отримання більшого трафіку від Google є найвірнішим способом підвищити ваш онлайн дохід.

Або якщо ви хочете отримати результати першої сторінки на Google або збільшити продаж веб-сайтів, вам потрібно навчитися SEO. Добре, що вам не потрібно наймати SEO експерт або стати одним, щоб отримати найкращі нагороди.

Але як реалізувати SEO, що може принести значні результати з пошукових систем, таких як Google? Ось детальне керівництво по використанню декількох дійсно простих, але ефективних інструментів SEO для швидкого підвищення рейтингу на Google.

Давайте почнемо без особливих труднощів.

1. Створіть список ключових слів

Я погоджуюся, що ви повинні створювати вміст для своєї аудиторії.

АЛЕ ви повинні також стежити за Google сканерів, якщо ви хочете отримати більше трафіку пошукової системи. Це означає, що ви повинні робити дослідження ключових слів.

Замість того, щоб знаходити ключові слова перед написанням нової публікації, витрачайте тиждень-два на створення списку всіх ключових слів, які стосуються аудиторії вашого блогу. Таким чином можна заощадити більше часу, грошей і зусиль. Або ви завжди можете використовувати a служба побудови посилання .

Хоча робити дослідження ключових слів , пам'ятайте одну річ: завжди цільова ключові слова довгий хвіст .

Якщо ви продаєте обладнання для йоги або продукти аудиторії свого блогу, переконайтеся, що знайшли відповідні ключові слова, такі як "продукти онлайн для йоги", "дешеве обладнання для йоги для дорослих" тощо.

Як правило, складіть список від 50 до 100 ключові слова щоб їх можна було легко використовувати під час створення нового вмісту або сторінок для свого блогу. Це не тільки допоможе вам збільшити загальний трафік пошукової системи, але і ваш веб-сайт продажів.

При виконанні досліджень ключових слів, переконайтеся, що зосереджені на довгих ключових словах хвоста, оскільки вони сприяють 80% трафіку пошукової системи . Дивіться зображення нижче.

Ось декілька потужних порад, які ви повинні пам'ятати, будуючи список великих ідей для ключових слів для вашого веб-сайту Ось декілька потужних порад, які ви повинні пам'ятати, будуючи список великих ідей для ключових слів для вашого веб-сайту.

 • Використовуйте пропозиції Google, створюючи список ідей для ключових слів. Це дійсно допоможе вам знайти багато високорентабельних ключових слів миттєво. Ви можете легко зрозуміти, які ваші цільові аудиторії шукають, використовуючи її. Його можна переглянути в кінці результату пошуку на Google.
 • Придумайте основний набір ідей для ключових слів. Почніть пошук синонімів для них. Таким чином, ви можете почати використовувати багато відповідних ключових фраз під час створення вмісту. Це дійсно допоможе вам написати багатий вміст ключових слів без ключового слова.
 • Використовуйте сайти, як Quora запропонувати ідеї щодо ключових слів. Просто введіть будь-яку ключову фразу, що відповідає вашим темам, і ви знайдете багато питань і відповідей, що стосуються їх. Ви можете просто використовувати ці теми як ідеї для публікації в блозі.
 • Використовуйте інструменти. Є безкоштовні інструменти, такі як UberSuggest, io і т.д., які допоможуть вам швидко знайти багато ключових фраз для вашого головного ключового слова.
 • Ви також можете аналізувати конкурента . Перевірте, як вони оптимізують свої веб-сторінки для націлених ключових слів. Складіть список всіх відповідних ключових слів, які можна використовувати у своїх майбутніх публікаціях у блогах або сторінках. Це найшвидший спосіб збільшити трафік і продажі пошукової системи.

2. Розробити твердий план побудови посилання

Майже кожен SEO експерт вважає, що зворотні посилання - це шлях №1 отримати масовий трафік з пошукових систем. Так, Google надає пріоритет будь-якому сайту, який отримує сотні посилань. Але пам'ятайте, що не кожна зворотна посилання має таке ж значення. Отримання лише одного посилання з сайту авторизації краще, ніж 100 невеликих сайтів.

Наявність міцного плану побудови посилання може допомогти вам залучити сотні природних зв'язків з інших сайтів. Просто переконайтеся, що ви не створюєте всі свої посилання лише на домашній сторінці. Навіть під час написання повідомлень гостя посилання на внутрішні сторінки. Є багато способів залучити якісні посилання на ваші сайти, тут їх мало.

Це, як кажуть, якщо ви шукаєте швидкі способи підвищення вашого рейтингу Google, ось кілька твердих способів залучити якісні посилання з інших сайтів Це, як кажуть, якщо ви шукаєте швидкі способи підвищення вашого рейтингу Google, ось кілька твердих способів залучити якісні посилання з інших сайтів.

