Навигация по сайту

Популярные статьи

9 факторів, що впливають на якість контенту

  1. 9 факторів, що впливають на якість контенту Поняття якості - річ складна, а коли справа стосується...
  2. ясність
  3. точність
  4. Доступність для пошуку
  5. Зручність використання
  6. релевантність
  7. цілісність
  8. повнота
  9. структурованість
  10. актуальність
  11. Прийміть з честю виклик по створенню якісного контенту

9 факторів, що впливають на якість контенту

Поняття якості - річ складна, а коли справа стосується контенту, то, як і при оцінці будь-якого невловимого явища, взагалі важко знайти підхід Поняття якості - річ складна, а коли справа стосується контенту, то, як і при оцінці будь-якого невловимого явища, взагалі важко знайти підхід. Що оцінювати? Стиль? Так це необ'єктивне поняття. Подачу матеріалу? Постає питання: а як? Який контент має більшу вагу - інструкція до продукту або маркетингові матеріали? А чи треба взагалі про це замислюватися? Багато питань, і незрозуміло, з якого боку підійти. Джилл Парман, власник компанії ForWord Consulting, стверджує, що створення і підтримка якісного контенту - це виклик, і вона знає, як його прийняти. Давайте разом з нею розберемося, які критерії є вирішальними при оцінці якості і що з ними робити, щоб домогтися результату.

Встаньте на шлях до хорошого контенту, оцінивши якість за показниками

Подивіться в декількох словниках визначення слова «якість» і ви виявите багато варіантів. Поговоріть з людьми, які керують організаціями, керують командами по забезпеченню якості або ведуть блог про моду або їжі, і у вас з'явиться ще більше визначень. Одне з базових визначень описує якість так: «в якій мірі щось добре чи погано». Інша просувається на крок вперед і передбачає, що саме вказує на якість: «високий рівень корисності і майстерності» (обидва взяті звідси: http://www.merriam-webster.com/dictionary/quality ). Значить, визначити, що являє собою якісна документація, навчальні матеріали або вебсайти, якщо вже ви взаємодієте з цими матеріалами - легко, чи не так? Ну, та ви вже знаєте відповідь на це питання.

Чому якість контенту так складно визначити і так важко зійтися в думках з цього питання? Ймовірно, тому що багато властивостей можуть вплинути на оцінку якості, кожне з яких має власне визначення і вага. У цій статті наведені загальні чинники, які найсильніше впливають на оцінку якості контенту, для того, щоб допомогти вам визначитися, з чого почати оцінку. Ці фактори підходять для всіх типів контенту, від написаної документації до відео і до контенту в мобільних додатках в будь-якому вигляді. Вони мають значення для всіх видів діяльності, як для внутрішніх, так і для зовнішніх споживачів, і для підсумкового результату. Якщо ви зрозумієте суть цих елементів і придумаєте, як застосувати їх до вашої організації, ви зможете спроектувати або змінити ваш контент таким чином, щоб він став високоякісним, сфокусованим на потребах користувачів і приносив дохід.

ясність

Ясність контенту дуже сильно впливає на багато областей, в яких контент розробляється і використовується. Якщо контент чітко викладено, то читачеві, користувачеві, слухачеві або навчається легко його зрозуміти без пропускання через уявну інтерпретацію з метою з'ясувати його зміст або здогадатися, що ж робити з цією інформацією. Якщо ж контент незрозумілий, то ви розчаровує свою аудиторію, і вони швидше все кинуть, ніж зроблять ще одну спробу.

Ефект брак ясності контенту змінюється від однієї області діяльності до іншої, а також в залежності від контексту і каналу поширення. Незрозумілі місця в керівництві користувача можуть призвести до питань, пов'язаних з безпекою, наступним порушень і підвищують ризик використання. Неясності в маркетинговому контенті призводять до втрат продажів. Незрозумілі навчальні матеріали призводять до зниженою ефективності і збільшують плинність кадрів.

Ясність контенту криється в простоті, стислості і чіткості.

точність

Чи є ваш контент фактично вірним? Він оновлений, щоб відображати зміни в технологіях і політиків? Ви переглядаєте його регулярно, щоб переконатися, що він залишається фактично вірним і актуальним? Неточний контент також веде до питань безпеки і правильності використання. Навіть якщо це не ключовий пріоритет вашої діяльності, неточний контент несприятливо впливає на ваш бренд ... споживачі не будуть довіряти вам, якщо ви пообіцяли щось, а самі не реалізували це в кінцевому продукті.

Доступність для пошуку

Чи можуть ваші користувачі легко знайти інформацію, яка їм потрібна? І далі, коли вони визначили місцезнаходження контенту, вони можуть швидко скористатися пошуком, щоб переконатися, що це дійсно те, що вони шукають? Чи можуть вони знайти цю інформацію, використовуючи свої пошукові запити, або ж їм необхідно знати точні формулювання і назви, які застосовує ваша компанія для позначення? Якщо вони не можуть знайти необхідний контент всередині вашої бази даних, на вашому веб-сайті або навіть в друкованих матеріалах, їм простіше буде пошукати через Інтернет, щоб знайти інший контент, який задовольнить їхніх потреб. І тут криється ризик: якщо знайдений контент виявиться на сторонніх ресурсах, чи буде у вас впевненість, що знайдена інформація - вірна?

