Навигация по сайту

Популярные статьи

Я SEO консультант - доповідь Смірк

 1. Перша можливість. Я працюю в Google, не дуже, але для Google
 2. Друга можливість. Я перевіряю статистику веб-сайту і бачу, як багато людей дивилися на сайт і звідки...
 3. Варіант 3 - Я підтримую веб-сайти, щоб полегшити їх пошук в Інтернеті
 4. 4-я можливість. Я роблю онлайн-маркетинговий аналіз
 5. 5-та можливість. Розчин. Я консультант із соціальних медіа
 6. Про звіт: Я SEO консультант
 7. SEO консультант Порада 1. - Спеціалізація - Пошукова оптимізація Регенсбурга
 8. SEO консультант Порада 2. - Досвід і вік - Пошукова оптимізація Регенсбурга
 9. SEO консультант Рада 3. - Не питайте друга - Пошукова оптимізація Регенсбурга
 10. SEO консультант Порада 4. - Зразок клієнтів - Пошукова оптимізація Регенсбург
 11. SEO консультант Рада 5. - Проект оцінки - Пошукова оптимізація Регенсбург
 12. SEO консультант Порада 6. - Куплені посилання - Пошукова оптимізація Регенсбург
 13. SEO консультант Рада 7. - Консультаційний договір - Пошукова оптимізація Регенсбурга
 14. SEO консультант Рада 8. - Приклади сайтів - Пошукова оптимізація Регенсбург

Якби я отримав долар за кожне пояснення того, що буде консультантом SEO, я був би багатий. Крім того, якщо б я отримав євро від будь-кого, хто сказав мені, що він робить SEO консультант на пліч-о-пліч основі. Пояснюючи, що консультант SEO в Регенсбурзі може бути життєвою роботою. Професії, такі як юрист або продавець автомобілів, легко зрозуміти. Ви все ще можете витрачати стільки зусиль, якщо хтось не має досвіду роботи в Інтернет-бізнесі, він не зрозуміє консультанта SEO професії. Отже, найкраща відповідь: google me і клацніть на моїй цілій сторінці, але будьте повільними під час серфінгу, тому що швидко це погано для мого показника відмов. Для моєї матері вона не працювала, у неї немає комп'ютера. Так я і сказав, мені консультувати компанії в Регенсбурзі і платити за це. Це заспокоїло її. Які можливості описати професію консультанта SEO?

Перша можливість. Я працюю в Google, не дуже, але для Google

Навіть це твердження веде до негайних непорозумінь. Друзі постійно мають проблеми з результатами пошуку і ви самі SEO консультант Не сказали нічого, тому що ви працюєте в Google? Для Google, крутий магазин? А хто в Регенсбурзі? Тим часом, як консультант SEO, ви насправді працюєте в Google, він просто платить чужу роботу. Оскільки ви використовуєте Google Analytics, Google Adwords, Google Webmaster Tool, Google Планувальник ключових слів, Google Disavow Tool, Документи Google, Google Local, Карти, Google Plus, Google Trend і Google Insight. Знову ж таки, відповідь очевидна. Ніхто цього не розуміє.

Друга можливість. Я перевіряю статистику веб-сайту і бачу, як багато людей дивилися на сайт і звідки вони прийшли

Як же виглядає заява для консультанта SEO за запитом? Я перевіряю таблиці для ключових слів, створюю звіти та перевіряю сайт рейтинги від власних URL-адрес і конкурентів. Це теж було б безглуздо. Так що можна сказати, що я працюю в компанії XY і дивлюся на електронні таблиці Excel. Більшість з них може говорити, тому що Excel знає вас і знає, що це таке. Але коли виникає попит, звідки походять дані, будинок карток знову руйнується.

