Навигация по сайту

Популярные статьи

8 причин потрібно змінити з Seo Kang Joon

  1. Член групи Boyband!
  2. Jago Play Piano!
  3. Коли-небудь пройшла прослуховування від БЦ
  4. Коли-небудь стати Сеульською Модою Тижня Моди
  5. Надзвичайні красиві візуали
  6. Благородні нащадки
  7. Подружитися з іншими акторами та ідолами
  8. Майте атлетичне тіло

Довгоочікувана драма "You You Too" від KBS нарешті скоро з'явиться 4 червня пізніше. Однією з причин, чому ця драма довго очікується, є, звичайно, поява актора Сео Кан Джоона, який повертається в драматичний світ після 2 років відсутності.

Для тих з вас, кого не приваблює чарівність актора, Мімін хоче повідомити вам про 8 причин, чому ви повинні співпрацювати з Seo Kang Joon!

Член групи Boyband!

Разом з 4 іншими красивими акторами з Fantagio, Seo Kang Joon приєднався до групи boyband під назвою 5urprise. Дебютував у 2013 році синглом " Hey U Come On", вони також випустили пісню в Японії під назвою "Shake it up".

Jago Play Piano!

Не тільки граючи і співаючи, doi також добре грає на фортепіано. Це покриття EXO від "Вольфа" є доказом.

Коли-небудь пройшла прослуховування від БЦ

Під час середньої школи він і його друг пробувалися у SM Entertainment Під час середньої школи він і його друг пробувалися у SM Entertainment. Хоча він уникнув, йому довелося розібратися в своїх намірах і замість цього переїхав до Малайзії протягом 2 років. Таким чином, Seo Kang Joon дуже добре володіє англійською мовою.

Коли-небудь стати Сеульською Модою Тижня Моди

Після повернення з Малайзії Сео Кан Джоон переслідував світову модель під час середньої школи Після повернення з Малайзії Сео Кан Джоон переслідував світову модель під час середньої школи. Його останньою подією стала Колекція осінь-зима Seoul Fashion Week 2011 року. Після цього він просто стрибнув у акцію через свою любов до світу фільму.

Надзвичайні красиві візуали

З його обличчям Сео Кан Джоон зміг приєднатися до інших провідних корейських акторів. З візуально унікальними кольорами, такими як коричневі та хакі очі, не дивно, що багато глядачів здивовані ним

Благородні нащадки

Він сказав, що цей Seo Kang Joon є нащадком принца Yangnyeong і досі пов'язаний з Rhee Syngman, який є першим президентом Кореї Він сказав, що цей Seo Kang Joon є нащадком принца Yangnyeong і досі пов'язаний з Rhee Syngman, який є першим президентом Кореї. Дух вже красивий, талановитий, благородного походження теж.

Подружитися з іншими акторами та ідолами

Цей красивий Оппа славиться своїми друзями зі своїми колегами в світі розваг . Це відео з Jackson Got7 є одним з них.

Майте атлетичне тіло

Незважаючи на те, що у сцені дії не так багато ролей , але Seo Kang Joon має досить атлетичне тіло, відео вище - це доказ. Wow, сподіваюся, в драмі "You You Human Too", ми можемо бачити, як він робить прохолодну сцену дій.