Навигация по сайту

Популярные статьи

Як Британська бібліотека використовує SEO, щоб стати видавцем цифрових медіа

  1. Рейтинг Google для "Mr Darcy"
  2. Більш доступні за межами Південного Сходу

Британська бібліотека стає сучасним видавцем новин. Його досвід у сфері журналістики величезний. Будинок одного з найбільших газетних архівів у світі, що складається з більш ніж 15 мільйонів сторінок новин, він також розміщує The Newsroom, постійний ресурс, що відображає еволюцію новин у мовних, друкованих та цифрових ЗМІ.

І саме в цифровому виданні ця установа переживає трансформацію, випускаючи власні статті, трансляції та відеокліпи для світової аудиторії.

Це символ того, як майже всі з нас - компанії, установи, окремі особи - є учасниками сучасних ЗМІ, навіть якщо це відбувається лише за допомогою основної домашньої сторінки або оновлення статусу Facebook. У випадку з Британською бібліотекою, це набагато більше.

Набравши Грема МакФадіен в якості керівника цифрових та маркетингових операцій, бібліотека подвоїла свою онлайн-аудиторію на 20 мільйонів за три роки. МакФадіен раніше працював у Financial Times, де був піонером у захопленій і прибутковій цифровій стратегії FT.

Рейтинг Google для "Mr Darcy"

Британська бібліотека бореться за найвищий рейтинг Google за ключовими темами. У пошуках "Містер Дарсі" або "Елінор Дашвуд", наприклад, він буде конкурувати з Вікіпедією, Бі-Бі-Сі і Товариством Джейн Остін, оскільки він прагне "володіти доменю" англійської літератури.

«Ви хочете стати пунктом призначення для тих, хто шукає англійську літературу і дійсно підніметься на рейтинги навколо речей, які ви очікуєте від Британської бібліотеки: Джейн Остін, Чарльз Діккенс, Оскар Уайльд, - каже МакФадін.

Діккенс, репортер і редактор журналу, безумовно, були б співчутливі до цього підходу.

Британська бібліотека досягає успіху в цій "битві" за пошукову оптимізацію (SEO), створюючи вміст навколо названих авторів і використовуючи її "кураторську експертизу, яка є світовим класом, і оригінальні [рукописи та інші об'єкти в своїх колекціях]" МакФадін. "Ми розміщуємо оцифровані оригінальні статті в Інтернеті і отримуємо можливість побачити, що в більшості випадків є унікальними". Він також створює "веб-простір" на веб-сайті найпопулярніших спеціалізованих предметів бібліотеки, починаючи з Першої світової війни, до феміністської літератури.

Кожного місяця маркетингова група бібліотеки збирається разом з кураторами планувати медіа-стратегію, визначаючи теми для актуальних блоґів та статей, опублікованих куратором, - свідчити про останні «Великий середньовічний випікати» блог на кулінарних методах 11-го століття - які можуть бути прив'язані до колекцій. Хоча такі твори конкурують із засобами масової інформації за увагою, вони розроблені таким чином, щоб мати довговічність і «довгий хвіст» читацького інтересу.

Більш доступні за межами Південного Сходу

Після переорієнтації своєї цифрової стратегії Британська бібліотека збільшила свій твіттер на 1,39 мільйона, і має 250 000 послідовників на Facebook. «Британська бібліотека ніколи не збирається проводити свій шлях до маркетингового успіху, але у нас є одні з найбільш унікальних та цікавих у світі ресурсів, і ми повинні використовувати їх для залучення аудиторії», - говорить МакФадін, який виступатиме на фестивалі Маркетинг на 5 і 6 жовтня на підвищення аудиторії зростання з невеликим бюджетом.

Мета всього цього в три рази. По-перше, бібліотека хоче використовувати цифрові медіа, щоб зробити їх більш доступними для тих, хто знаходиться за межами південно-східної Англії, який не може легко відвідати будівлю червоної цегли біля станції Сент-Панкрас у Лондоні. По-друге, він хоче більше використовувати свої колекції, тому що «ми не просто збираємо всі ці речі, тому що ми хочемо його каталогізувати і покласти в підвали».

І, нарешті, він хоче заробляти гроші від продажу квитків на події, виставки та роздрібні продажі.

Стратегія, заснована на SEO, найбільш ефективно працювала навколо минулорічної виставки 1215 Magna Carta. Десять місяців до його відкриття команда МакФадіна побудувала Інтернет-простір Magna Carta "На сайті бібліотеки і почав" працювати наш SEO ", поки він не мав 50000 унікальних відвідувачів на місяць, які" ми тоді змогли почати рекламу виставки ". Виставка належним чином «розбила всі наші рекорди».

Восени бібліотека матиме «культурний перезапуск», вдосконалюючи свої продукти харчування та напої та організовуючи для авторів такі заходи, як Іан Ранкін, Маргарет Етвуд та інші «дійсно великі культурні, літературні, художні, академічні імена», - каже МакФадін. можливості для збільшення потокового відео.

З огляду на те, що зараз Британська бібліотека досягає 20 мільйонів чоловік, має бути потенціал для продажу рекламних запасів, особливо коли виставки вже приваблюють корпоративні бренди (юридична фірма Linklaters спонсорувала 1215 Magna Carta). Але наші культурні установи, якими б не були занепокоєння з приводу їхнього фінансування, не виглядають комфортно з рекламою.

Але принаймні Британська бібліотека регулярно зустрічається зі своїми однолітками - такими, як Тейт, Музей природної історії та V&A - для обміну найкращими практиками у створенні більшості цифрових медіа.

"Я не думаю, що будь-хто з нас - це Джон Льюїс або Проктер енд Гембл з точки зору нашої цифрової маркетингової складності", говорить МакФадіен. "Але ми все далі попереду, ніж ви думали б ззовні".

Twitter: @iburrell