Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Агенція підтримки підприємництва та інвестицій :: Відсторонений еколог і надалі ігнорує громадськість

Опубликовано: 22.10.2018

Відсторонений еколог і надалі ігнорує громадськість.

Сьогодні - 22.09.2015 року у Придніпровському районному суді міста Черкаси судове засідання за позовом начальника Державної екологічної інспекції у Черкаській області Клименка М. до одинадцяти громадських організацій Черкащини та  трьох незаангажованих ЗМІ, колективне звернення до голови Державної екологічної інспекції України з пропозицією про негайне звільнення з посади пана Клименка так і не відбулося.

Суддею по справі є суддя Придніпровського районного суду міста Черкаси – Колода Л.Д., яка лише у судовому засіданні з’ясувала, що окрім двох відповідачів (Єрьоменко В.М. та Вернидуб Н.Ю.) із чотирнадцяти заявлених паном Клименко, решта відповідачів по справі просто не отримали, а ні позивної заяви з копіями матеріалів, а ні судових повісток.

Навіть не зрозуміло, яким чином суддя винесла  Ухвалу про відкриття провадження по справі коли навіть поверхневе ознайомлення з матеріалами справи дає підстави вважати, що, сам позов не відповідає процесуальному законодавству. Позовна заява не містить належних позивачів і відповідачів, а вибраний Клименкам М. спосіб захисту не передбачений взагалі чинним законодавством.

Через те, що Клименко проігнорував сьогоднішнє судове засідання судовий розгляд так і не розпочався. Клименко, не прибув на перше ж судове засідання, що вкотре засвідчує його неповагу не тільки до громади, а й до самого суду.

Свідоме затягування розгляду справи ще раз підтверджує, що справжньою метою позову Клименка М.Г.  є не «захист честі, гідності та ділової репутації», а є черговою спробою тиску на громадськість.

Але, треба віддати належне всім громадським організаціям, проти яких виступив відсторонений керівник, бо незважаючи ні на що, представники всіх громадських організацій та ЗМІ прибули в судове засідання, щоби підтвердити свою єдність у питанні звільнення Клименка.

Чергове засідання призначено на 29 вересня 2015 року на 14 годину. Ну, що ж, продовження судового процесу дасть відповідь на багато питань, і що до діяльності пана Клименка, і щодо того скільки ж насправді вартує його честь і гідність.  

З повагою,

Об’єднана Коаліція громадських організацій Черкащини 

https://www.youtube.com/watch?v=sQnLDX9a8vU#t=52

rss