Навигация по сайту

Популярные статьи

9 причин, чому блоги важливі для хороших результатів SEO

  1. Зворотне посилання
  2. Блог відвідувачів
  3. Свіжий зміст
  4. Ключові слова
  5. Популярність
  6. Зображення
  7. Відео
  8. Соц.медіа

Розуміти SEO непросто, і Google не дуже допомагає, змінюючи алгоритми та правила регулярно

Розуміти SEO непросто, і Google не дуже допомагає, змінюючи алгоритми та правила регулярно. Схоже, щоразу, коли ми розбираємося в речах, правила змінюються, і нам усім залишається цікаво, що ми робимо не так і що ми все ще можемо робити правильно.

Ну, є одне, що ви, можливо, робили правильно з самого початку: ведення блогів. У вас, мабуть, є мільйон причин вести блог, не в останню чергу серед яких є формування довіри серед покупців, позиціонування себе як експерта та просто обмін новинами з послідовниками вашої компанії. Тоді, звичайно, є ті заходи, які допомагають підвищити ваш SEO рейтинг. Вони можуть вам допомогти, лише якщо ви знаєте, як ними користуватися, тому зауважте, що ці 9 причин блогу можуть підвищити ваш SEO.

Зворотне посилання

Деякі методи, що використовуються для SEO під час ведення блогів, піднімають брови, і зворотне посилання не є винятком. Багато вам скажуть схеми зв'язку отримає вам ляпас від зап'ястя від Google, і вони матимуть рацію. Це означає, що ви не можете налагоджувати стосунків з іншими компаніями та блогами, включаючи посилання та вимагаючи взамін? Зовсім ні.

Ви все ще можете отримати велику користь від того, щоб зв’язуватися та зв’язуватися з іншими, але слід пам’ятати про деякі речі. По-перше, якщо ви заплатили за своє посилання, переконайтеся, що вони використовують позначення без перегляду. Інакше вас покарають. Далі, працюйте з надійними, якісними веб-сайтами, які відповідають ніші вашого блогу. Коли посилання на ваш блог з’являться на сайтах, які не мають нічого спільного з вашою компанією, ви отримаєте ще одне повідомлення від Google. Нарешті, використовуйте ті самі основні правила для будь-яких блогів, на які ви посилаєтесь на своєму сайті.

Посилання хорошої якості з популярних, шанованих сайтів, безумовно, можуть допомогти вашому SEO-рейтингу, але тільки якщо ви зробите це правильно.

Блог відвідувачів

Знову ж таки, останній підказки дозволяє припустити, що відвідування блогів загинуло, але це не обов'язково так. Як і у випадку з зворотними посиланнями, гості блоги можуть бути надзвичайно корисними для SEO вашого веб-сайту. Якщо ви працюєте з авторитетними письменниками, які справді є фахівцями у своїй галузі, їх популярність може вам тільки допомогти.

Щоб ця тактика спрацювала, ви повинні бути пильними під час екранування потенційних блогерів. Опитайте їх, дослідіть їхній досвід та порівняйте їхні матеріали з усім, про що вони писали раніше, щоб переконатися, що ви отримаєте справді унікальний контент. Якщо ви слідуєте Правила якості Google , ваш гостьовий блог із відомого джерела принесе вам величезний трафік та підвищить рейтинг вашої пошукової системи.

Свіжий зміст

Пошукові системи люблять свіжий, унікальний контент. Як часто змінюються сторінки вашого веб-сайту? Напевно, не дуже часто. Ось чому ви повинні вести постійний блог, наповнений новою інформацією щотижня. Ці користувачі пошукових систем використовують для пошуку таких компаній, як ваша, витягуватимете найсвіжіший та найрелевантніший вміст кожного разу, коли виконується пошук. Якщо ваш сайт не оновлювався новою інформацією більше року, ви можете зробити ставку на те, що в результатах чиїсь інші результати будуть вище, ніж у вас.

Ведучи блоги, ви будуєте стосунки зі своїми читачами, позиціонуєте себе як експерта в цій галузі і, можливо, найголовніше, надаєте новий вміст Google для індексації.

