Навигация по сайту

Популярные статьи

8 потужних причин, по яких потрібно використовувати відео-маркетинг [TRENDS]

 1. 1. Відеозбільшує переходи та продажі
 2. 2. Відео показує велику рентабельність інвестицій
 3. Я вивчив весь мій Youtube маркетинг від епічного часу їжі (і ви також можете!)
 4. Прочитайте повну версію ...
 5. 4. Google Loves Videos
 6. 5. Відеозвернення до користувачів мобільних пристроїв
 7. 6. Відео маркетинг може пояснити все
 8. 7. Відео залучає навіть самих ледачих покупців
 9. 8. Відео заохочує соціальні акції
 10. Бонус Порада 1: Відеооб'яви Чудес роботи
 11. Бонус Порада 2: Відео розгойдує кампанії електронної пошти
 12. 11 Top Trend Trends у 2018 році
 13. Висновок

Оновлено 10 липня 2018 року  Нещодавно ми опублікували інфографіку  як потужне відео стане

Оновлено 10 липня 2018 року

Нещодавно ми опублікували інфографіку як потужне відео стане . Але майбутнє вже прибуло. Це був повний відеореволюційний рік для маркетологів. Відповідно до статистики Визовла, 63% підприємств почали використовувати маркетинг відеовмісту. З них 82% підприємств вважають, що відео маркетинг є важливою частиною їх стратегії. Відео швидко розвивається і досягне нових висот швидше, ніж ми думаємо. Ця тенденція підживлюється 83% підприємств, які вважають, що відео-маркетинг надає їм хорошу рентабельність інвестицій.

Безумовно, відео-маркетинг - це одне з найновіших доповнень до вашого інструментарію просування. Можливо, ви ще сумніваєтеся. Це дійсно варто розглянути використання відео для просування вашого бізнесу? Чи є у вас достатньо ресурсів для створення та використання відеоконтенту у вашому маркетингу?

Відповідь проста: так, варто. Не тільки тому, що кожен робить це, а й тому, що відео є одним з найбільш універсальних і прибуткових інструментів цифрового маркетингу. Ось 8 причин, чому ви повинні використовувати відео-маркетинг прямо зараз.

1. Відеозбільшує переходи та продажі

Насамперед. Відео може зробити вам серйозні гроші. Додавання відео на продукт до цільової сторінки може збільшити кількість конверсій на 80%. І Команда Treepodia переконався, що відео добре працює, незалежно від категорії, в якій ви його розгортаєте.

Відео також може безпосередньо призвести до продажів. Дослідження шоу що 74% користувачів, які спостерігали пояснень-відео про продукт, згодом його купили. Так що краще почати розробляти свої цікаві відео зараз!

Якщо ви думаєте про це, ефективність відео навіть не дивно. Зрештою, бачення - це наш домінуючий сенс. Більшість інформації, переданої нашому мозку, є візуальною. Так що якщо вже Зображення можуть збільшити взаємодію масово уявіть, що рухаються картинки можуть зробити для вашого бізнесу.

2. Відео показує велику рентабельність інвестицій

Щоб ви ще більше збудилися, 83% підприємств сказати, що відео забезпечує хорошу віддачу від інвестицій. Незважаючи на те, що відеопродукція ще не є найпростішим і найдешевшим завданням, вона окупається. Крім того, інструменти редагування відео в Інтернеті постійно вдосконалюються і стають більш доступними. І навіть ваш смартфон вже може робити досить пристойні відео.

Ще однією гарною новиною є те, що ваші відео не повинні бути ідеальними. Це важливий зміст! Останні дослідження що користувачі в основному відкладені на відео, які недостатньо пояснюють продукт або послугу. Низька якість і погана конструкція не мало значення. Так що це справедливо сказати, що відео, як піца - коли це погано, це все ще дуже добре!

Так що це справедливо сказати, що відео, як піца - коли це погано, це все ще дуже добре

Я вивчив весь мій Youtube маркетинг від епічного часу їжі (і ви також можете!)

