Навигация по сайту

Популярные статьи

6 На сторінці SEO поради - On-Page SEO

  1. 1. Використовуйте Заголовки
  2. 2. Створіть унікальний тег заголовка і мета опис
  3. Теги заголовків
  4. Мета описи
  5. Чи буде дублювати мета назви та описи Отримати Google покарання?
  6. 3. Не забувайте про структуру URL-адрес
  7. 4. Додати зображення
  8. 5. Інтегрувати відповідні посилання
  9. 6. Включити схему

Багато хто переходить у хороший SEO на сторінці Багато хто переходить у хороший SEO на сторінці. Існує не одна річ тільки, що зробить ваш рейтинг сторінки - не більше. Кілька різних елементів повинні працювати разом на сторінці, щоб досягти хорошого на сторінці SEO.

Вміст на сторінці має бути добре написаним і більш авторитетним, ніж будь-що інше в даний час. Ви повинні використовувати правильні ключові слова в потрібних областях, ваш тег заголовка і опис мета повинні бути на точку, і будь-які посилання, які ви включаєте повинні бути релевантними для користувача. Крім того, ваш вміст також повинен бути добре структурованим для читаності та потоку - саме там вам допоможуть заголовки та підзаголовки. Нижче наведено кілька порад по SEO, які допоможуть покращити сторінки свого сайту:

1. Використовуйте Заголовки

Заголовки допомагають розбивати великі блоки тексту та додавати простір для легшого читання. Однією з найпоширеніших помилок на SEO-сторінці є заголовки - в основному, вони жирні і не використовують Htags. Теги заголовків визначають ієрархію і встановлюють пріоритет у вашому вмісті як для користувачів, так і для павуків пошукових систем. Жирним шрифтом або курсивом заголовки цього не роблять.

Ваш H1 найважливіший заголовок на сторінці, який зазвичай зарезервовано для назви сторінки або заголовка блогу. Звідти, є H2s, H3s, і так далі, у міру необхідності. Якщо ви структуруєте свою сторінку на основі дослідження ключових слів, ключові слова, пов'язані з темою сторінки, повинні бути включені до заголовків. При написанні в логічній прогресії для теми, це має відбуватися природно. Як частина процесу перегляду контенту, зверніть пильну увагу на ваші заголовки - чи вони позначені відповідним чином? Чи точно вони описують свій розділ для читача? Чи включають вони тему головного ключового слова для розділу таким чином, що має сенс?

Якщо ви не використовуєте теги заголовків у вашому вмісті, ви пропускаєте велику частину SEO-сторінки, яка може допомогти вам - особливо коли мова йде про семантичний пошук.

2. Створіть унікальний тег заголовка і мета опис

Тег заголовка та мета опис сторінки дозволяють користувачам дізнатися, що таке сторінка, коли вони бачать ваш веб-сайт, зазначений у результатах пошуку. Вміст, який ви маєте в цих областях, може зробити різницю між користувачем, який натискає ваш вміст або прокручує його.

Теги заголовків

Тег заголовка сторінки відображається як текст із гіперпосиланням у верхній частині окремого списку в результатах пошуку. Слід переконатися, що це точно описує вміст, який користувач знайде на сторінці, коли вони перейдуть до нього. Важливо включити основну тему ключового слова сторінки в тезі заголовка, оскільки це допоможе як користувачам, так і пошуковим системам зрозуміти, про що ваш вміст. Також потрібно переконатися, що тег заголовка не надто довгий або занадто короткий. У WordPress, Є багато SEO плагінів, як Yoast SEO, які можуть допомогти вам керувати ними.

Мета описи

Для пошукових систем тег заголовка важливіший, ніж опис мета, але це не означає, що ви повинні ігнорувати мета опис. Мета-опис - це вміст, який відображається під вашим тегом заголовка у вашому довіднику в результатах пошуку. Хоча пошукові системи, як правило, ігнорують цей вміст, здебільшого, важливо створити щось значуще для користувачів.

Коли хтось прокручує результати пошуку, ваш тег заголовка може захопити їхню увагу, а мета-опис може заохотити їх натиснути на ваш список. Ви можете скористатися метаописом для подальшого опису того, що користувачі можуть розраховувати знайти на сторінці, і заохочувати користувачів натискати.

Чи буде дублювати мета назви та описи Отримати Google покарання?

Коротка відповідь - ні. Більш довга відповідь полягає в тому, що, незважаючи на те, що ви не можете отримати офіційне покарання Google за них, вони все одно можуть вплинути на ефективність вашого сайту під час пошуку та можуть мати значний вплив у певних випадках. Дубльований вміст, як правило, є величезним ні в SEO. Коли мова йде про дублювання тегів заголовків і метаописів, це інша ситуація.

