Навигация по сайту

Популярные статьи

72 SEO статистика для розуміння у 2018 році (інфографіка)

  1. 24 липня 2018 року
  2. Коментарі

72 SEO статистика для розуміння у 2018 році (інфографіка)

Оцініть цю публікацію

24 липня 2018 року
Джош Вардіні
72 SEO статистика для розуміння у 2018 році. #Seo #google #marketing Натисніть "Твітнути"

Змінюються алгоритми Google. Щоб переконатися, що ваш сайт містить зміни, потрібно бути в курсі оновлень Google. Включивши ці оновлення у вашу стратегію SEO, ви збільшите ваш серп і цементуйте позицію вашого сайту у найпопулярніших результатах пошуку. Ось кілька стратегій SEO, які потрібно спробувати за 2018 рік.

Час, що витрачається, і кліки на ваших сторінках є важливими. RackBrain, сигнал Google, який сприяє результату пошукового запиту, надає вашому вмісту більш високий рейтинг, коли користувач витрачає більше часу на вашу сторінку. За даними SearchMetrics, час перебування для першої сторінки Результат Google - 3 хвилини і 10 секунд.

Коли йдеться про CTR, якщо ваша сторінка отримує більше, ніж середні кліки, це означає, що люди вважають ваш вміст корисним і, таким чином, гідним підвищенням рейтингу. Щоб покращити рейтинг кліків, потрібно створити поглиблений вміст, який повністю відповідає темам пошукових запитів, а також містить ключові слова, слова та фрази LSI, які тісно пов'язані з темою сторінки. Наприклад, якщо ваша тема стосується втрати ваги, деякі ключові слова LSI, які потрібно додати, будуть рецептами, вправами та харчуванням.

Вбудуйте відео в вміст або залиште позаду. Попит на відеовміст зараз високий, і до 2021 р. 80 відсотків трафіку в мережі будуть надходити від відео . Зі збільшенням кількості користувачів, які шукають інформацію на YouTube, а не Google, ви повинні створювати та оптимізувати свій вміст спеціально для YouTube.

Створюючи великий вміст, ви отримаєте зворотні посилання, що дозволить вашому сайту піднятися на найпопулярнішу першу сторінку. Насправді, зміст і посилання є першим і другим фактором рейтингу Google.

Я повинен сказати щось або два про мобільність-friendliness. Мої хороші друзі закінчилися SEO Трибунал створити фантастичне дослідження, яке ясно показує, що мобільний здійснює онлайн-пошук, тому Google планує перейти на індекс для мобільних пристроїв. Це означає, що Google розгляне вашу мобільну версію сайту як основну версію. Необхідно підготуватися до цього оновлення, зробивши мобільний сайт зручним для мобільних пристроїв, маючи адаптивний дизайн, а також створюючи однаковий вміст для версій настільних і мобільних пристроїв.

Будьте готові до голосового пошуку. Створюйте вміст у формі запитань та відповідей, пристосований до ключових слів із довгим хвостом, і оптимізований для локальних пошуків, оскільки більшість голосових запитів є локальними.

Щоб дізнатися більше про статистику та факти SEO, ознайомтеся з інфографікою нижче.

Щоб дізнатися більше про статистику та факти SEO, ознайомтеся з інфографікою нижче

Це інфографіки надав Джош Вардіні, менеджер спільноти Webmastersjury .

Коментарі

коментарі