 • Почніть з ваших конкурентів зворотних посилань. Дізнайтеся, чи можна відстежувати їх джерела зворотного зв'язку. Ви можете використовувати такі інструменти, як SEMrush, щоб легко зробити аналіз зворотного зв'язку будь-якого сайту. Перевірте, чи мають ваші конкуренти непрацюючі посилання. Надсилайте електронною поштою всі відповідні посилання, які вказують на ваш сайт.
 • Робіть інтерв'ю з впливовими особами у вашій ніші. Вони залучають більше гудіння, соціальні акції та посилання.
 • Часто створюєте вражаючі інфографіки для своїх популярних публікацій. Зазвичай вони залучають багато посилань, дають людям прості способи вбудувати вашу інфографіку на свої сайти.
 • Якщо хтось згадує ваш блог або вміст на сайтах соціальних мереж, зв’яжіться з ними. Почніть слідувати за ними і підходити до них, обмінюючись своїми найкращими повідомленнями в блогах, які можуть відповідати їхнім інтересам. Попросіть їх посилатися на ваші найкращі повідомлення. Якщо вони знайдуть ваш матеріал цікавим, ви отримаєте посилання!

3. Правильний SEO на сторінці - КЛЮЧ

Як обговорювалося в першому пункті, дослідження ключових слів дійсно важливі. Якщо у вас є список ключових слів, які можна використовувати у своєму вмісті, ви повинні надати рівну важливість для сторінки SEO оптимізація .

На сторінці SEO включає в основному в наступних речах.

 • Назва
 • Мета опис
 • Теги зображення alt
 • Текст
 • Посилання (внутрішні, зовнішні посилання)
 • Структура URL (короткий і простий)

Одна річ, яку ви повинні пам'ятати, роблячи на сторінці SEO це ви повинні триматися подалі від ключового слова наповнення. Більшість початківців SEO вважають, що на сторінці SEO все йде про створення ключового слова та розміщення його по всьому блогу або веб-сторінкам. Але це не працює так.

Насправді, Google штрафує веб-сторінки, які практикують начинку ключових слів, тому завжди краще триматися подалі від нього. Найкращий спосіб зробити на сторінці SEO для вашого вмісту - використовувати відповідні ключові слова. Можна також використовувати такі інструменти, як інструмент для пропозицій Google, і використовувати ці ключові слова під час створення вмісту отримати кращий рейтинг у Google.

Це, як кажуть, ось кілька речей, які потрібно запитати себе під час оптимізації сторінки.

 • Чи потрібно мати ранг основного ключового слова? (наприклад: найкраще онлайн-тренування з фітнесу)
 • Чи оптимізував я свої зображення для ключового слова?
 • Чи використовую я оптимізовану структуру URL-адрес?
 • Чи унікальний мій опис та заголовок?
 • Чи використовував я відповідні ключові слова в моїй копії?
 • Чи варто мій вміст читати і належним чином оптимізований для Google без заповнення ключових слів?

Задаючи такі питання, ви завжди зможете публікувати вміст, який варто прочитати. Крім того, не забудьте проаналізувати, як інші топ-блогери у вашій галузі створюють свій контент і отримують кращі рейтинги на Google. Якщо це можливо, спробуйте отримати якомога більше посилань на якість свого вмісту, оскільки Google надає пріоритет якісним посиланням.

4. Часто проводити аудит сайту

Один з основних причин ваш сайт може не отримувати достатньо результатів, які ви заслуговуєте через SEO пов'язаних питань. Ви ніколи не знаєте, чи є які-небудь дублікати тегів заголовків, довгого опису мета або відсутніх тегів alt зображення викликають ваш сайт, щоб отримати кращий рейтинг.

Тому потрібно часто проводити аудит на сайті, щоб знайти та виправити ваш сайт SEO пов'язані питання . Один з найпростіших способів зробити це - використовувати SEMrush.

Це допоможе вам швидко знайти всі пов'язані з SEO питання, які ваш сайт, надаючи ваш сайт оцінка. Ви також можете використовувати інші безкоштовні інструменти, такі як Seoptimer для швидкого аудиту вашого сайту для будь-яких питань, пов'язаних з веб-сайтом.

Під час аудиту сайту переконайтеся, що дізналися про швидкість веб-сайту, сумісність із веб-переглядачем, швидкість роботи мобільних пристроїв тощо, щоб дізнатися більше про свій сайт. Чим раніше ви знайдете та виправите проблеми, пов'язані з сайтом, тим швидше ви зможете підвищити рейтинг Google.

