Навигация по сайту

Популярные статьи

7 помилок в SEO просуванні інтернет-магазинів

Просування інтернет-магазинів - це особливий випадок. Тут є свої прийоми, фішки і, зрозуміло, помилки. Щоб не зводити свої зусилля нанівець, вивчіть 6 типових помилок в роботі з інтернет-магазином і перевірте себе. Зайвим точно не буде.

1. Технічне SEO - це найголовніше

За спостереженнями фахівців в сфері, опрацювання тільки технічного SEO не допоможе просунутися на більш високі позиції у видачі. Постарайтеся розділити свої ресурси і приділити більше уваги іншого важливого фактору ранжирування - посиланнями і, як наслідок, написання гарного контенту для зовнішніх ресурсів. Якісні посилання - ось те, що потрібно інтернет-магазину для просування.

2. Відсутність оптимізації на сторінках категорій

Дуже часто ми шукаємо якийсь товар без певної марки, а просто по категорії, наприклад, "джинси" або "жакет". В ідеалі, ми хочемо потрапити на сторінку категорій за таким запитом, де буде різноманітність моделей, і ми зможемо вибрати те, що нам сподобається. Тому дуже важливо оптимізувати в інтернет-магазині сторінки категорій під відповідні ключові запити.

3. Унікальне опис товару - це спосіб зайняти ТОП

Простий приклад. Є гігант в сфері e-commerce, Amazon. За запитом "дифракційні окуляри" в Google він буде вище сайту-виробника цих очок GloFX незважаючи на те, що слово в слово скопіював опис товару у цього виробника. А все чому? Тому що топові позиції Amazon засновані на крутому посилальному профілі. На його тлі дубльоване опис товару не змінює погоди.
Який з цього можна зробити висновок? Чи не розмінюйтесь по дрібницях, краще приділіть увагу тим факторам ранжування, які важливі найбільше. Створивши потужний контрольний профіль, можете у вільний час зайнятися написанням унікальних текстів для своїх товарів. =)

4 4. нерозділеного користувачів, які знаходяться на стадії дослідження, і користувачів, які готові здійснити покупку

У будь-якій сфері є ті, хто вже дозрів для покупки і зараз просто шукає більш вигідні для себе умови, а є ті, хто поки тільки досліджує тему і намагається в ній розібратися. У сфері e-commerce це особливо актуально. Навіть найбільша помилка - вести обидві категорії користувачів на одну сторінку сайту. Для перших оптимізуйте сторінки категорій і сторінки товарів, для других - статті в блозі, вони як раз допоможуть їм розібратися, що до чого.

5. Відгуки марні для SEO-оптимізації

Ви здивуєтеся, але відгуки - це по суті безкоштовний інструмент для просування інтернет-магазину. По-перше, вони індексуються пошуковими системами як унікальний контент. По-друге, вони працюють на зростання довіри з боку користувачів, а значить, покращують поведінкові чинники. Нарешті, по-третє, відгуки, розміщені на інших ресурсах з посиланням на вас, збагачують контрольний профіль. Переконалися, що відгуки корисні для SEO-оптимізації ? Використовуйте!

6. SEO вирішує всі проблеми
Ви можете приводити на сайт тонни зацікавленого трафіку, але якщо у вас застарілий дизайн, або незручна навігація, або погані тексти, або все це відразу, то продажів не буде. Просування сайту - це завжди комплексна робота. Тому враховуйте в стратегії максимум пунктів, щоб не витрачати зусилля даремно.

7. Відсутність SMM-просування

Якщо про Ваші послуги чи продукцію не говорять в соціальних мережах, то Ви втрачає величезну кількість трафіку, потенційно-конверсійного. В останні роки пошукові системи стали проявляти більше уваги на сайти, які максимально взаємодіють з соціальними мережами: відгуки, коментарі, посилання, обговорення, опитування - і це ще не всі інструменти просування, які надають соц-мережі. Тому якщо Ви ще не задіяли SMM-просування - швидше повертайте свій соц-трафік!

Сподіваємося, пост був для вас корисним. Корегуйте план робіт і домагайтеся максимальних висот в ТОПі і в продажах. Успішного руху!


РЕКОМЕНДОВАНІ ПОСТИ

А все чому?
Який з цього можна зробити висновок?