Навигация по сайту

Популярные статьи

7 інструментів для заробітку на партнерках через групу ВК

  1. Отже, які інструменти для заробітку на партнерках варто використовувати в групі?
  2. Про трафіку для групи

Всім привіт! Цього літа я стала активніше працювати над своїм співтовариством Вконтакте в плані його монетизації за рахунок партнерських програм, власних продуктів і послуг. Тим більше, з'явився новий класний інструмент, який в цьому відмінно сприяє - збір підписаний бази і відправка автоматичних повідомлень передплатникам.

Про те, що мене підштовхнуло плотненько зайнятися групою, розповіла в даній статті .

А сьогодні хочу позначити конкретні інструменти, доступні власнику групи, для заробітку на партнерках. До речі, група (спільнота) - відмінний канал комунікації з аудиторією крім блогу. А якщо ви не хочете створювати свій блог, вести емейл-розсилки, оплачувати сервіс розсилок, домен та хостинг, то цілком можете використовувати свою групу ВК і соціальну розсилку, як платформу для побудови довірчих відносин з аудиторією і просування через контент-маркетинг.

Для початку ви повинні чітко визначитися з тематикою групи, цільовою аудиторією і підібрати кілька основних партнерок для просування в цій темі. Потім список можна розширювати.

Отже, які інструменти для заробітку на партнерках варто використовувати в групі?

1. Збір підписаний бази і автоматичні розсилки. Схема така: ви робите невелику безкоштовність (подарунок) за підписку на тему вашої групи, пишіть під нього промо-пост і закріплюєте в групі. А сам подарунок пов'язуєте з сервісом розсилок Вконтакте - створюєте під нього розсилку, прив'язуєте до неї серію повідомлень і в першому, яке людина отримує відразу після підписки, віддаєте вашу безкоштовність (її можна завантажити прямо в документи Вконтакте і дати посилання).

Щоб людина потрапляла в вашу базу і отримував безкоштовність, даєте в промо-пості посилання на підписку в цю розсилку. Приклад реалізації ви можете подивитися тут. А технічний урок з налаштування розсилки Вконтакте тут .

А технічний урок з налаштування розсилки Вконтакте   тут

Уже в безкоштовності ви можете вбудувати пару партнерських посилань, які доповнюють ваш матеріал і будуть корисні передплатникам. Знову ж таки, на прикладі мого подарунка ви можете побачити, як це реалізовано. До речі, зі створення свого інфопродукта (електронної книги, pdf-звіту, інструкції або чек-листа) у мене теж є технічний урок .

Крім першого повідомлення серії, використовуйте автоматичну ланцюжок, яка приходить в заданому порядку. У ній давайте корисний контент і партнерські рекомендації. У правилах Вконтакте є пункт, що забороняє пряму рекламу в розсилках. Обійти його можна так - давати партнерські посилання в постах з контетом і їх відправляти в розсилку. До речі, зручно прикріплювати посилання на пост прямо в повідомленні і передплатник може читати його безпосередньо у вікні діалогу.

Відправка періодичних листів в розсилку з анонсами нових постів у вашій групі - теж корисна штука, вона підвищує залученість і активність під постами.

2. Особисте спілкування з передплатниками. Коли ви відправляєте розсилки, діліться корисним контентом, люди будуть давати вам зворотний зв'язок - відповідати в діалозі на повідомлення, писати коментарі, ставити запитання, відправляти повідомлення в співтовариство (при підключенні розсилки ця функція включається обов'язково).

Тобто, ви повинні бути відкриті до діалогу і самі в своїх постах, в розсилках завжди показуйте це. Додавайте приписку «Якщо у вас є питання або потрібна допомога, пишіть» (щось в такому дусі).

Особисте спілкування з передплатниками дає відразу купу користі - ви краще дізнаєтеся свою аудиторію, їхні проблеми, потреби. Це вам грунт для майбутнього контенту і партнерських рекомендацій. Ви також можете запрошувати людей в особисті консультації по скайпу - допомагати їм у вирішенні їхніх питань, рекомендувати потрібні партнерські матеріали.

Це підвищує довіру людей до вас, вони відчувають, що ви нормальна людина, яка готова допомогти, а не чисто щось там продати. І через такі консультації дійсно можна заробляти на партнерках, допомагаючи. Я використовую це в своїй практиці.

3. Пости різних форматів в групі. Зараз вже нікого не зацікавиш спамоподобнимі постами зі своїми партнерськими посиланнями в дусі «Ось класний курс по заробітку, перейди, завантаж і буде тобі щастя». Тому такі групи (а-ля дошки оголошень) варяться в своєму соку, тобто пости навіть не мають переглядів, адже мета кожного учасника тупо розмістити своє посилання.

Чисто рекламні пости на стіні - це шлях в нікуди і втрата часу. Тому, якщо ви створюєте групу, то відразу повинні розуміти, що її завдання бути корисною, цікавою, а стратегія вашого заробітку буде будуватися на контент-маркетингу (заробіток через цінність і користь для інших).

У цьому добре допомагають пости різних форматів - інструкції, збірки інструментів і порад, відгуки, огляди, звіти про результати, історії з життя. У кожному такому пості, крім цінного контенту, ви можете порекомендувати партнерський продукт «в яблучко», який дасть ще більше користі людині.

