Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Агенція підтримки підприємництва та інвестицій :: Агенція допомагає мешканцям с.Деменці

Опубликовано: 22.10.2018

Агенція допомагає мешканцям села Деменці, Чигиринського району.

Шановна громадо!

Раді доповісти Вам, що Агенція за зверненням ініціативної групи з мешканців с. Деменці, Чигиринського району сприяла у вирішенні серйозних нагальних питань пов’язаних з припиненням та несанкціонованим відключенням електропостачання в селі, а також в питанні пов’язаному з приватною компанією, яка своєю потужною важною сільгосптехнікою розбивала і так занедбані внутрішні дороги селища кожного дня.


ЦІНА ПИТАННЯ. Фонд відновлення Донбасу. Вадим Черниш

Першочергово, громадська спілка уважно вивчила колективну скаргу громадян, представники спілки виїхали на місце де було надано кваліфіковану юридичну консультацію з даних питань. Також були проведені низки зустрічей, зокрема, з представниками приватної компанії та головою Замятницької сільської ради з метою усунення сформованої ситуації на селі.

Таким чином, Агенція домоглась того, що на селі поновлено спокій і машини з важною технікою їдять в об’їзд, а електроенергію – не вимикають.

За ініціативою Агенції створено наглядову комісію, яка наразі, займається контролем по усуненню всіх проблемних питань мешканців с. Деменці.

  З повагою,

Виконавча дирекція Агенції

rss