Так, ви правильно прочитали цю назву Так, ви правильно прочитали цю назву. Що з їхнього розуму, трохи алкогольні команди над Epic Meal Time були першими, щоб навчити мене про YouTube маркетинг. Як і всі успішні канали YouTube, їм доводилося створювати власні канали. Не було жодної мережі, яка б підтримувала їх або виконавчого продюсера, який би прийшов на борт, щоб показати їм мотузки. Не було навіть кого-небудь з реальним досвідом!

Прочитайте повну версію ...

3. Відео будує довіру

Довіра є основою переходів і продажів. Але побудова довіри має бути самостійною метою. Вся концепція контент-маркетингу базується на довірі та створенні довгострокових відносин. Припиніть продаж і нехай люди приходять до вас, надаючи їм цікаву та корисну інформацію. Я не міг сказати, що це краще, ніж Марк Шефер , виконавчий директор Schaefer Marketing Solutions:

Нова ера вимагає зосередження уваги на запалюванні , а не тільки на змісті, на довірі , а не тільки на транспорті, і на елітних людей у ​​вашій аудиторії, які поширюють і пропагують ваш зміст.

Відео все це робить. Відео-контент, ймовірно, залучить нас і запалить емоції. І коли ми говоримо про елітних людей в аудиторії, YouTubers стали найпотужнішою фігурою соціальних медіа для просування вашого бренду. Отже, якщо ви серйозно ставитеся до контент-маркетингу, ви повинні серйозно ставитися до відео.

Рекламні відео також можуть заохочувати довіру. Деякі споживачі все ще скептично ставляться до купівлі товарів та послуг в Інтернеті, оскільки вони бояться шахрайства та шахрайства. Але ефективні маркетингові відео представляють ваші продукти в розмовній формі. Це створює відчуття індивідуального підходу, саме тому 57% споживачів скажіть, що відео дало їм більше впевненості в покупці в Інтернеті.

4. Google Loves Videos

Відео дозволяє збільшити час, витрачений відвідувачами вашого сайту. Таким чином, довша експозиція створює довіру і сигналізує пошукові системи, що ваш сайт має хороший вміст. Moovly дає нам величезну статистику: ви в 53 рази частіше показуєтеся в Google, якщо на веб-сайті вбудовано відео. Оскільки Google тепер володіє YouTube, спостерігається значне збільшення кількості відео, які впливають на ваш ранг пошукової системи.

Переконайтеся, що оптимізуйте свої відео на Youtube для SEO. Напишіть цікаві назви та описи. Додайте посилання на свій веб-сайт, продукти та послуги. Дайте потенційним клієнтам шлях до наступного кроку. Досліджуйте світ інтерактивних відео, ще більше заохочуйте дії.

5. Відеозвернення до користувачів мобільних пристроїв

Відео та мобільні йдуть рука об руку. 90% споживачів дивитися відео на своєму мобільному телефоні. З 3-го кварталу 2013 року мобільне відео погляди виросли більш ніж на 233 відсотки. YouTube повідомляє про зростання споживання мобільного відео 100% щороку . Оскільки людям подобається дивитися відео на ходу, а кількість користувачів смартфонів зростає, ваша відео аудиторія стає все більше і більше.

Також, Google повідомляє, що користувачі смартфонів вдвічі частіше, ніж телеглядачі, і в 1,4 рази частіше, ніж користувачі настільних ПК, відчувають почуття особистого зв'язку з брендами, які демонструють відеовміст або оголошення на своїх пристроях.

Зростання мобільного відео означає, що бренди повинні бути чутливими до особистого досвіду людей на своїх смартфонах. Наприклад, надайте їм кращий вибір у вмісті, який вони споживають.

6. Відео маркетинг може пояснити все

Ви запускаєте новий продукт або послугу? Створіть відео, щоб показати, як він працює. 98% користувачів скажіть, що вони спостерігали за відео для пояснювачів, щоб дізнатися більше про продукт або послугу. Ось чому 45% підприємств хто використовує відео-маркетинг сказав, що вони мають пояснювальне відео на своїй домашній сторінці. З них 80% сказали, що їхнє відео на домашній сторінці було ефективним.

