Навигация по сайту

Популярные статьи

Як бути успішним менеджером облікових записів SEO

Ваші очі загоряються всякий раз, коли ви говорите про SEO або новітній в інтернет-маркетингу і веб-технологіях Ваші очі загоряються всякий раз, коли ви говорите про SEO або новітній в інтернет-маркетингу і веб-технологіях? У вас є вроджена цікавість до галузі? Якщо ви відповіли "ні", ми радимо вам припинити читати і розглянути можливість продовжувати кар'єру, яку ви добре і дійсно в захваті від того, щоб досягти успіху . Я просто пристрасно цікавлюся ». Якщо ви дійсно захоплені всіма речами SEO, ви вже на шляху до успіху. Але це довгий, звивистий шлях з багатьма випробуваннями і випробуваннями ... і тільки найжорсткіші виживають. Таким чином, якщо ви хочете дізнатися, як керувати ударами на дорозі, ми потребуватимемо уваги до наступних 14 порад.

1. Воістину

Успішний менеджер облікових записів SEO повністю володіє своїм клієнтським рахунком і несе повну відповідальність за нього. Отже, що ж це означає? Це означає підготуватися до зустрічей співробітників, щоб поділитися своїми знаннями, ідеями, викликами та планами гри, щоб поліпшити продуктивність клієнтів і завжди знати статистику. Скористайтеся перевагами таких безкоштовних інструментів. Якщо ви хочете дійсно скористатися ними, вам доведеться заплатити.

i. Google Analytics - трафік, джерела, цілі та конверсії
ii. Sheer SEO - шипи і падіння трафіку і ключових слів з плином часу
iii. Інструменти для веб-майстрів - більше даних про відвідування, запити та навіть пропозиції від Google
iv. Open Site Explorer - Порівняйте себе з конкурентами, проаналізуйте ваші зворотні посилання, виявіть надмірну оптимізацію та визначте наступні кроки
v. Majestic SEO - повний погляд на профіль зворотних посилань. Відстежуйте шипи на посиланнях, а також в глибину специфіки щодо кількості та якості зворотних посилань
vi. SpyFu - Остаточний інструмент ключових слів для вивчення конкуренції та можливостей

Менеджер облікових записів також постійно та послідовно відстежує їхній обліковий запис, як якщо б він був їхнім власним веб-сайтом, що виробляє прибуток. Це передбачає нагляд за всіма аспектами облікового запису, щоб забезпечити клієнту та вашим колегам прогрес і дотримання термінів.

2. Організація

Таким чином, ви збираєтеся мати декількох клієнтів і кілька проектів, які конкурують за ваш час. Чи є простий спосіб керувати цим? Добре, ви дійсно повинні отримати його разом, мій друг. Це повертається до управління часом і налаштуванням самих нагадувань, а також нагадувань для клієнта та колеги, щоб забезпечити виконання роботи. Ви не можете дозволити завдання накопичуватися, оскільки послідовна реалізація має все, що пов'язано з ефективною реалізацією та результатами. Дізнайтеся, як розставити пріоритети завдань. Там було досить багато дискусій щодо того, чи багатозадачність перешкоджає вашим роботам. Якщо це знижує вашу продуктивність і якість роботи, зосередьтеся на одному завданні за раз.

Використовуйте ці інструменти, щоб допомогти вам організувати:

  • Memo-To-Me - Можливо, не найкраща система нагадування, але вона має те, що потрібно для організації
  • Outlook Tasks / Flags - Для старих користувачів і корпоративних користувачів Microsoft Outlook для створення набору завдань. Якщо ви отримали важливу електронну пошту, позначте її та визначте її пріоритетом. Ніколи не пропускайте важливу електронну пошту.
  • Нагадування Apple - для користувачів IOS та Mac OSX. Apple нещодавно централізувала всі свої продукти на своїх платформах. Створіть нагадування на своєму iPhone або iPad і нагадайте про ваш Mac в офісі.
  • Добрий старий папір і перо - Деякі люди просто вважають за краще писати речі руками. Створіть список пріоритетів з моменту прибуття в офіс. Розділіть клієнтом і використовуйте Виділіть завдання, які потребують негайної уваги. Позначте, як ви закінчите.

3. Часті та тривалі комунікації

Менеджер облікових записів SEO виступає як «особа» компанії. Взаємодія з клієнтами "особистим-обличчям", телефоном та електронним комп'ютером є важливим для:

  • Визначте пріоритети
  • Поділіться думками та спостереженнями
  • Звіт про прогрес і тенденції
  • Керуйте будь-якими існуючими проблемами перед тим, як вони загрожують
  • Слідкуйте і виконайте
  • Знай свого клієнта - Деякі клієнти потребують більше уваги, ніж інші. Деякі підписують електронну пошту з «миром», а інші - «з найкращими побажаннями». Інші розглядають електронні листи як текстові повідомлення. Вивчайте їхні письмові та розмовні манери і не говоріть «мій поганий», якщо щось колись не так. Коли ви сумніваєтеся, будьте тим, ким ви є, будьте професіоналом.