Зручність використання

Ваші споживачі дивляться ваш контент, щоб виконати свої специфічні завдання, наприклад, їм потрібно виконати покроково якась агресивна дія або вони хочуть купити продукт через ваш вебсайт. Необхідність проходити зайві кроки, з'ясовувати, що знаходиться за тією чи іншою посиланням або кнопкою, або як підібрати відповідний гвинт для отвори В1, означає, що їм доведеться зробити дуже багато. Для більшості споживачів непридатний для використання контент означає непридатний для використання продукт. В такому випадку вони кинуть це заняття і перейдуть на продукт або послугу когось іншого.

релевантність

Коли споживач знаходить якийсь контент, який начебто може йому допомогти, то чи підходить насправді цей контент під його запит? Якщо він шукає рішення по очищенню диска, а ви пропонуєте йому контент по оптимізації жорсткого диска, чи буде він релевантним? У нашому соціально-орієнтованому світі релевантний контент може підвищити ступінь впливу на аудиторію і перетворити скептиків в фанатів. Придумайте, як відтворити особистість вашого покупця, щоб створювати контент для тих людей, які готові купити те, що ви пропонуєте.

цілісність

Візьміть рекламну брошуру, інструкцію до препарату і сторінку каталогу на сайті і ретельно їх порівняйте. Чи зрозуміє середній споживач, що всі три зроблені однією компанією? Кожен компонент окремо взятого контенту повинен мати один і той же вигляд, стиль письмовій або усній мові, такий же, як і у всій організації. Нецілісність дизайн або подача повідомлень - це ще один спосіб, яким ви збільшуєте когнітивну навантаження на своїх споживачів і ймовірність того, що вони знайдуть іншого постачальника.

повнота

Кожна окремо взята частина вашого контенту повинна включати всю інформацію, яку повинен отримати споживач для того, щоб зробити ту дію, яку ви хочете, щоб він зробив: зібрав деталь обладнання, пройшов експертизу або надав інформацію іншим людям. Але вам необхідно задати собі питання - чи потрібно на цьому зупинитися? Або там повинна бути вся інформація, що відноситься до теми, навіть та, яка стане в нагоді трохи пізніше, якщо взагалі стане в нагоді? Якісний контент повинен містити всю необхідну інформацію, в яку не потрібно включати надлишкову або нерелевантні інформацію.

структурованість

Керівництва по стилю і інші директиви дають письменникам привід для бурчання, але плюсів в них набагато більше. Вони допомагають перебувати в упевненості, що контент проводиться в логічній і зв'язковий манері. Вам завжди слід форматувати інформацію, такими способами як заголовки, причому оформленими завжди однаковими шрифтами і стилями по всьому контенту, щоб забезпечити повні і корисні покажчики або візуальні сигнали, які допомагають розбиратися в інформації, що надходить і швидше проводити дії з нею. Наприклад, якщо одна глава починається з вступного абзацу, який описує стадію, то і все глави повинні дотримуватися такого ж формату.

актуальність

Інформація часто починає здаватися застарілої одразу після того, як ви опублікували її. З такою великою кількістю технологій і змін в процесах, які відбуваються кожен день в організаціях, як внутрішні, так і зовнішні споживачі контенту можуть відчути себе відсталими. Але щоб розглядатися в якості авторитетного і цінного джерела інформації для клієнтів, вам необхідно налаштувати процеси відстеження і оновлення контенту, щоб він завжди залишався дійсним, на всіх мовах і у всіх медіа-форматах, в яких ви його пропонуєте.

Прийміть з честю виклик по створенню якісного контенту

Створення контенту, який відповідає потребам аудиторії, добре виглядає, гладко поставляється і завжди залишається актуальним - це нескінченний виклик. Щоб прийняти його з гордо піднятою головою, проаналізуйте фактори, які мають найбільший вплив на вашу організацію і її цілі. Потім ви зможете попрацювати над процесами і способами дій, які дадуть вам впевненість в тому, що ви врахували ці фактори на всіх етапах створення вашого контенту та управління ім. При застосуванні методичного підходу ваш контент може відповідати всім вимогам - бути зрозумілим, доступним для пошуку, зручним, релевантним, повним, точним, цільним, систематизованим і актуальним.

джерело: What Factors Impact the Quality of Content?

Теги: веб-контент , якість контенту , просування , управління контентом , цінність контенту

Що оцінювати?
Стиль?
Подачу матеріалу?
Постає питання: а як?
Який контент має більшу вагу - інструкція до продукту або маркетингові матеріали?
А чи треба взагалі про це замислюватися?
Значить, визначити, що являє собою якісна документація, навчальні матеріали або вебсайти, якщо вже ви взаємодієте з цими матеріалами - легко, чи не так?
Чому якість контенту так складно визначити і так важко зійтися в думках з цього питання?
Він оновлений, щоб відображати зміни в технологіях і політиків?
Ви переглядаєте його регулярно, щоб переконатися, що він залишається фактично вірним і актуальним?