Навигация по сайту

Популярные статьи

7 способів оптимізувати просування в Facebook

Леонардо да Вінчі належить вислів про те, що простота - найвища форма витонченості

Леонардо да Вінчі належить вислів про те, що простота - найвища форма витонченості. Келлі Джонсон з Lockheed оновив цю філософію, ввівши знаменитий принцип - KISS: Keep it Simple, Stupid ( «Не ускладнюй, дурник») або Keep it Short and Simple ( «Пиши коротко і просто»). В соціальній економіці , Де увагу людей - цінний ресурс, необхідно зняти все зайве з соціального об'єкта , Відобразити його суть, щоб привернути увагу інших. Але це завдання має мало відношення до скорочення кількості слів. Зате вона безпосередньо пов'язана з мистецтвом упакувати і уявити зміст так, що воно миттєво привертає погляд, його легко «схопити» і оцінити, і, в свою чергу, поширити далі по соціальним мережам. Знижується концентрація уваги змушує учасників «соціалізації» медіа дуже швидко розвивати здатність до мультизадачности - нехай і на невеликій глибині спілкування. Отримання нових знань стимулюється доречністю і простотою інформації, а також, в соціальних мережах - об'єктами і контентом, якими діляться наші знайомі. В Twitter ми зрозуміли, що у процесу передруку «твітів» є своє особливе мистецтво, і щоб збільшити ймовірність того, що статус в твіттері «розійдеться», буде багатьма скопійований, потрібно працювати з точним формулюванням і часом записи. Вони визначають тривалість життя (впливу) цього запису і, в підсумку, її долю. Щоб дослідити соціальні об'єкти і їх вплив на поширення новин в Facebook , Я звернувся до мого друга, соціологу Дену Зарелла. Зарелла вивчав дані Facebook досить довгий час і прийшов до висновку, що саме простота - головний фактор, що визначає, наскільки широко розійдеться ваша запис. легкість читання | числа | Живи за потрібне днем | Правильні слова | Дії, а не опису | Негатив або позитив?

ЛЕГКІСТЬ ЧИТАННЯ

Ми бачимо, що інформація поширюється краще, якщо викладена більш простою мовою. Таким чином, старий принцип KISS можна переформулювати як «Пиши просто і так, щоб легко було поширити». Зарелла вивчив заголовки статей і порівняв ймовірність поширення статті в залежності від складності формулювання заголовка, користуючись стандартної шкільної шкалою. Результати були досить яскравими. По суті, чим вище коефіцієнт поширення статті, тим нижче складність тексту, причому найкраще «працюють» формулювання на рівні п'ятого і шостого класів.

ЧИСЛА

Якщо ви хочете підсилити просування свого контенту на Facebook (і, швидше за все, в інших медіа), додайте в заголовок кілька цифр. Є причина того, що нас, споживачів контенту, так приваблює читання і поширення соціальних об'єктів з цифрами в заголовок. Наприклад, ця стаття спеціально називається «7 способів оптимізувати просування в Facebook». Соціологія пояснює, чому статті з такими заголовками так добре «працюють». На Facebook заголовки з цифрами (1-9) працюють краще, ніж тільки текстові заголовки. Як би я не хотів, щоб мистецтво складання заголовків розвивалося, числа говорять самі за себе.

ЖИВИ ПОТРІБНИМ ДНЕМ

Як і на Твіттері, в деякі дні і в деякі моменти ми, споживачі контенту, стаємо кураторами, поширюючи цікаві теми. У Twitter більшість «ретвітів» случаяев по понеділках і п'ятницях. Користувачі Facebook частіше поширюють інформацію по вихідним. Важливо зауважити, що хоч републікування і велика по вихідним, кількість гіперпосилань, доданих на Facebook, вище в будні, особливо в середу і п'ятницю. Однак, як зауважив Зарелла, історії, опубліковані у вихідні, в середньому краще поширюються на Facebook, ніж опубліковані в будні. Це, можливо, пов'язано з тим, що більше половини компаній в США блокують Facebook та інші соціальні мережі на робочому місці. Але знову ж таки, навіть якщо це так, то статистика «ретвітів» цьому суперечить. Особисто я багато експериментував з цим за останні пару років. Дійсно, контент на «Твіттері» «грає» краще в будні, особливо по понеділках, середах і п'ятницях. Однак, якщо притримати той же самий контент і опублікувати його в моїй соціальної мережі в Facebook вранці в суботу, то кількість відповідей набагато краще.