Це все про те, щоб задати правильні запитання, обмінятися та забезпечити, щоб клієнт залишався в циклі в будь-який час. Таке виховання принесе більше задоволення клієнта і, в кінцевому рахунку, утримання.

4. Політика клієнта без очікування

Надійний менеджер по роботі з клієнтами поважає час клієнта і розуміє, що клієнт ніколи не повинен ніколи чекати. Якщо ваш клієнт повинен нагадати вам про щось назріле, то ви не виконуєте свою роботу, і це лише питання часу, коли клієнт розірве контракт. Ви повинні бути єдиним, хто виконує наступні речі, які виникають від клієнта для того, щоб Ваша компанія просувалася вперед і досягала прогресу з проектом… що приносить нам цілком природно, щоб…

5. Серйозно сприйміть терміни виконання процесу

Терміни не мають сенсу, якщо вони не сприймаються серйозно. Якщо вам призначено завдання на певну дату, утримайтеся від спокуси повернути дату на електронний календар. Завдання має належну дату. Вона не існує у вакуумі. Вона є частиною більшого процесу і відсутність терміну заподіяння шкоди процесу. Створити графік виконання і суворо дотримуватися встановлених термінів для забезпечення виконання всіх зобов'язань вчасно. Будьте реалістичні щодо дат, які ви встановили самі. Це завжди краще, ніж обіцяти і передати. Якщо вам потрібно подати собі серію мінімальних термінів до самого терміну, зробіть це! Ці міні терміни не тільки допоможуть вам подолати будь-які негаразди в управлінні часом, але й також запобігання зволікань, зниження рівня стресу та підвищення продуктивності. Це також мудра ідея, щоб налаштувати нагадування, використовуючи такі послуги, як Memo-to-Me, які дозволяють отримувати повідомлення електронної пошти, навіть мобільні та пейджери, якщо ви знаходитесь далеко від комп'ютера.

6. Увага до деталей

Ви, напевно, бачили цей атрибут у розділі "Вимоги до роботи" для цієї позиції. Але що саме це означає? Це дійсно зводиться до дивитися все, що ви говорите і робити з оком яструба. Клієнти не хочуть читати пропозиції, доповіді презентацій та стратегічні документи з поганою граматикою та орфографічними помилками. Це не тільки змусить вас виглядати непрофесійно, але також зменшить ваш авторитет. Клієнт почне сумніватися в усьому, що маєш сказати їм. Ви також повинні звернути пильну увагу на те, що ваші колеги представляють клієнту теж, тому що ви в кінцевому рахунку відповідальні за їх помилки. Чи є ключове дослідження, проведене спеціалістом з SEO, точним та актуальним? Чи є статті, які ваші копірайтери написали до пар? Чи є дизайн на ходу? Чи виконується план виконання та графік виконання?

7. Підпишіться на Top Guns

Інтернет-маркетинг є швидко розвивається промисловістю. Правила рейтингу Google постійно змінюються, і вам потрібно або продовжувати, або ризикувати відставанням. Менеджери облікових записів SEO ростуть і процвітають, маючи спрагу до знань. Завжди перевіряйте останні новини та тенденції. Це дійсно зводиться до дійсно пристрасним про те, що ви робите. Бажання знати, як справи працюють, досліджувати і вчитися, можуть прийти тільки зсередини. Підпишіться на лідерів думки в індустрії і залишайтеся в курсі найкращих галузевих практик, а також отримуйте унікальні ідеї та перспективи. Мережа з ними на мережах соціальних медіа начебто Twitter і обговорення з ними. Єдиний спосіб бути експертом - це читати та вчитися у експертів. Також важливо не тільки бути експертом у тому, що ви спеціалізуєтесь, але й докладати зусиль, щоб бути добре округленим у всіх аспектах компанії. А ще краще поділитися своїми знаннями з командою, щоб вони теж могли зрости!

