Навигация по сайту

Популярные статьи

Як автоматично додати атрибут Alt (SEO оптимізація зображень) в WordPress

  1. Важливість атрибута Alt
  2. Як автоматично додати Alt?
  3. Спосіб 1. Плагін Auto Image Attributes From Filename With Bulk Updater
  4. Спосіб 2. Update Image Tag Alt Attribute

Помітили, що при перевірці в PageSpeed ​​Insights Гугл лається на відсутність alt в зображеннях на Вашому WordPress-сайті? Не переживайте, все можна виправити!

Важливість атрибута Alt

Завдяки заповненому атрибуту Alt у картинок, Ваш сайт отримує додатковий трафік в пошукових системах. Так, крім текстового контенту, також з'являється можливість для користувача знайти Ваш сайт при пошуку зображень.

Як автоматично додати Alt?

Звичайно, на сайті WordPress Ви можете самостійно прописати Alt для кожної завантаженої картинки. Але що робити, якщо зображень багато, і Ви часто забуваєте це зробити?

Найбільш швидким і коректним способом є використання багатофункціонального модуля Clearfy Pro , Який автоматично заповнить порожній Alt-тег в зображеннях на Вашому сайті. Для цього всього лише потрібно в адмінці перейти Clearfy Pro і на вкладці SEO пересунути вправо повзунок навпроти опції Автоматично проставити alt.

Для цього всього лише потрібно в адмінці перейти Clearfy Pro і на вкладці SEO пересунути вправо повзунок навпроти опції Автоматично проставити alt

Також існують і інші, менш зручні і надійні, способи вирішення завдання, які безпосередньо в зображеннях встановлюють цей атрибут. Але це не дуже зручно. Так, одна і та ж картинка може бути використана в різних контекстах (публікаціях). Це означає, що для неї значення Alt кожен раз потрібно буде змінювати.

плагін Clearfy Pro підставляє це значення в залежності від назви записи, в якій виводиться те чи інше зображення.

Спосіб 1. Плагін Auto Image Attributes From Filename With Bulk Updater

Плагін Auto Image Attributes From Filename With Bulk Updater дозволяє не тільки автоматично додати значення в атрибут Alt, але також Title, Caption і Description. Для цього, після його установки і активації, в адмін-панелі слід перейти Налаштування -> Image Attributes, і на вкладці Bulk Updater натиснути кнопку Run Bulk Updater.

Спосіб 2. Update Image Tag Alt Attribute

Update Image Tag Alt Attribute - ще один плагін для додавання мета-інформації в зображення. Спосіб його роботи аналогічний попередньому плагіну. Він також "жорстко" встановлює значення, які неможливо буде змінити для відображення в різних публікаціях. Отже, після активації плагіна слід перейти в розділ Maui Marketing -> Update Alt і натиснути кнопку Start Update Only Media. Цим Ви запустите трудомісткий процес пошуку і установки для всіх фото Вашого сайту Alt-атрибута.

Якщо Вам сподобалася стаття - поділіться з друзями

Як автоматично додати Alt?
Але що робити, якщо зображень багато, і Ви часто забуваєте це зробити?