Спроба пояснити складну концепцію? Створити анімовані відео . Анімація може привести до життя поняття, що жоден текст або живий відео не може. До того ж, нудних розмовляючих головок більше не вистачає, щоб прорватися через безлад. Анімовані відео - це ідеальне поєднання розваг, ностальгії та простоти. І вони працюють.

І вони працюють

Переконайтеся, що ви використовуєте процес, який дасть вам результати. Використовуйте ці 20 етапів попереднього виробництва зробити свій відеоконтент видатним від інших. Перегляньте основні поради та приклади кращих практик як зробити відео демонстраційний продукт .

7. Відео залучає навіть самих ледачих покупців

Відео є прекрасним інструментом для навчання, але це також дуже легко споживати. Сьогоднішнє життя занадто зайняте, щоб встигнути прочитати довгі описи продуктів або глибоко заглибитися в послуги. Сучасний клієнт хоче бачити продукт у дії. Налаштування відео є однією з найважливіших рушійних сил використання відео в контент-маркетингу.

Відео маркетинг може охопити широку аудиторію, і він працює на багатьох рівнях. Навіть самі ледачі. Переконайтеся, що ви націлюєтеся не тільки на очі, а й на вуха потенційного клієнта. Ваша конкурентна перевага отримує подвійну силу!

Слайди

8. Відео заохочує соціальні акції

У 8-й щорічний Звіт про індустрію маркетингу в соціальних мережах Майкл Стельцнер заявив, що 60% соціальних маркетологів використовували відео-контент у 2015 році, а 73% від загальної кількості респондентів планували використовувати його у 2016 році.

Соціальні мережі також заохочують відеовміст своїми новими функціями. Facebook запустив відео 3600, Live Video і Lifestage (відеоцентричний додаток для підлітків). Instagram помістив 60-секундні відеоролики та історії в Instagram, Twitter має перископ. І YouTube - це Друга за популярністю соціальна мережа у світі.

Проте в контексті соціальних медіа маркетологи повинні пам'ятати, що люди поділяють емоції, а не факти. 76% користувачів кажуть, що вони б поділилися брендовим відео зі своїми друзями, якщо це було цікаво. Так створюйте цікаві розважальні відео, щоб заохочувати соціальні акції. Емоції не зовсім ROI, але соціальні акції можуть збільшити трафік на ваш сайт, і ви можете взяти його звідти.

Бонус Порада 1: Відеооб'яви Чудес роботи

Почуйте це: середня частота показів відеооб’яв дорівнює 1,84% . Це найвищий рейтинг кліків усіх форматів цифрових об'яв! А для 15-секундного відеооб'яви YouTube, який неможливо пропустити, показник завершення є 92% . Для відеооб'яв, які можна пропустити, ставка становить 9%.

Відеооб'яви також дуже ефективні на платформах соціальних медіа. Facebook, клубом з Nielsen, прогнозував цінність відеооб'яви на своїй платформі. Вони дізналися про це 74% від загальної кількості відкликаних оголошень можна досягти вже протягом перших 10 секунд відео. Отже, боріться з банерною сліпотою, роблячи замість цього відеооб'яву.

Бонус Порада 2: Відео розгойдує кампанії електронної пошти

Коли ви вже створюєте відео, переконайтеся, що ви включили їх у свої маркетингові кампанії електронною поштою. Вступна електронна пошта, що містить відео, отримує збільшення рейтингу кліків на 96% ! Це відмінний спосіб виділитися з конкуренції та отримати своє повідомлення.

11 Top Trend Trends у 2018 році

1. Більшість споживачів віддають перевагу відео-контенту для читання. Преференції споживачів призведуть до вибуху відео в контент-маркетингу. Відео буде використовуватися більше для конвертації та створення покоління. Багато потенційних покупців не хочуть говорити з продавцями. Тут відео може впливати на продаж на пізніх етапах.

Популярність відео також означає, що більше вмісту у верхній частині послідовності має бути у форматі відео. У B2C це майже очевидно. Але B2B-люди - це люди. Відеовміст, швидше за все, збереже аудиторію в зоні комфорту, і вони не будуть займатися системою 2 мислення. Система 1 автопілота психічного стану повинна призвести до менш критичного мислення, меншого тертя і більшої кількості перетворень.

