Навигация по сайту

Популярные статьи

9 нових тенденцій в дизайні сайтів 2018 року

  1. 1. Бризки тіні і глибина
  2. 2. Яскраві, насичені кольори
  3. 3. Анімовані бекграунд
  4. 4. Спочатку мобільні
  5. 5. Унікальні ілюстрації
  6. 6. Тенденції шрифтового дизайну
  7. 7. Асиметрія і нестандартна розмітка
  8. 8. Комплексна анімація
  9. 9. Колоритні градієнти
  10. Очікувані тенденції в дизайні сайтів - 2018

У сфері Діджитал web-дизайн сайтів найбільш схильний до впливу тенденцій. За 18 років нового тисячоліття ми вже звикли очікувати свіжих дизайнерських рішень. Цікаво, що в кожному році дизайнерам сайтів вдається реалізовувати нове, зрушувати кордону усталених веб-трендів і дивувати веб-ком'юніті нестандартними ідеями. Сучасному розробнику необхідно відповідати викликам ринку, зростання складності технічних завдань. Це означає, впроваджуючи новації - створювати дружній користувачеві, що запам'ятовується і адаптований до всіляких пристроїв дизайн сайту, а також погоджувати нові інтерфейсні рішення з корпоративним стилем. Це хороший стимул звернути увагу на нові тенденції і веб-дизайн тренди, які досягли піку популярності.

2017-й став роком досягнень: мобільний пошук, нарешті обійшов стаціонарні ПК. На оформлення сайтів в 2018-м вплинуть мобільний досвід користування і еволюціонують десктопи, також зберігають актуальність. Так які тенденції в дизайні сайтів нам принесе 2018 рік?

1. Бризки тіні і глибина

Бризки тіні і глибина

Тренд вже не новий, так чому згаданий? Хоча тіні довго були ключовою ланкою в дизайні сайтів, завдяки браузерних прогресу набули цікаві варіації. Сіткова розмітка і паралакс дозволили показати глибину, ілюзію виходу за межі екрану. Своєю появою цей напрямок зобов'язане Flat-дизайну , Настільки популярному в останні роки.

Своєю появою цей напрямок зобов'язане   Flat-дизайну   , Настільки популярному в останні роки

Різноманітними іграми тіней веб-дизайнери покращували не тільки естетику сайтів, але і призначений для користувача досвід (User eХperience), підкреслюючи важливість елементів. М'якої тінню зазвичай позначалася їх кликабельность. Впровадження в дизайн сайтів жвавих градієнтів (докладніше про це далі) дозволило показати тривимірність.

2. Яскраві, насичені кольори

Яскраві, насичені кольори

У 2018 року очікуємо домінування супер-колоритних дизайнів. Веб-дизайнери і бренди перестануть обмежуватися безпечними квітами і колірні схеми сайтів стануть сміливішими. Енергійні, насичені відтінки тіней поєднуватимуться з геометричним різноманітністю оформлення шапки - більше кутів і косих ліній.

Певною мірою, WEB-тренду допоміг технічний прогрес в екранах моніторів і пристроїв, що розширили передачу колірного ряду. Відмінна можливість миттєво привернути увагу і виділитися серед «web-safe-color» конкурентів.

3. Анімовані бекграунд

Анімовані бекграунд

Динамічні фонові зображення відмінно виглядає на сайтах з відеобекграундом . Легкий JavaScript робить рухомі фрагменти частиною фону не обтяжуючи web-сторінку.

Візуал замінює тисячу слів - з анімацією, висловить ще більше. Анімований фон миттєво захоплює увагу відвідувачів. У 2018 році цей корисний тренд зробить Моушн графіку ще популярнішим. Стосовно до соцмедіа інтеграції - Моушн приверне більший трафік на Landing Page.

4. Спочатку мобільні

Мобільні обігнали десктопи і покупки з замовленнями зі смартфонів ведуться безперервно. Раніше робити замовлення було незручно і призначений для користувача досвід формувався не настільки швидко. Дизайнери ламали голову над тим, як зробити зручніше меню і підміню на малому екрані.

