Навигация по сайту

Популярные статьи

8 Потрібно побачити відео на SEO & Content Marketing

 1. 1. Як забезпечити унікальне значення у вашому вмісті
 2. 2. Off Page SEO Приклад: 110% більше трафіку за 14 днів
 3. 3. Що робить SEO у своїй щоденній роботі?
 4. 4. Рішення Метта Каттса для загальних помилок SEO
 5. 5. Загальний аудит стратегії SEO в 5 кроків
 6. 6. Брайан Дін про ефективні стратегії побудови зворотних посилань
 7. 7. Ранд Фішкіна: Огляд факторів рейтингу 2015 року
 8. 8. Тематичне дослідження побудови посилань: Стратегія №1 Брайана на 2016 рік

Ви бажаєте дізнатися більше про пошукову оптимізацію (SEO) і контент-маркетинг, але не маєте часу просіювати через годинник (або дні чи роки) SEO ресурсів і інформації в Інтернеті. Або просто не знаєте з чого почати!

Якщо побудувати трафік на ваш сайт і перетворити відвідувачів на клієнтів, то пріоритетом для вашого бізнесу є наступні 8 відео, які принесуть вам швидкість за допомогою новітніх знань про SEO і дадуть вам чудові ідеї про те, як змусити людей посилатися на ваш вміст.

1. Як забезпечити унікальне значення у вашому вмісті

Без сумніву, якщо ви вивчаєте SEO на деякий час, ви будете знайомі з ідеєю надання унікального вмісту та цінності своїм аудиторіям. Але що це означає?

В іншому велике Дошка п'ятниці сесія, Ранд Фішкін говорить про «Сучасні критерії для змісту». Він каже, що для ефективного SEO ваш контент повинен відповідати цим п'яти критеріям ...

 1. Один з
 2. Відповідні
 3. Корисно
 4. Унікально цінний
 5. Чудовий досвід користувачів

Він каже, що якщо ви виконаєте ці п'ять критеріїв, то "ви дійсно отримали щось, коли мова йде про маркетингову стратегію контенту або коли мова йде про вміст, який ви виробляєте для SEO".

Rand розширює концепцію Uniquely Valuable, тому що це було дуже важко для людей зрозуміти.

Rand розширює концепцію Uniquely Valuable, тому що це було дуже важко для людей зрозуміти

Він обговорює три загальні критерії, які він має на увазі, коли каже «унікальну цінність», яка є…

 • Масове оновлення (на існуючому вмісті) в агрегації, доступності та дизайні
 • Інформація, яка доступна ніде більше
 • Вміст представлений масово диференційованим голосом або стилем

2. Off Page SEO Приклад: 110% більше трафіку за 14 днів

Google (та інші пошукові системи - так, є й інші) мають багато факторів рейтингу, на які впливають дії, що відбуваються далеко від вашого веб-сайту. Одним з них є кількість і якість посилань на ваш сайт (зворотні посилання).

У цьому відео: Брайан Дін з Баклінко знайомить нас з тим, що він називає технікою хмарочоса - простим 3-х етапом для створення зворотних посилань і залучення трафіку на ваш сайт.

Ні для кого не секрет, що публікація великого вмісту допомагає з SEO ... але цього недостатньо.

Нижче наведено його три кроки:

 1. Знайдіть вміст, який добре оцінюється в Google
 2. Створіть певний вміст, що є значним поліпшенням знайденого вмісту
 3. Здійснюйте зв'язок електронною поштою з людьми, які пов’язані з оригінальним вмістом і повідомляють про вміст.

Перегляньте відео вище або див крок за кроком цієї стратегії від SEO сторінки в дії тут .

3. Що робить SEO у своїй щоденній роботі?

Після завершення першого аудиту сайту і виправлення більшості питань на місці та створення великого вмісту для посилання на те, які наступні завдання SEO?

Таким чином, цей процес має на увазі: «Які загальні цілі компанії і маркетингу найвищого рівня? Для кожного в компанії, що ми намагаємося досягти цього року, цього кварталу, наступного трирічного плану? Чого ми намагаємося досягти? ”Тоді з'ясуйте області, де SEO може найкраще сприяти цій роботі, а потім звідти створюєте тактичні списки проектів, які, можливо, ви збираєтеся позитивно рухати потрібні голки, ті, які ви Ви визначили, і тоді ви збираєтеся оцінити і визначити пріоритети, які з них ви хочете реалізувати першим, другим і третім, в якому порядку, і перевірити їх виконання.

”Тоді з'ясуйте області, де SEO може найкраще сприяти цій роботі, а потім звідти створюєте тактичні списки проектів, які, можливо, ви збираєтеся позитивно рухати потрібні голки, ті, які ви Ви визначили, і тоді ви збираєтеся оцінити і визначити пріоритети, які з них ви хочете реалізувати першим, другим і третім, в якому порядку, і перевірити їх виконання

4. Рішення Метта Каттса для загальних помилок SEO

За словами Матта Каттса, одна з найбільших SEO-помилок не робить ваш сайт скануваним.

Інший спосіб полягає в тому, щоб не використовувати слова, введені користувачем під час пошуку в Google. Наприклад, якщо ви говорите про «підняття гори Еверест», ви хочете включити слова «наскільки висока гора Еверест?».

Він пропонує подумати про переконливі зміст і маркетинг, а не про будівництво посилань, а також розглянути титули та описи всіх сторінок вашого сайту. Опис визначає, що відображається у фрагменті у форматі Пошук Google результатів. (Якщо ви використовуєте WordPress, розгляньте плагін як Yoast SEO для керування описами).

