Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

«АХА Страхування» відкриває двері молодому поколінню

Опубликовано: 14.01.2019

видео «АХА Страхування» відкриває двері молодому поколінню

3000+ Common English Words with British Pronunciation

17 травня 2018 року «АХА Страхування» провела День відкритих дверей для студентів економічних та фінансових спеціальностей київських вузів.


3000+ Common English Words with Pronunciation

Під час презентації компанії Андрій Перетяжко, Перший Віце-Президент СК «АХА Страхування» розповів про історію бренду, його розвиток в Україні, цінностях і пріоритетах компанії. Важливим було відзначити не тільки результати діяльності компанії, її досягнення, перші позиції на ринку страхування, але й те, що СК «АХА Страхування» являється лідером ринкових змін, співпрацюючи з професійними асоціаціями: Українською Федерацією Убезпечення, МТСБУ, Американською торговою палатою. Дана діяльність в свою чергу дозволила внести різноманіття в ринок страхування інноваційними продуктами і зробити його доступним кожному.

Максим Межебицький, Заступник Голови Правління СК «АХА Страхування» розповів про інновації у врегулюванні збитків в АХА – телеврегулювання, європротокол і сервіс Audasmart, що дозволяє клієнту самостійно оцінити збиток у ДТП і пришвидшити страхову виплату.

Із коментарів, що найбільше сподобалося під час зустрічі, більшість відзначили нові продукти «АХА Страхування», інновації у врегулюванні збитків, статистику ринку страхування в Україні, а також статистику ринку праці, затребуваність спеціальностей, рівень заробітної плати, про що розповіла Тетяна Пашкіна, HR-expert, rabota.ua.

Олена Кондрашова, HR бізнес-партнер СК «АХА Страхування» та Інна Підлісна, Начальник управління, HR Operations, СК «АХА Страхування» розповіли студентам про цінності компанії, команду АХА, розвиток інноваційної культури, яка допоможе кожному співробітнику працювати ефективно, постійно розвиваючись у своїй сфері, а також дотримуватися балансу робота-життя.

Попри все це, студентів ознайомили з можливістю стажування в «АХА Страхування», був представлений досвід практики студентів в АХА з історіями успіху вже тих, хто пройшов стажування і отримав пропозицію роботи в компанії, що стабільно розвивається. До речі, по даним Нацкомфінпослуг за 2017 рік, СК «АХА Страхування» знаходиться на 1му місці за розміром фонду заробітної плати, який склав 203 798,0 тис грн. Це майже вдвічі більше, ніж розмір фонду найближчого за списком конкурента. Даний показник свідчить про те, що компанія виділяє бюджети для гідної винагороди своїх співробітників, а також відповідально ставиться до питань оподаткування.

День відкритих дверей в «АХА Страхування» пройшов вперше, і ми плануємо проводити такі заходи на регулярній основі. Ми були раді познайомитися з юними талановитими спеціалістами і розповісти їм про нашу компанію. Ми вдячні нашим гостям за позитивне спілкування і бажаємо досягти поставлених цілей у навчанні та працевлаштуванні.

rss