Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Адміністратор. модулі

 1. Для викладання оффлайн

Переглядів: 86373 (Статистика ведеться з 06.02.2017)
Дата останньої зміни: 10.10.2012

Курс для користувачів, які здійснюють адміністрування сайтів. Другий сертифікат в лінійці адміністрування. Перший курс - Адміністратор. базовий - дає базові поняття по роботі з системою "1С-Бітрікс: Управління сайтом" і описує роботу модулів:

 • Головний модуль,
 • Управління структурою,
 • Інформаційні блоки,
 • Пошук.

Курс Адміністратор. Модулі дозволяє освоїти методи виконання розширених завдань з адміністрування модулів не відносяться до комерційної діяльності.

Отримувані навики:

 • методи роботи з модулями системи некомерційного плану;
 • робота з інструментами пошукової оптимізації та контролю за відвідуваністю сайту;
 • методи імпорту користувачів за допомогою сервера LDAP;
 • організація документообігу і бізнес-процесів;
 • робота з інструментами захисту сайту від несанкціонованого доступу;
 • робота з інструментами забезпечення життєздатності сайту при підвищеному навантаженні;

Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію Після вивчення курсу вам буде запропоновано пройти тести на сертифікацію. При успішній здачі послідовності тестів на сторінці моє навчання можна переглянути результат навчання і завантажити сертифікат у форматі PDF.Для викладання оффлайн

Якщо даний курс береться в якості основи для оффлайн викладання, то рекомендована тривалість: 4 дні (32 академічних години).


Економте час і вчіться по дорозі на роботу або в ВНЗ? Для цього потрібні файли. Ми надаємо дві можливості офлайнового вивчення: файли у форматі PDF і CHM, вони відкриваються на будь-яких пристроях. Програми для читання доступні в AppStore і Play Market. Файли оновлюються періодично, але все одно будуть відставати від онлайнової версії курсу. Тому, все ж, ми рекомендуємо он-лайн версію курсів, тим більше, що мобільний інтернет зараз не проблема.

Завантажити матеріали курсу в форматі PDF .

Завантажити матеріали курсу в форматі  CHM Завантажити матеріали курсу в форматі CHM . Файли формату CHM оновлюються щомісяця, проте, можливо деяке відставання їх від онлайнової версії курсу.

Якщо не видно вміст файлу CHM

Увага!

Якщо ви не бачите вміст файлу формату .chm, то причина - настройки безпеки операційної системи: викачані з інтернету файли знаходяться під наглядом системи, яка обмежує доступ до них.

Щоб відключити подібне ставлення до файлу необхідно:

Відсутність кнопки Розблокувати можливо в двох випадках:

 1. Файл лежить не локально, а на мережевому ресурсі.
 2. Якщо файл лежить на локальному диску, але шлях до нього містить спецсимволи (# та інші).

Почати курс навчання

Економте час і вчіться по дорозі на роботу або в ВНЗ?