Навигация по сайту

Популярные статьи

8 безкоштовних курсів для початківців програмістів і тестувальників

  1. Apriorit
  2. Epam
  3. Netpeak
  4. Ostware Services
  5. RubyGarage
  6. SoftServe
  7. ELEKS
  8. NIX Solutions

25 Февраля, 2016 15:00

22338

на DOU опублікували актуальну підбірку безкоштовних курсів і стажувань для початківців розробників, які стартують з першими днями весни. Ми вибрали тільки освітні програми і трохи розширили список. У нашій добірці вісім офлайн-курсів від українських IT-компаній в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Львові та інших містах України. Все, що потрібно - мати базові знання та володіти англійською. Кращим випускникам обіцяють працевлаштування.

Apriorit

Курси "Advanced C ++ and low level programming plus reverse engineering" пройдуть в Дніпропетровську. Прийом заявок вже відкритий і триватиме до 29 лютого. Щоб записатися на курс, потрібно надіслати резюме на адресу [email protected] . Учасників відбирають за результатами письмових тестів. Кількість місць обмежена.

Курс орієнтований на студентів старших курсів і випускників технічних спеціальностей. Щоб претендувати на участь в програмі, необхідно володіти основами С ++ в рамках навчальної програми та англійською не нижче середнього рівня.

Epam

Курси DB / Business Intelligence і Java пройдуть в Києві. Прийом заявок на DB / Business Intelligence триватиме до 2 березня, а на Java до кінця березня. Щоб зареєструватися на курс, потрібно зареєструватися на сайті , подати заявку. Після чого пройти відбірне тестування та інтерв'ю.

Курс орієнтований на студентів старших курсів і випускників технічних спеціальностей. Щоб претендувати на участь в програмі, необхідно володіти основами обраних технологій і англійською не нижче середнього рівня.

Netpeak

Курси по PHP пройдуть в Одесі. Заявки приймаються до 29 лютого. Щоб зареєструватися на курс, потрібно заповнити анкету , Виконати тестове завдання і пройти дві співбесіди. До групи візьмуть не більше семи осіб.

Щоб пройти на курс, потрібно володіти основами РНР, MySQL, знати HTML і CSS, а також англійська. Програма орієнтована на початківців фахівців від 20 до 30 років.

Також в Netpeak йде набір на курси по SEO і основам інтернет-маркетингу .

Ostware Services

Курси за двома основними напрямками SE (Software Engineer) і AE (Automation Engineer) по C, С ++, Python, Linux, Networking, Embedded Systems пройдуть у Львові. Заявки приймаються до 14 березня. Щоб записатися на курс, потрібно зареєструватися на сайті і виконати тестове завдання.

Курси триватимуть сім тижнів і орієнтовані на тих, хто вже володіє основною базою знань за обраними технологіями. Так для участі в програмі з SE необхідно знати основи С / С ++, Linux, Networking, а для запису на AE - основи тестування, Python і ОС Linux на рівні користувача.

RubyGarage

Курси по Ruby пройдуть в Дніпропетровську. Заявки прийматимуть до середини березня. Щоб пройти на курс, доведеться виконати тестове завдання. Для цього вам знадобляться базові знання HTML, СSS, JS, SQL і будь-якого серверного мови програмування.

Курс триватиме три місяці. Навчання буде проводиться два рази на тиждень у вечірній час. Після закінчення курсу студенти складають випускний іспит, кращі отримають місце в компанії.

SoftServe

Курси по Java пройдуть в Києві та Чернівцях, а в Рівному проведуть курси Automation Testing Quality Control. Прийом заявок припиниться в двадцятих числах березня. Щоб записатися, потрібно заповнити заявку на сайті, пройти технічне тестування, тестування з англійської мови та пройти співбесіду.

Традиційно в SoftServe IT Academy набирають тих, хто вже опанував основами за обраним предмету. Як повідомили AIN.UA представники Академії, приблизно 60 людей в місяць проходять навчання в SoftServe. В місяць рекрутери компанії отримують в середньому 880 заявок, а до кінця програми не доходять лише 4-5%.

Курси триватимуть від двох до чотирьох місяців. Кращим студентам запропонують місце в компанії.

ELEKS

Курси по SQL, Java, Swift, C ++, C #, Front-end (JavaScript, CSS, AngularJS, HTML5) пройдуть в трьох містах: Львові, Тернополі та Івано-Франківську. Заявку можна подати до 28 лютого. Щоб стати учасником програми, потрібно зареєструватися на сайті, пройти тест на знання англійської та технічне тестування.

Заняття стартують 14 березня і будуть проводитися чотири рази на тиждень по три години. Однак кандидатам без базових знань баз даних, С #, C ++ або Java навряд чи вдасться пройти курс.

NIX Solutions

Відкрито набір на курс по Java в Харкові. Навчання розпочнеться в березні-квітні поточного року. Щоб зареєструватися на курс, необхідно заповнити резюме на сайті, пройти тестування та співбесіду. Для цього знадобитися знати основи ООП і Java.

Програма розрахована на людей, які починають вивчення Java. Вона дасть теоретичні знання і практичні навички в області розробки, достатні, щоб пройти стажування в компанії NIX Solutions і в майбутньому отримати місце. Навчання триватиме три місяці.

Нагадаємо, співтовариство програмістів «кота» запускає безкоштовні курси по JavaScript в Києві, Харкові та Львові.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити нам.

Також підібрали для вас

Помітили помилку?