Навигация по сайту

Популярные статьи

7 корисних хитрощів, для Viber! Рекомендую!

У 2017 році мало хто не знає про Вайбер. А у кожного власника смартфона вже точно в телефоні може бути відсутня програма ICQ, але точно є Viber, WhatsApp, Telegram і інші месенджери для спілкування. І туди ж Skype, його останні версії приємно дивують зручністю і безглючная.

У власників айфонів є свій iMessage, але і не треба забувати про друзів з андроїдом, з яким теж спілкуєшся. Але повернемося до вайберу, пора вам розповісти про його секрети, про які ви точно не знали. У власників айфонів є свій iMessage, але і не треба забувати про друзів з андроїдом, з яким теж спілкуєшся

 1. Приховай інформацію про те, коли ви були в мережі
  Зайдіть в «Налаштування» - «Конфіденційність» і відключіть статус «В мережі». Навіть якщо ви зайдете в Viber, про це ніхто не дізнається.
 2. Приховай статус про перегляд повідомлень
  Щоб абонент не дізнався про те, що ви прочитали повідомлення від нього, зайди в «Налаштування» - «Конфіденційність» і зніми галочку «Переглянуто»
 3. Чи не засмічуй пам'ять телефону
  Фото і відео з чатів в Viber за замовчуванням зберігаються в телефоне.І якщо ви підписалися на будь-якої паблік і в ньому крім анекдотів є ще й фото, готуйтеся до того, що цими фото буде забитий ваш телефон. Зайдіть в «Налаштування» - «Мультимедіа» і відключіть «Зберігати в галерею». Або встановіть термін зберігання файлів.
 4. Відправ журнал повідомлень собі на пошту
  Потрібно оновити телефон або саму програму вайбера? Боїтеся втратити дані? Уникнути проблем допоможе створення резервної копії журналу повідомлень. «Налаштування» - «Виклики та повідомлення» - «Відправити журнал повідомлень»
 5. Приховай фото профілю від невідомих користувачів
  Легко приховати фото профілю можна в розділі "Конфіденційність" вибери «Фото профілю» - «Ніхто». Тепер користувачі, яких немає в списку твоїх контактів, не побачать твоє фото.
 6. Прибери статус «Використовує додаток»
  Ще одна можливість: практично всі програми та ігри, які ти встановлюєш на телефон, синхронізуються з Viber. Таким чином, вони є доступними і для інших контактів з твого спіска.Чтоби відключити цю функцію, перейди в «Налаштування» - «Конфіденційність» і зніми галочку з пункту «Використовує додаток».
 7. захист листування
  У минулому році в інтернеті було багато інформації про небезпечність листування в вайбер. Це означає що листування передаються не зашифровані і будь-який зловмисник може вас підслухати або злити передані дані. Якщо ви простий користувач, вам нема чого приховувати, але намагайтеся не передавати через вайбер дані своїх платіжних карти, паролі та іншу інформацію. І періодично чистите листування.

Схожі записи блогу

Боїтеся втратити дані?