Нещодавно проходила безкоштовний тренінг Михайла Христосенко «Застав продавати свою групу Вконтакте», де він запропонував один цікавий прийом, який я взяла на замітку і хочу поділитися з вами. Прийом «продає опитування». Його сенс у тому, щоб виявити, що саме потрібно і цікаво вашої аудиторії в даний момент. Грунтуючись на відповідях учасників - запропонувати рішення, яке потрібно людині.

В цьому плані Михайло радить зв'язатися з учасниками опитування особисто: додати в друзі, подякувати за активність, детальніше розпитати про поточну ситуацію і запропонувати рішення. Рішенням може бути ваш / партнерський продукт, послуга.

Учасники такого опитування - це гаряча цільова аудиторія, головне виявити їх проблему і запропонувати гідне рішення = отримати клієнта.

4. Обговорення - це розділ для створення окремих тем в групі. Саме в групі він влаштований краще, так як знаходиться на увазі, прямо над стрічкою постів. У співтоваристві трохи втрачається, під іншими блоками справа.

Цей розділ можна використовувати для додаткової цінності і комунікації з людьми, а заодно і для просування товарів, послуг. Наприклад, у себе я створила кілька тем:

• Питання відповідь. Сенс: бути більш корисною, відповідаючи на конкретні питання людей, краще розуміти свою аудиторію, на основі цього вибудовувати контент і партнерські рекомендації.

• Блок з відгуками про взаємодію зі мною (консультаціях, продукти, послуги). Сенс - соціальне доказ для інших людей, які мене поки не знають, що я можу бути їм корисна, як фахівець в ряді питань.

• А також блок з результатами в партнерка. Ще одне соціальне доказ, що я не теоретик, а практик і дійсно заробляю в партнерка. Паралельно це відповідь на часте питання новачка «Чи можна заробити в партнерках і скільки?», А також рекомендація партнерок, які добре спрацювали і гарантовано виплачують.

5. Блок посилань праворуч. Ще один корисний елемент в монетизації групи, який на увазі. Якщо розмістити в такому блоці відповідні посилання, то по ним теж будуть переходити. Наприклад, у мене тут 4 посилання - на партнерський продукт, на мій безкоштовний курс, на блог і на Ютуб-канал.

Наприклад, у мене тут 4 посилання - на партнерський продукт, на мій безкоштовний курс, на блог і на Ютуб-канал

6. Блок з товарами, як виявилося, корисний не тільки інтернет-магазинам. Тут цілком можна розміщувати партнерські або свої інфопродукти. Правда, на увазі тільки 3.

Правда, на увазі тільки 3

Я розмістила 1 свій безкоштовний курс за підписку і 2 платних інфопродукта. Віддача від блоку є - підписки на курс, а також покупки платних продуктів. Про це мені кажуть посилання з мітками і зворотний зв'язок від покупців платних матеріалів.

Особливості розміщення: додати чіпляють обкладинку (яка конкретно показує, що ви пропонуєте). У мене, до речі, не найкращий приклад оформлення.

А також коротеньке, але короткий опис і посилання (щоб вона була в межах видимості і не ховалася за тегом «показати повністю»).

А також коротеньке, але короткий опис і посилання (щоб вона була в межах видимості і не ховалася за тегом «показати повністю»)

Якщо немає своїх продуктів, додавайте в цей блок партнерські.

7. Статус. Від нього теж є віддача. Єдиний мінус - посилання в ньому неклікабельная, зате вона на увазі, розташована відразу під обкладинкою спільноти.

А ще відображається в блоці «Цікаві сторінки» в особистому профілі (якщо у вас паблік, не група).

Зараз в статусі у мене додана партнерська посилання на безкоштовний матеріал Євгена Вергуса, який тут дуже в тему і по мітках я бачу, що статус працює.

Отже, це були 7 інструментів для заробітку на партнерках через групу Вконтакте. Тепер ще кілька важливих моментів.

Про трафіку для групи

Питання трафіку гарячий завжди. З мого досвіду просування: спочатку все йшло тільки на безкоштовному трафіку - репости контенту з групи на мою особисту сторінку, згадки групи на блозі, в розсилці. Загалом, напівпасивну використання тих ресурсів, що у мене вже були. Тому до літа група росла вкрай мляво.

Зараз процес пішов веселіше. За рекомендаціями тлумачних тренерів група придбала більше цінності, грамотного оформлення, точок монетизації. І я запустила на неї платний трафік з таргета. Вірніше не на саму групу, а на пост з безкоштовним подарунком за передплату - щоб поповнювати базу передплатників і заодно розвивати групу. Більше подробиць про трафік ви знайдете тут .

Буду рада відповісти на ваші запитання і коментарі. Буду рада відповісти на ваші запитання і коментарі

З повагою, Вікторія Карпова

Отже, які інструменти для заробітку на партнерках варто використовувати в групі?
Отже, які інструменти для заробітку на партнерках варто використовувати в групі?
Паралельно це відповідь на часте питання новачка «Чи можна заробити в партнерках і скільки?