ПРАВИЛЬНІ СЛОВА

Сама дія «поділитися новиною з друзями» - це набагато більше, ніж кураторство. Коли ми ставимо «like» або ділимося постом на Facebook, ми фактично схвалюємо її від себе, тим самим рекомендуючи її друзям і читачам - чекаючи від них реакції і навіть дії. Слова, якими ми супроводжуємо ці об'єкти, навмисно або випадково впливають на їх популярність або непопулярність. Хоч поточні події і грають роль в тому, який контент зараз буде краще поширюватися, такі слова, як «чому», «більшість», «світ» і «як» забезпечують максимальне поширення. Однак якщо розглядати тільки активність окремих слів, не прив'язаних до поточних подій, то «ви» і «відео» - на першому місці (мова йде про популярність тих чи інших слів у англомовному середовищі, і справа зовсім не обов'язково йде саме так в російськомовному контексті - Slon.ru). Якщо слово не працює за вас, воно працює проти вас. Деякі слова зменшують коефіцієнт поширення, перекриваючи вікно уваги, позбавляючи контент можливості «висловитися». За інформацією Зарелла, серед найменш розповсюджуваних слів такі несподівані, як «огляд», «опитування» і «соціальний». Деякі терміни часто використовуються, але не призводять до результату, такі як «час», «Твіттер» і «пряма трансляція».

ДІЇ, А НЕ ОПИСУ

Частини мови теж впливають на поширення соціальних об'єктів. Як і «твіти» та інші оновлення в « статусфере », Стислість допомагає об'єктам, які ми додаємо в потік. Ось, здається, і доказ старої приказки, що дії голосніше слів. Ну або скажімо так: дієслова в наказовому способі, здається, покращують поширення новини, обходячи по ефективності іменники. Як і очікувалося, іменників більше, але дієслова, що вимагають дії - ось що допомагає поширенню. Прикметники і прислівники в заголовках знижують передруку на Facebook. Це пов'язано з тим, що наша увага звично ігнорує рекламу і перебільшення.

НЕГАТИВ АБО ПОЗИТИВ?

Ефект лінгвістичного контенту і тональність тексту на Facebook говорять про вас все. Разом з тим, вони впливають і на те, чи буде цей текст прочитаний, проігнорований або поширений далі. Негативні розповіді - одні з найменш часто розповсюджуються об'єктів. Позитивні роздуми і слова - навпаки, виразно серед самих розповсюджуваних. Хоча при цьому загальне число негативних повідомлень вище, ніж число позитивних. Очікувано, що в перших позиціях списку - секс (при цьому його найменше за загальною кількістю). Але я також приємно здивований, що «навчання», «медіа», «робота» і «конструктивний» теж добре працюють в якості лінгвістичних механізмів, що поліпшують поширення. Іноді контент, який ми розміщуємо в стрічках людей з нашого соціального графа, так і проситься, щоб його поширили далі, переслали друзям і друзям друзів. Вивчіть статистику, наведену вище, і так побудуйте своє повідомлення, щоб воно максимально «вистрілила» - для вашої і, сподіваюся, для загальної користі. Як сказав Антуан де Сент-Екзюпері: «Досконалість досягнуто не тоді, коли нема чого додати, а тоді, коли нема чого прибрати». Брайан Соліс - автор книги « Engage ». Slon.ru публікує російську версію блогу Соліса за домовленістю з автором.
Оригінал поста знаходиться тут .

НЕГАТИВ АБО ПОЗИТИВ?