Варіант 3 - Я підтримую веб-сайти, щоб полегшити їх пошук в Інтернеті

Це можна було б прийняти як основну заяву і пояснити, що намагається помістити сторону клієнта з Google далеко вперед. Але потім ви повертаєтеся на секунду в SEO опису, як Anchor Text або Crawling, і це ускладнюється. Негайно вони запитують: "Як ви це зробили і ви дізналися про це?" Так що ви могли б сказати, що я консультант SEO, і я бачу, що веб-сайти краще знаходять в Інтернеті. І це використовує Facebook і Twitter для просування веб-сайтів. Але часто у мене виникало питання: "А хто відповідає за Yahoo і Bing?"

4-я можливість. Я роблю онлайн-маркетинговий аналіз

Тому пояснюється, що Інтернет робить краще, користувач приводить до кращих результатів пошуку. Як дослідник або консультант SEO ви шукаєте і вдосконалюєте певні речі. Експерт "Знайти в Інтернеті" є. Вона працює досить добре, але хтось має проблеми з рейтингом. Або ви знаєте когось, хто не працює. А потім починається.

5-та можливість. Розчин. Я консультант із соціальних медіа

Я б не повірила в це, але це притягує. Вгорі і внизу ви можете побачити заяву двох молодих людей в Xing за останні кілька днів. Консультант із соціальних медіа відомо, що робить у Facebook. Напишіть повідомлення на Facebook і створіть вміст. Зміст - король. Звичайно, я не запитую, який саме зміст є, звідки і звідки і який зміст повинен бути описаний. Я кажу, що це я роблю. В основному я чую тоді. Хм, я хочу це зробити, але подумайте про це. Розмова продовжується ще 10 секунд і переходить на іншу тему.

Так що я не консультант SEO в Регенсбурзі, а консультант з соціальних медіа або радник соціальних медіа. Усі раді, і я можу повернутися до своїх оцінок і оновлень Google. І я люблю це. Звіт, звичайно, написаний з підморгуванням. Як ви пояснюєте свою професію?

Запит на розсилку

Про звіт: Я SEO консультант

За два місяці ми створили 60 записів у блозі. Серйозні, фактичні і з великою кількістю SEO фонових знань. Цінні поради та хитрощі. І тоді ми пишемо жартівливу статтю про SEO-консультантів, і це отримує 25% від загального трафіку за останні два місяці. Знову-то дізналися. Звичайно, шукаючи консультанта SEO, ви задавалися питанням, як знайти хороше агентство SEO з великими консультантами SEO. Для цього є багато порад:

SEO консультант Порада 1. - Спеціалізація - Пошукова оптимізація Регенсбурга

Пошук в Інтернеті для SEO агентств в середовищі та перевірка присутності в Інтернеті, статей блогу, встановлених і які послуги пропонує агентство. Особливо шукайте SEO консультантів, які пропонують SEO, а не програмування. Спеціалізація - це чарівне слово.

SEO консультант Порада 2. - Досвід і вік - Пошукова оптимізація Регенсбурга

Багато пропонують роботу SEO і багато людей прикидаються консультантами SEO. Подивіться на досвід і з тих пір, як агентство SEO в бізнесі. З 1998 року ми працюємо в Інтернеті більше 16 років і можемо озирнутися на 16-річний досвід роботи. Перед Google, наша перша компанія онлайн була запущена. Нашим співробітникам віком від 35 до 45 років. Також зверніть увагу на вік власника або працівника. 25-річний, звичайно, може досягти дуже хороших результатів, 45-річний з великим досвідом. А рутина і життєвий досвід просто не можуть бути замінені нічим. Зрештою, ви також не захочете купити Porsche з 22-рік-старий молодший продавець що flocking до вас з останнього Hockenheim тест weekend. Але досвідчений продавець, який радить вам фактично.

SEO консультант Рада 3. - Не питайте друга - Пошукова оптимізація Регенсбурга

Не питайте друзів за порадою. Це як хвороби. Кожен знає, що і краще. Зробіть собі фотографію про своє бажання консультанта SEO. Навіть якщо особисте співробітництво підходить. Чи використовує він вас відразу? Чи він зарозумілий? Він просто хоче швидкого висновку? Хімія між вами і двома має бути правильною. І ви також повинні приймати і виконувати поради від вашого SEO консультанта. Якщо ви завжди сумніваєтеся в його компетентності, оберіть іншу.