Ключові слова

Ключові слова дійсно не мають такої ваги, як колись. Насправді, це ще один аспект SEO, з яким ви можете зробити дійсно неправильно і в кінцевому підсумку покарані. Вік набивання ключових слів у блозі знову і знову, незалежно від того, що вони додають до вмісту, закінчився. Тепер ці ключові слова повинні служити цілі. Ви дійсно хочете переконатися, що ви вибираєте унікальні ключові слова, які приведуть користувачів на ваш сайт, але не такі унікальні, що ніхто не думає їх використовувати. Якщо ви виберете слова, які вживаються занадто часто, від них ви не отримаєте великої користі.

Ваша найкраща ставка з ключовими словами та пошуковими термінами - використовувати ключові слова та фрази з довгим хвостом, які люди можуть використовувати під час пошуку. Замість того, щоб занадто багато зосереджуватися на розміщенні ключових слів і переконайтеся, що ви певну кількість разів включаєте слова, концентруйтеся на простому відповіді на питання. Надайте знання тим, хто заходить на ваш сайт. Їм не потрібен мільйон ключових слів; їм потрібні відповіді.

Популярність

Коли ваші блоги спільно використовуються і, отже, натискаються на них, вони рухаються вгору в рейтингу пошуку. Якщо ви надаєте якісний контент, ваші читачі хочуть, щоб інші знали. Звичайно, єдиний спосіб переконатися, що ваші блоги сприяють популярності вашого веб-сайту - це створити унікальний контент, надати відповіді для відвідувачів, а потім ділитися своїми блогами, де можна.

Зображення

Включення зображень у ваш блог дає ще один спосіб пошукові системи знайти вас. Переконайтесь, що ви називаєте їх відповідно до пошукових термінів або ключових слів, а потім зробите те ж саме для alt-тексту. Текст alt-текст призначений для опису того, що є на зображенні для тих, хто не бачить або не в змозі бачити зображення на своїх екранах комп'ютера. З цієї причини ваш альт-текст повинен бути ретельно складений, щоб служити двом цілям: SEO та інформації.

Відео

Як і у фотографіях, відео просто надає вам більш динамічний вміст, яким ви можете поділитися зі своїми читачами. Пам’ятайте, що вони шукають чудовий унікальний вміст, тому не забудьте включити лише відео, які відповідають цілі. Власні відео завжди найкращі, оскільки синдикований вміст відображатиметься на кількох різних сайтах під час пошуку.

Обов'язково позначте свої відео відповідними пошуковими термінами перед публікацією. Повідомте читачів, що саме відбувається у відео, щоб вони могли знайти ваш вміст у пошуку.

Соц.медіа

Вірите чи ні, Google також повертає результати пошуку в соціальних мережах. Якщо ви підключаєте свій блог до своїх облікових записів у Facebook, Twitter та інших соціальних мережах, ви надаєте пошуковим системам ще одне, що потрібно знайти, коли люди шукають вашу компанію. Поки ви використовуєте пошукові терміни у своїх заголовках та метаописах, ви також збільшуватимете свій SEO через списки соціальних медіа.

Індексовані сторінки

Мабуть, найважливіша причина всіх блогів - це те, що кожна публікація вважається новою сторінкою на вашому веб-сайті. Google дійсно любить свіжий вміст і винагороджує тих, хто часто ділиться. Ті, хто включить бізнес-блог на свій сайт, побачать до На 55% більше трафіку ніж компанії, які цього не роблять. Причиною цього є індексовані сторінки. Щоб Google проіндексував ці сторінки, потрібно включити принаймні 300 якісних слів. Це означає, що реблогінг, короткі блоги та дублювання вмісту не допоможуть вам. Існує час і місце для згаданих раніше типів блогу, але не тоді, коли ви сподіваєтесь підвищити свій SEO.

Тепер ви зрозуміли, чому блогінг є важливим щоб покращити результати SEO, ви, мабуть, хочете розпочати роботу відразу. Не занурюйтесь і не відчувайте себе переповненим. Систематичний підхід - це те, що потрібно, починаючи зі змістового календаря. Спочатку почніть з відповіді на ті найактуальніші запитання ваших потенційних клієнтів. Плануйте блоги, які торкаються їх больових точок. Ви побачите результати раніше, ніж коли-небудь вважали можливим.

Це означає, що ви не можете налагоджувати стосунків з іншими компаніями та блогами, включаючи посилання та вимагаючи взамін?
Як часто змінюються сторінки вашого веб-сайту?