Ви, звичайно, не хочете мати декілька сторінок, що конкурують у пошукових системах для одного і того ж ключового слова, тому перевіряйте свої сторінки, що містять дублікати тегів заголовків і метаописів. Якщо це категорія веб-сайтів або сторінки тегів, вам, як правило, краще додавати теги без індексу на ці сторінки. Це гарантує, що Google виконує лише сканування та індексацію сторінок вашого веб-сайту, які надають користь користувачам і є найбільш релевантними для вашого сайту. Якщо у вас є дві або більше публікацій у блозі, які орієнтовані на одну й ту ж тему, ви можете розглянути можливість їх об'єднання в одне повідомлення та перенаправлення видалених повідомлень на найбільш релевантну, описову URL-адресу.

Якщо є дублікати тегів заголовків і метаописів, оскільки вони потрібні для великого каталогу, сайту електронної комерції або архівування, вони, швидше за все, не матимуть значного впливу. Інша річ, яку слід розглянути, полягає в тому, що в більшості випадків пошукові системи не приділяють великої уваги мета-опису. В основному вони призначені для обслуговування користувачів і дають можливість додатково описати вміст сторінки. Часто пошукові системи створюватимуть власний мета-опис, використовуючи початковий вміст сторінки, якщо він не був ідентифікований або "не подобається" тому, що є.

У досконалому світі кожна сторінка на вашому веб-сайті матиме унікальний тег заголовка та мета-опис. Це просто неможливо для деяких веб-сайтів, особливо для великих сайтів, які часто додають сторінки та змінюють сторінки. Найкращий підхід полягає в тому, щоб зробити те, що найкраще підходить для користувачів і що для вас і вашого веб-сайту можливо.

3. Не забувайте про структуру URL-адрес

URL-адреса вашої сторінки має бути зручною для користувачів і пошукових систем. Вона повинна містити основну тему ключового слова сторінки, і користувач повинен мати можливість вказувати, про що йде сторінка з URL-адреси. Забезпечення того, щоб URL-адреси вашого веб-сайту були зручними для пошукових систем, полегшують їх пошук та індексацію пошуковими системами. Ви хочете зберігати URL-адреси простими, зрозумілими та лаконічними.

Якщо вони занадто довгі, вони можуть виглядати заплутаною або виглядати спамом. Отже, переконайтеся, що все, що ви перерахували після доменного імені, має сенс і додає користь і розуміння для користувача. Домен / головний-предмет або домен / широка-тема / головна-тема набагато ясніше і легше зрозуміти як для користувачів, так і для пошукових систем, ніж домен / 545/359 / main-subject-plus-some-extra-words-that-are -не Необхідно.

4. Додати зображення

Сторінки та публікації в блогах із зображеннями отримують більше взаємодії, більше взаємодії та більшої кількості акцій, ніж без них. Отже, переконайтеся, що ви додаєте релевантні зображення до сторінок веб-сайту та в блогах. Тоді переконайтеся, що ви додаєте теги і текст заголовка до зображень, щоб покращити доступність і переконатися, що всі користувачі, включаючи пошукові системи, можуть зрозуміти, що містять ваші зображення.

5. Інтегрувати відповідні посилання

Інтеграція відповідних посилань у вміст допомагає користувачам ефективніше переміщуватися по сайту, а також допомагає пошуковим системам краще зрозуміти, як різні сторінки вашого сайту стосуються один одного. Ви, безумовно, не хочете виходити за борт, але якщо посилання має сенс для користувачів, то включіть його для поєднання відповідного вмісту. Хоча ви не хочете заохочувати людей натискати кнопку від вашого веб-сайту, ви хочете включити посилання на інші веб-сайти, коли це має сенс. Це робить ваш вміст істинним ресурсом для користувачів, робить його більш цінним і додає до нього повноваження.

6. Включити схему

Схема - це тип структурованих даних, які можна використовувати, щоб допомогти пошуковим системам краще зрозуміти контекст вашого веб-сайту та вмісту. Це семантичний словник тегів, який ви додаєте до HTML вашого сайту, і це допомагає поліпшити те, як пошукові системи читають ваші сторінки, а потім показувати їх у результатах. Часто кращі пошукові системи можуть сканувати та розуміти ваш веб-сайт, тим більше шансів у вас з'явитися в результатах пошуку та більше можливостей для збагаченого фрагмента.

Схема можна використовувати для додавання до списку в результатах пошуку речей, таких як рейтинги зірочок, дати публікації, ціни та багато іншого. Структуровані дані також надають вашому вмісту можливість відображатися не лише в списку результатів пошуку на сайті. Вміст із належною розміткою може з'являтися в стандартних переліках сторінок, а також у багатому фрагменті над стандартними списками або графіком знань збоку результатів.

На сторінці SEO це лише невелика частина загальної Кращі практики SEO , але може значно покращити ефективність вашого вмісту для користувачів і ефективніше для вашого бізнесу. Щоб отримати допомогу з SEO на веб-сторінці або на своєму веб-сайті, зв'яжіться з нами на зустріч УМ!

Як частина процесу перегляду контенту, зверніть пильну увагу на ваші заголовки - чи вони позначені відповідним чином?
Чи точно вони описують свій розділ для читача?
Чи включають вони тему головного ключового слова для розділу таким чином, що має сенс?
Чи буде дублювати мета назви та описи Отримати Google покарання?