SEO консультант Порада 4. - Зразок клієнтів - Пошукова оптимізація Регенсбург

Якщо ви отримаєте пораду, що ви повинні звернутися за посиланнями або зразками клієнтів, подумайте двічі. Що таке клієнт SEO? Платний клієнт, який говорить саме те, що консультант SEO раніше навчив його з банкнотами або безкоштовними послугами. Як ви думаєте, вони називають вас поганими посиланнями? Ми маємо угоду про конфіденційність з усіма нашими клієнтами. Для захисту клієнта. Серйозність визначається тишею його списку клієнтів. Не про постановку.

SEO консультант Рада 5. - Проект оцінки - Пошукова оптимізація Регенсбург

Часто з'являються поради від "Інтернет-путівників", слід перевірити консультанта SEO по телефону. Зателефонуйте йому кілька ключових слів, а потім запитайте, як далеко ви можете привести їх вперед. Тут також має бути складно і підкреслити його загальні ключові слова. Слідуючи девізу: Чи можете ви також принести мені ключове слово страхування і консультації на сторінці 1 в Google. А якщо він тоді скаже так, то швидше відстань від SEO-консультанта. Наш рада: Якщо ви хочете перевірити консультанта SEO, будь ласка, не робіть цього. Ми закінчили б розмову тут, тому що ми не в дитячому садку. Ви автоматично дізнаєтеся поважного консультанта по телефону, через його природу, спокій і компетентність, які він випромінює. Його надійність і його ретельно підібрані слова, для реалістичної оцінки його здібностей.

SEO консультант Порада 6. - Куплені посилання - Пошукова оптимізація Регенсбург

Якщо ваш консультант SEO пропонує Купувати посилання Це просто означає, що агентство SEO запропонувало купити посилання. Ми цього не робимо і категорично відкидаємо. Але саме тому консультант SEO, який пропонує вам це, є не менш авторитетним або менш старанним. Він пропонує вам варіант і пояснить свої причини для цієї пошукової оптимізації. Ви можете відхилити цю пропозицію в будь-який час. Але пропозиція набагато краще, ніж жодна пропозиція. Ми також повідомляємо нашим клієнтам, що така можливість існує, але ми з якоїсь причини її відкидаємо. Ось чому наше агентство SEO не гірше або краще. Кожен намагається досягти найкращого для клієнта.

SEO консультант Рада 7. - Консультаційний договір - Пошукова оптимізація Регенсбурга

Контракт SEO консультанта протягом 12 місяців дуже довгий. 6 місяців вважаються гарною основою. Уклавши договір на 12 або 24 місяці, ми особисто утримаємося. Ми пропонуємо нашим клієнтам 6-місячні контракти. І якщо він не хоче підв'язувати так довго, навіть 3 місяці контрактів. Проте за 6 місяців можна досягти дуже хороших результатів, а витрати краще розподілити між клієнтом протягом 6 місяців.

SEO консультант Рада 8. - Приклади сайтів - Пошукова оптимізація Регенсбург

Так само, як і у випадку з пошуком SEO-посилань, питання ідеально оптимізованих сайтів є безглуздим питанням. Вперше, це не повинно бути дозволено взагалі через угоду про конфіденційність, а по-друге, ні бюджет, ні будь-які інші договірні умови, які призвели до зазначеного результату, не відомі. Якщо б ми були досить новим агентством SEO і ще мали кілька ідеально оптимізованих веб-сайтів, то ви могли б просто перерахувати якісь хороші сайти рейтингу. Ніхто не може перевірити, чи ви це були, або консультант по сусідству.

Які можливості описати професію консультанта SEO?
Для Google, крутий магазин?
А хто в Регенсбурзі?
Негайно вони запитують: "Як ви це зробили і ви дізналися про це?
Але часто у мене виникало питання: "А хто відповідає за Yahoo і Bing?
Як ви пояснюєте свою професію?
Чи використовує він вас відразу?
Чи він зарозумілий?
Він просто хоче швидкого висновку?
Що таке клієнт SEO?