2. Якість контенту дуже важлива, але якість продукції не є такою важливою. Якість продукції та технічні аспекти повинні бути нормальними, але не світовими. Краща якість продукції співвідноситься з більшою довірою, але вона не може компенсувати брак речовини. Таким чином, Facebook Live відео, записи вебінарів та інші відеоматеріали з достатньою якістю продукції працюватимуть до тих пір, поки сам вміст захоплює.

3. Прийняття достатньої якості продукції призведе до великого обсягу відеоконтенту, створеного на спеціальних платформах, таких як Facebook, Instagram, Twitter і т.д.

4. Це призведе до того, що бренди почнуть мислити стратегічно про відео. Як різні формати відео і канали можуть підтримувати один одного. Як створити відеоконтент, який можна розбити, розширити і поєднати з іншими форматами вмісту. Пошук способів отримати найбільший пробіг від своїх відео.

5. Розповідь буде важливішим, ніж будь-коли. Люди можуть ознайомитися зі списком фактів або інструкцій у статті, але представити їх у відео, і ви втратите свою аудиторію. Потік презентації та емоційне з'єднання з глядачем збираються зробити або розбити відео.

6. Тестування у відео маркетингу. Немає встановлених правил. Коли бренди з'ясовують свій підхід до відео, потрібно провести багато експериментів. Довгі або короткі версії в різних каналах. Анімація, говорять голови, актори, CGI. Як представити вступ, гачки і дзвінки на дію у відео.

7. Відео потрібно оптимізувати для конкретних платформ та різних випадків використання. Наприклад, іноді нам потрібно дивитися на відео без звуку. Субтитри або текст на екрані, які передають повідомлення, якщо немає звуку. Дослідження з телевізійних об'яв показують краще сповіщення про повідомлення, якщо оголошення має ті ж мовні субтитри.

Живі відеопотоки стануть важливою частиною відеоконтенту. У своєму оригінальному живому форматі і просуванні записаного матеріалу після заходу. Приведіть живі події до своєї аудиторії, проведіть сеанс запитань у прямому ефірі, інтерв'ю з впливовими особами допомагають залучати та розвивати обізнаність про бренд.

9. Відео = Youtube. Facebook спробує взяти відео керівництво з Youtube. Youtube - відмінне місце для незалежних авторів і брендів контенту для створення своїх наступних. Монетизація має чітке рішення на Youtube, а не на Facebook. Facebook повинен знайти спосіб привести великі зірки Youtube до своєї платформи.

10. Відео також буде використовуватися в особистих продажах і підтримці. Це можна зробити двома способами. По-перше, більш масштабованим варіантом є використання попередньо записаних кліпів з продажу або підтримки людей. Другий варіант - записувати короткі повідомлення для конкретних потреб, щоб (потенційні) клієнти могли дивитися їх у зручний час.

11. ROI відео маркетингу. Верхній частині відеовмісту послідовності може бути важко виміряти, але більше відео буде використано в процесі продажу ближче до фактичної конверсії. Відео прискорить цикли продажів, оскільки перспективи менше думають і діятимуть швидше.

Висновок

Відеореклама стає все більш доступною і поширеною. Прийняття відео зростає частково через досягнення технологій, але також і тому, що його легко розповсюджувати по всьому світу. Створення маркетингових відео для вашого бізнесу вимагає творчості та знань людської психології. Коктейль з цих компонентів дозволяє створювати справжні чудеса реклами з мінімальними витратами.

Емоційно заряджена, творча відеореклама може поширюватися в Інтернеті за лічені дні, отримуючи мільйони переглядів. І це весь сенс відео маркетингу: єдиний креатив виживає!

Перегляньте інші публікації про маркетинг відеовмісту:

_______________
Кредит на зображення VisualHunt , Pixabay

Це дійсно варто розглянути використання відео для просування вашого бізнесу?
Чи є у вас достатньо ресурсів для створення та використання відеоконтенту у вашому маркетингу?
Спроба пояснити складну концепцію?