Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Агенція підтримки підприємництва та інвестицій :: Черкасцям розказали, як налагодити зовнішньо-економічні зв’язки

Опубликовано: 22.10.2018

Черкасцям розказали, як налагодити зовнішньо-економічні зв’язки в США та Китаї.

9 жовтня 2018 року за сприяння Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради в рамках «Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку підприємництва у місті Черкаси на 2017-2021 роки, у конференц залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбувся другий захід з циклу безкоштовних інформаційно-мотиваційних тренінгів для підприємців та тих черкасців, які лише збирається започаткувати власний бізнес.

Захід пройшов в форматі групового та індивідуального практичного консультування по питанням зовнішньо-економічної діяльності.

Спікерами заходу виступили провідні фахівці в сфері налагодження зовнішньо-економічних зв’язків, зокрема в країнах США та Китаю, які розповіли учасникам заходу аспекти виходу на ринки та як ефективно налагодити ділові зв’язки із зарубіжними партнерами.

Бізнес-тренер Артем Колішевич розповів черкасцям як правильно та якісно  організувати бізнес у США, як створити компанію у США та процедуру її реєстрації, про тонкощі в оподаткуванні, аспекти в роботі з клієнтами та трейдінг на Амазоні. А головний агент компанії Beauty Designers  в країнах Близького Сходу Євген Вежак поділився секретами роботи компаній експортерів на ринках Китаю та Магрібу.

Захід пройшов в жвавому діалозі, де учасники мали змогу безкоштовно проконсультуватись з спікерами та отримати максимально інформативну відповідь на свої запитання.

Наступний тренінг в рамках проекту на тему: «Юридичні та податкові аспекти в зовнішньо-економічній діяльності підприємців» де черкасцям розкажуть про корпоративне, податкове та комерційне права в зовнішньо-економічній діяльності заплановано провести наступного вівторка, 16 жовтня о 16.00 за адресою: м. Черкаси, вул. О. Дашковича 19, ТРЦ «Хрещатик-Сіті», мінус 2 поверх.

За додатковою інформацією прохання звертатись за телефоном: 067 767 24 51.

 

 

rss