5. Відстежуйте результати SEO

Відстеження вашого прогресу SEO є надзвичайно важливим. Дізнайтеся, як ваші ключові слова працюють на Google, перевірте, скільки посилань ви отримуєте з інших блогів і аналізуйте, скільки відвідувачів ви отримуєте від Google щомісяця.

Ви можете використовувати такі інструменти, як SEMrush, Ahrefs, MajesticSEO, Google analytics і т.д., щоб дізнатися більше про ваші SEO-дані. Перегляньте середнього відвідувача, який витрачає час, показники відмов і сторінки на відвідувача. Всі ці фактори дають вам краще уявлення про те, що ви можете зробити, щоб поліпшити ваш SEO успіх.

6. Уникайте цих 5 найглибших помилок за будь-яку ціну

Ми не є експертами SEO, тому всі ми робимо кілька помилок. Деякі з них нерозумні, і більшість з них може зробити ваш сайт раковиною в результатах пошуку Google. Так що завжди краще зосередитися на тих помилках, які ви робите, щоб стати кращими в SEO.

Ось декілька помилок SEO, які більшість блогерів роблять, намагаючись підвищити рейтинг своїх сайтів.

 1. Невиправлення непрацюючих посилань: Використовуйте зламаний інструмент перевірки посилання знайти непрацюючі посилання на вашому сайті. Переконайтеся, що ви виправили свої пошкоджені посилання, як тільки їх знайдете, або це може серйозно зашкодити вашому пошуковому рейтингу.
 2. Наповнення ключового слова: НІКОЛИ ніколи не думайте про те, як повторювати ті ж самі ключові слова під час написання вмісту. Використання основного ключового слова в назві, мета опису, теги та URL-адреси достатньо. Якщо ви хочете підвищити рейтинг, шукайте відповідні ключові фрази та використовуйте їх у своєму вмісті.
 3. Коротші повідомлення в блозі: коротші повідомлення в блозі від 200 до 300 слів не дадуть вам ніяких переваг. Вони не стануть на Google. Ви не Сет Годін - не намагайтеся отримати кращі рейтинги і соціальні акції, написавши більш короткі статті. Тому витрачайте час на написання поглиблених статей. Мета публікації статей - від 1500 до 2000 слів.
 4. Купівля посилань: Мало хто йде до Fiverr і намагається придбати ці концерти, які говорять «100 зворотних посилань тільки за 5 доларів». НІКОЛИ не купуйте такі посилання. Всі вони є спамом і не допоможуть вам отримати кращі рейтинги. Насправді, якщо сканери Google виявляють, що ви купуєте посилання з поганих джерел, ваш сайт може отримати покарання за результатами пошуку Google. Так що остерігайтеся такої тактики чорної капелюхи SEO і уникайте їх будь-якою ціною.
 5. Повільне завантаження: Ніхто не любить повільні завантаження веб-сторінок. Навіть Google засуджує сайти, які займають дуже багато часу. Чи знаєте ви, що якщо ваш сайт займе більше 3 секунд, ви втратите свої пошукові рейтинги, трафік і продажі? Так, це правда. Тому переконайтеся, що ви використовуєте правильний веб-хостинг, оптимізуючи зображення та використовуючи CDN для прискорення роботи ваших сайтів.

Заключні думки про використання SEO методів

Коли справа доходить до SEO, люди часто шукають швидкі виправлення. Там немає нічого поганого в пошуку більш швидких результатів, але ви повинні пам'ятати, SEO це величезний океан.

Зазвичай потрібно деякий час, щоб отримати якісний трафік і рейтинги від пошукових систем, тому будьте терплячими, якщо ви не отримуйте результатів досить швидко . Тому припиніть шукати швидкі виправлення і почніть зосереджуватися на тому, що дійсно відсутнє на вашому сайті, щоб отримати більше від пошукових систем.

Скористайтеся порадами, згаданими на цій сторінці, щоб швидко підвищити рейтинг, не зашкодивши правилам Google.

Чи є у вас більше SEO порад, щоб отримати кращий рейтинг? Поділіться своїми думками в коментарях нижче.

Але як реалізувати SEO, що може принести значні результати з пошукових систем, таких як Google?
Чи потрібно мати ранг основного ключового слова?
Чи використовую я оптимізовану структуру URL-адрес?
Чи унікальний мій опис та заголовок?
Чи використовував я відповідні ключові слова в моїй копії?
Чи варто мій вміст читати і належним чином оптимізований для Google без заповнення ключових слів?
Чи знаєте ви, що якщо ваш сайт займе більше 3 секунд, ви втратите свої пошукові рейтинги, трафік і продажі?
Чи є у вас більше SEO порад, щоб отримати кращий рейтинг?