Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Агенти ФСБ намагалися встановити контакт із Сашком Білим

Опубликовано: 23.10.2018

Звинуватити Україну в постачанні зброї терористам та тиснути на неї на міжнародному рівні – таку операцію російських спецслужб викрила Служба безпеки України.

Там розповіли, що у 2012 році полковник ФСБ Олексій Олександрович Чепік завербував громадянина України \”О\”. Як доказ, оприлюднили спілкування у Skype, що відбулося в січні-лютому цього року, передає ТСН.

Чепік доручив громадянину \”О\” встановити контакт з активістами і керівництвом УНА-УНСО, зокрема, Сашком Білим.

А за можливості, самому влитися в лави організації. Наступним задумом мало стати контрабандне постачання стрілецької зброї до Російської Федерації. Воно мало здійснюватися під контролем ФСБ. Однак, щойно товар би потрапив на територію Росії, то його постачальників затримали б чи вбили. А згодом би висунули претензії до України, аби підірвати її міжнародний імідж.

Нині в СБУ не уточняють, чи вдалося затримати когось із учасників змови. Нагадаємо, що раніше СБУ затримала сепаратиста, який планував організувати заворушення на Донеччині.

Як відомо, член Правого сектора Олександр Музичко, відомий як Сашко Білий, загинув на Рівненщині.

У міліції стверджують, що Музичко був членом ОЗУ і знаходився у рошуку. Спочатку силовики заявили, його смертельно поранили під час затримання, оскільки він відкрив вогонь у бік бійців спецпідрозділу Сокіл, які намагалися його затримати.

Потім у МВС стверджвували, що Музичко застрелився сам.

Місцеві активісти Правого сектора, однак, заявили, що версія міліції є брехливою і вже пообіцяли помститися голові МВС Арсену Авакову.

Окрім того, у \”Правому секторі\” заперечують інформацію про те, що Білий сам собі завдав смертельних поранень.

УНІАН

rss