Навигация по сайту

Популярные статьи

7 порад для SEO в Typo3

  1. Які ключові слова
  2. 200 критеріїв
  3. Інструменти та поради для SEO Typo3
  4. # 1. scriptmerger
  5. # 2. Основні функції SEO - - - TIP !!!
  6. # 3. читаються URL-адреси
  7. # 4. SEO для зображень
  8. # 5. sitemap
  9. # 6. веб-сторінок назви
  10. # 7. зміст сторінки

Хочете дізнатися більше про SEO в Typo3? Цей пост дає поради про те, як ви можете краще з SEO. Поєднання розумного мислення та технології.

Немає сумніву, що можливість пошуку Google (SEO) є суттєвою Немає сумніву, що можливість пошуку Google (SEO) є суттєвою. Переконайтеся, що ви перші десять результатів пошуку. Місця 11 - 20 генерують лише 10% від відвідування. Щоб контролювати свій "рейтинг", корисно мати хороші інструменти. Typoo3 має це!

Які ключові слова

Найважливіше те, що ви заздалегідь вважаєте, з якими ключовими словами ви хочете досягти високих результатів Найважливіше те, що ви заздалегідь вважаєте, з якими ключовими словами ви хочете досягти високих результатів. Для кожного ключового слова або їх комбінації потрібно створити певну веб-сторінку. А потім ви оптимізуєте цю сторінку для пошукових систем.

Пошукові системи хочуть запропонувати актуальність. І вони можуть очистити це з веб-сторінки, якщо повідомлення ясне. Пастка полягає в тому, що клієнти (тому) хочуть писати якомога більше на веб-сторінці. ПОМИЛКА !!! Мова йде про обмеження себе таким чином, щоб повідомлення на сторінці було ясним.

200 критеріїв

Пошукові системи використовують 200 критеріїв для розрахунку результатів пошуку Пошукові системи використовують 200 критеріїв для розрахунку результатів пошуку. На практиці визначається близько 10-15. Google відкритий у цьому, наприклад, в ній Рекомендації для веб-майстрів . Крім того Посібник для початківців для оптимізації пошукових систем дуже інформативний. Пам'ятайте, що критерії, за якими визначаються результати пошуку, розвиваються. Раніше мета-теги відігравали важливу роль, тому багато сторінок додавалися до сторінок з надією на кращу можливість пошуку. Само собою зрозуміло, що це насправді не працює. Зрештою, відвідувачі потім приземляються на сторінках, які насправді не обіцяють. Це розчаровує відвідувача, а також шкодить іміджу пошукових систем. Вони лише хочуть показувати релевантні результати пошуку.

Останніми новими критеріями є «вік» домену та ефективність веб-сайту. У Google Інструменти для веб-майстрів швидкість веб-сайту може бути виміряна.

Інструменти та поради для SEO Typo3

Стандартну конфігурацію Typo3 можна розширити за допомогою (вільних) доступних розширень. У сфері SEO важливі інструменти:

# 1. scriptmerger

Це розширення мінімізує запити http, об'єднуючи ваші css і javascript.

# 2. Основні функції SEO - - - TIP !!!

Це розширення (seo_basics), де наведено номер розширення нижче. Він чітко відображає назви сторінок, а також ключові слова з мета-тегами, які Google відображає в результатах пошуку.

# 3. читаються URL-адреси

URL, наприклад ". . . www.2lvw.nl/index.php?id=198 ″ не означає для нас багато людей. Аналогічно пошукові системи.
Це набагато чіткіше:
". . . /www.2lvw.nl/online-marketing/ ” і негайно повідомляє про те, про що йде сторінка, а саме онлайн-маркетинг. Typo3 пропонує розширення "realurl" і "coolurl".

# 4. SEO для зображень

Зображення також можуть бути оптимізовані для пошукових систем. Теги ALT і TITLE стандартні для цього. Ключові слова також можуть бути включені до імені файлу. Однак, якщо Typo3 динамічно генерує зображення, ви отримаєте нечитані імена файлів. За допомогою розширення "fl_realurl_image" імена файлів зображення можуть бути прочитані знову.

# 5. sitemap

Пошукові роботи шукають в Інтернеті нові сторінки. Якщо ви нічого не робите, то вам просто доведеться почекати і побачити, коли пошукові системи прийдуть до вас. З розширенням "google_sitemap" ви повідомляєте Google, що ваш сайт існує і яка поточна структура. Це означає, що пошукові роботи приходять цілеспрямовано.

# 6. веб-сторінок назви

Окрім доменного імені, назва сторінки є одним з найважливіших критеріїв для ранжирування результатів пошуку. Typo3 використовує "тег заголовка" як назву сторінки. З розширенням "browser_page_title" ви можете вибрати назву сторінки, крім "тега заголовка". Обмежте себе 6-8 слів як назву сторінки. Більше не відображається Google.
У ключових словах не обов'язково включати назву сторінки. Назва сторінки призначена для того, щоб відвідувач натиснути на сторінку. Назви сторінок, такі як "Welcome to 2LVW", не мають ніякого сенсу.
Увага: не намагайтеся обдурити відвідувача. Заголовок сторінки повинен дійсно посилатися на вміст сторінки. Тому не використовуйте такі слова, як "безкоштовно", якщо ви не пропонуєте нічого вільного на цій сторінці.

# 7. зміст сторінки

Все вищевикладене є технічними питаннями для SEO в межах Typo3. Зрештою, ця сторінка є актуальною та цікавою для відвідувача. Редактори та модератори, які створюють та підтримують веб-сторінки, повинні знати, як писати для онлайнових ЗМІ. Ви повинні знати, для якого терміну пошуку призначена сторінка. І кого ви маєте на увазі як відвідувачів. Зрозумійте, що відвідувачі називають інші поняття, ніж ви. Наприклад, сервіс для автомобілів - це те, що "технічне обслуговування" або більше пов'язане з "гаражем"? Складний, але вирішальний для вмісту сторінки.

Підготуйте пункти, на які слід звернути увагу при написанні текстів для вашого сайту. Дивіться нашу посаду Поради для копірайтерів для вищого рейтингу (seo) .

Ця посада базується на статті Jochen Weiland, яка з'явилася в журналі T3N навесні 2011 року Ця посада базується на статті Jochen Weiland, яка з'явилася в журналі T3N навесні 2011 року.

Php?
Наприклад, сервіс для автомобілів - це те, що "технічне обслуговування" або більше пов'язане з "гаражем"?