Мобільні інтерфейси з Web UI дизайном переходять в зрілу стадію - минимизированное меню-бургером, вже склалася практика. Іконка економить місце і вже не викликає проблем з розпізнаванням. Не можна забувати про UX - поліпшити його допоможуть реагують на дії користувачів мікроітераціі (встановлюють негайну зворотний зв'язок).

5. Унікальні ілюстрації

Унікальні ілюстрації

Грайливі ілюстрації - чудовий гнучкий спосіб створення невимушеної, дружньої користувачеві обстановки. Розпалюючи уяву користувача, тематичність картинка сприяє продажам. До такого ефекту на сторінці свого сайту прагне кожен бренд.

Хоча тенденція хороша для енергійного уявлення бренду, творча абстракції підійде і для більш серйозних областей. Який би айдентіка бренду не була, для неї завжди можна створити доречний ілюстрований образ.

6. Тенденції шрифтового дизайну

Тенденції шрифтового дизайну

Візуальна міць типографіки завжди використовувалася для пробудження емоції, додання сайту персональности і передачі важливого посилу. Зараз, коли дозвіл екранів стає все вище, а картинка чіткіше, слід очікувати більшого застосування кастомних шрифтів. Багато «правильні» браузери підтримують CSS стилізовані нестандартні гарнітури. В тренді будуть великі літери, шрифтові контрасти sans serif & serif (рубані & із зарубками) поліпшують UX-дизайн, але головне - які спонукають читати.

Роблячи прогноз на 2018 рік - дизайнери в повній мірі скористаються трендом для ефектного оформлення заголовків. Очікуємо більшого використання великої типографіки, креативних шрифтових гарнітур і кастомних шрифтів.

7. Асиметрія і нестандартна розмітка

Асиметрія і нестандартна розмітка

Інтерес до асиметричному макету у непересічно мислячих дизайнерів був завжди. Мода на нестандартну розмітку (сполучає елементи в загальному просторі) почала проявляти себе в 2017-му. Спочатку у вигляді творчих імпровізацій на головних сторінках сайтів , В тому числі з комерційною пропозицією Ідею підтримали гравці серйозніше і в 2018 році тенденція тільки посилиться.

Поки сайти світових брендів з великою кількістю контенту дотримуються традиційної модульної сітки, нестандартні структури продають дизайнів продовжують наповнювати Інтернет. Конкуренція на візуальному рівні повинна залучити і більш великі бренди.

8. Комплексна анімація

Комплексна анімація

З технічним прогресом в браузерах все частіше веб-сайти статичному зображенню воліють щось цікавіше, наприклад анімацію. На відміну від розглянутої раніше анімації в бекграунді (зазвичай це широкоформатні фони), меншими анімаціями можна залучати на будь-якому етапі відвідування сторінки. Наприклад, розважити відвідувача анімованим прелоадера завантаження або цікавим hover-ефектом позначити кликабельность елемента. Також, анімацією можна супроводжувати прокрутку сторінки (скролл-ефекти), використовувати в навігації по сайту або анімованими ілюстраціями / персонажами зв'язати всі сторінки сайту воєдино.

Анімація це відмінний спосіб створити історію, розпалити фантазію і за допомогою персонажа показати майбутнє клієнта. Навіть якщо ви просто створите захоплюючий зоровий образ, він підвищить ефективність взаємодії користувача з сайтом.

9. Колоритні градієнти

Колоритні градієнти

Останні роки в веб-розробках популярністю користувався Flat-стиль з його яскравими плоскими квітами. І ось повертаються градієнти. Раніше вони були тонким затінюванням, зараз же стали великими і яскравими, що імітують 3D. Нещодавно, тренд знайшов втілення в градієнтному фільтрі для фотографій, що зробило їх більш інтригуючими. Також в моді градієнтні фони - їх кольорове розмаїття відмінно компенсує відсутність звичних зображень.

Очікувані тенденції в дизайні сайтів - 2018

Для дизайн-ком'юніті 2018 й рік обіцяє багато цікавого. Чекаємо появи крутих сайтів, що привертають увагу яскравим колоритом, ефектними градієнтами і комплексними анімаціями.

Так які тенденції в дизайні сайтів нам принесе 2018 рік?