5. Загальний аудит стратегії SEO в 5 кроків

Я чую від багатьох людей, які бажають допомоги SEO, але багато хто не хоче проходити процес розробки стратегії SEO або отримувати чітку інформацію про свою воронку для веб-маркетингу.

Вони часто говорять такі речі, як: «Чи не можемо ми створити веб-сайт і вміст на сторінках, а потім подумати про SEO?» Або «Не можна просто покласти деякі ключові слова на сторінку і почати рейтинг, і подумайте про стратегію SEO. пізніше? "

У цьому відео Ранд Фішкін - «Чарівник Росії» Moz уточнює різницю між стратегією пошукової оптимізації (SEO) і тактикою SEO.

Є кілька ключових питань, які потрібно задати, але чи ви ставите правильні питання?

Підводячи підсумок, при формулюванні нашої стратегії SEO потрібно розглянути…

 1. Що створює наша організація, яка допомагає вирішувати запитання або проблеми шукачів?
 2. Яку унікальну цінність ми надаємо, яку ніхто не робить?
 3. Хто допоможе посилити наше послання, і чому вони це роблять?
 4. Який наш процес перетворення відвідувачів веб-сайту з пошуку на клієнтів?
 5. Як ми розкриваємо те, що ми робимо, що дає значення тут таким чином, що двигуни можуть легко сканувати, індексувати, розуміти і демонструвати?

Як ми розкриваємо те, що ми робимо, що дає значення тут таким чином, що двигуни можуть легко сканувати, індексувати, розуміти і демонструвати

Оскільки ми перейшли від будівництва посилань або рейтингу сигналу до рейтингового заробітку, ми краще матимемо людей, які допоможуть посилити наше повідомлення, зміст, який ми створюємо, вартість, яку ми надаємо, послугу або продукт, повідомлення про нашу бренд.

6. Брайан Дін про ефективні стратегії побудови зворотних посилань

Більшість людей, які знають що-небудь про SEO, погодилися б, що без посилань на ваш сайт ви в основному не будете рангу.

Люди збираються лише посилатися на унікальний і корисний вміст, тому вам потрібно мати ресурс на своєму веб-сайті, на який варто посилатися. Замість того, щоб виробляти багато контенту заради того, щоб мати вміст, зосередьтеся на тому, щоб зробити один великий вміст - дивовижний вміст, який буде виділятися.

Сайт з найякіснішими посиланнями буде мати ранг вище інших.

Але ви не можете це залишити. Те, що Брайан називає підходом «Опублікувати і молитися», зазвичай означає, що ваш великий вміст знаходиться на вашому сайті, і ніхто не бачить його.

Окрім Facebook та інших соціальних каналів, найважливішим є використання інформаційних ресурсів електронною поштою - пошук людей, які вже мають посилання на подібний вміст у мережі, а також повідомляють про ваш великий вміст.

7. Ранд Фішкіна: Огляд факторів рейтингу 2015 року

Вам буде потрібно трохи часу для перегляду цього відео з кінця 2015 року Ренд Фішкін з Моз обмінюючись своїми відомостями про те, як працює рейтинг Google. Вона працює трохи більше години, але якщо ви серйозно ставитеся до SEO, то варто вкласти час.

Moz зібрав дані і форму зворотного зв'язку понад 150 професійних SEO, включаючи їх конкуренцію, Ahrefs & Majestic.

Деякі з питань, які він вважає:

 • Чи віддають перевагу Google більш довгі статті або коротші повідомлення?
 • Чи може посилання на інші сайти підвищити рейтинг сторінок вашого сайту?
 • Роблять чинники рейтингу дуже за галузями.

Існує багато інформаційної інформації, включаючи графіки та діаграми, подібні до наведених нижче.

Перегляньте відео або Ви можете Дивіться Фактори рейтингу пошуку у слайд-шоу 2015 року .

8. Тематичне дослідження побудови посилань: Стратегія №1 Брайана на 2016 рік

Створення посилань не так просто, як раніше. Чорні капелюхи стратегії, як блог коментуючи і каталоги статей давно пройшли.

Але як ви можете отримати авторитетні блогери та журналістів, які посилаються на ваш сайт? Згідно з Брайан Дін з Баклінко , це легше, ніж ви думаєте.

Коли йдеться про побудову зв'язків, існують десятки стратегій на вибір, але він розробив, як він описує, "просту формулу з п'ятьма кроками, яку він нещодавно використовував для підвищення органічного руху на 175%".

Формула вимагає створення та публікації високоякісної інфографіки на вашому веб-сайті, але якщо ваша галузь підходить для великої інфографіки, вона може коштувати інвестицій.

… Якщо у вас немає зворотних посилань, ви просто не збираєтеся займати місце в Google.

Перегляньте відео, щоб переглянути деталі процесу, щоб отримати додаткові посилання на свій веб-сайт за допомогою функції "Гостьова інформація".

3. Що робить SEO у своїй щоденній роботі?
Але що це означає?
3. Що робить SEO у своїй щоденній роботі?
Після завершення першого аудиту сайту і виправлення більшості питань на місці та створення великого вмісту для посилання на те, які наступні завдання SEO?
Таким чином, цей процес має на увазі: «Які загальні цілі компанії і маркетингу найвищого рівня?
Для кожного в компанії, що ми намагаємося досягти цього року, цього кварталу, наступного трирічного плану?
Чого ми намагаємося досягти?
Наприклад, якщо ви говорите про «підняття гори Еверест», ви хочете включити слова «наскільки висока гора Еверест?
Вони часто говорять такі речі, як: «Чи не можемо ми створити веб-сайт і вміст на сторінках, а потім подумати про SEO?
Пізніше?