Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Агенція підтримки підприємництва та інвестицій :: Ідея-Дія-Результат

Опубликовано: 22.10.2018

видео Агенція підтримки підприємництва та інвестицій :: Ідея-Дія-Результат

Lunaro Sterling coin. Money that propel space exploration.Космические деньги

Фінал конкурсу молодіжних соціальний проектів “Ідея-Дія-Результат” відбувся 4 березня у конференц-залі ГО “Агенція регіональної підтримки підприємництва та інвестицій”.


Школа малого та середнього підприємництва випустила нових спеціалістів.

Cім переможців конкурсу презентували свої громадські проекти, спрямовані на розвиток Черкаського міського середовища, формування еко-свідомості, промоцію здорового способу життя.

       У рамках конкурсу “Ідея-Дія-Результат” впродовж трьох місяців активна черкаська молодь відвідувала безкоштовні тренінги та воркшопи, на яких вчилась оформлювати свої ідеї у конкретні проекти, дізнавалась основи піару та фандрейзингу. Кожен мав нагоду написати свій власний проект, і оформити його у конкурсну заявку, яка максимально наближена до форми подачі європейських грантів.

         Ідея конкурсу належить президентові Ротарі клубу “Черкаси-Центр” Юрію Поліщуку, організацією конкурсу та навчальної програми в його рамках займаються активісти громадської ініціативи “Промолодь” Іван Подолян та Дарина Мирошніченко. 

         Журі конкурсу у складі членів Ротарі-клубу “Черкаси-Центр” та досвідчених громадських активістів з Києва та Івано-Франківська обрало 7 проектів-переможців, автори яких отримають навчальну поїздку до Польщі у травні 2015 року. Маршрут і програму поїздки організатори розробляють на основі проектів-переможців, щоб іхні автори могли поспілкуватися та перейняти досвід у польських колег, які вже здійснювали подібні проекти. Автори трьох найкращих проектів отримали грошові призи у розмірі 3000 грн за перше місце та 1500 за друге-третє місце.  

        Переможцями конкурсу стали проекти “Фітнес OpenAir” Котолуп Аліни, “FOREST Space” Балашової Яна, “Help & Travel” Побиванець Єлизавети, “Територія розвитку” Калачікова Костянтина, ”CheLive Music Festival” Паниченко Андрія, “Школа Волонтера” Федорової Оксана, арт-простір «УРБАНан» Дячок Дарини. Проекти будуть реалізовуватися силами переможців та волонтерів, яких вони вже залучають у свої команди протягом березня-серпня 2015 року.

       Організатори наголошують, що, хоч конкурсна частина завершилась, проте проект “Ідея-Дія-Результат” триває, адже головна мета - це реалізовані проекти, які матимуть вплив на місцеву громаду, змінюватимуть простір навколо та активізуватимуть людей. Тому навчальні зустрічі для переможців конкурсу та усіх бажаючих будуть продовжуватись на постійній основі, щотижня. 

rss