8. Ідіть вище і далі

Менеджери облікових записів SEO з винятковим талантом завжди йдуть на додаткову милю для клієнта. Вони розуміють, що SEO не може бути тільки про видимість і рушійний рух; це стосується конверсій, і якщо ви не залучаєте трафік і конверсії, ваші клієнти не будуть клієнтами на невизначений час. Це означає покласти у важку роботу та довгі години… Але це буде врешті-решт розрахуватися. Однак, крім грошей, великі менеджери з обліку розробляють співчуття до своїх клієнтів. Вони розуміють, що ці клієнти приходять до них у часи потреби, часто разові розчаровані, розчаровані і навіть розгнівані на минулі погані результати. Вони потребують, щоб ви для них досягли успіху. Блискучі менеджери з обліку співчутливо ставляться до ситуації клієнта і роблять усе, що в їх силах, для того, щоб зробити все для них правильним. Просто знайте, як максимізувати ці результати, дотримуючись існуючих перевірених процесів, а також тих, які завжди розвиваються в цьому постійно мінливому середовищі.

9. Розкажіть їм, що їм потрібно знати

… Не те, що вони хочуть почути. Клієнти іноді можуть залякати. Але важливо, щоб ви залишалися вірними собі і клієнту. Не будьте так. Вони оцінять вашу цілісність. Водночас, однак, важливо слухати і чути занепокоєння клієнтів, а не автоматично відкидати їх, або, що ще гірше, говорити над ними. Зрозумійте їх проблеми, прийдіть до взаємної згоди і рухайтеся далі. Тут мистецтво прослуховування входить у гру. Клієнти не поважатимуть вас і навіть не слухатимуть, як ви бажаєте, якщо ви не продемонструєте їм, що ви слухаєте і цінуєте їхні слова. Щось має сенс, чи не так?

10. Компанія з інтернет-маркетингу не оплачує вашу зарплату; Клієнт робить!

Потрібно сказати більше? Так, чек має назву вашої компанії, але ніколи не забувайте, що чек просто неможливий, якщо клієнт не продовжує отримувати результати, підтримку, досвід і керівництво, яке ви надаєте. Клієнт пише чеки, які роблять вашу перевірку можливим. Дуже фундаментальний матеріал!

11. Не хвилюйтеся, будьте щасливі!

Здатність підтримувати позитивне ставлення навіть тоді, коли відбувається важке ставлення, має вирішальне значення для вашого успіху. Звичайно, це нелегка справа з вимогливими клієнтами. Але важче мати справу з ними, коли у вас є неприємне ставлення. Погане ставлення, як отрута для здорової, щасливої ​​робочої сім'ї та навколишнього середовища. Ви не тільки приносить себе вниз, але приведення інших членів команди вниз, теж. Керівництво не виглядає надто люб'язно на цей вид негативної енергії, і вони зрештою припинять ваше становище. Отже, переконайтеся, що ви перевернули цей хмурик догори ногами =)

12. Бути проактивним чи реактивним

Намагайтеся запобігти виникненню проблеми, а не передусім її виникненню. Це називається активністю. Для того, щоб бути проактивними, ви повинні бути самостійні особи з великою ініціативою. Проте якщо і коли виникає проблема, ви повинні спочатку спробувати вирішити проблему самостійно, а не звертатися до когось іншого. Це називається відповідальною реактивністю. Великі менеджери обліку мають надзвичайні навички вирішення проблем. "Це на тебе!"

13. Не просто працюйте, працюйте розумно

Ніколи не витрачайте години на те, щоб з'ясувати, як виконати одне завдання. Ви не тільки витратите ресурси своєї компанії, але й зірвите свого начальника, який має на меті продуктивність! Попросіть допомоги, якщо ви ніколи не впевнені. Ви можете задавати питання. Але постарайтеся не задавати однакові питання двічі. Важливою є здатність швидко навчатися. Знайдіть спосіб ефективної та ефективної роботи через щоденні та щотижневі завдання.

14. Говоріть

Наша галузь постійно змінюється. Ось чому важливо забезпечити постійний відгук і пропозиції своєму начальнику. Він або вона постійно шукають шляхи вдосконалення своїх процесів і методологій. Не просто приймайте речі так, як вони є. Висловлюватися! Ви ніколи не знаєте, якщо ви успішно реалізуєте процес або методологію, що робить ваші клієнти та компанію чималими грошима, здогадайтеся, хто ж виграє? Ти! Ka-ching!

Optimum7 SEO-менеджери облікових записів успішно управляються різноманітними клієнтами та галузями. Зв'яжіться з нами для початкової, не обов'язкової консультації сьогодні!

Ваші очі загоряються всякий раз, коли ви говорите про SEO або новітній в інтернет-маркетингу і веб-технологіях?
У вас є вроджена цікавість до галузі?
Отже, що ж це означає?
Чи є простий спосіб керувати цим?
Але що саме це означає?
Чи є ключове дослідження, проведене спеціалістом з SEO, точним та актуальним?
Чи є статті, які ваші копірайтери написали до пар?
Чи є дизайн на ходу?
Чи виконується план виконання та графік виконання?
Щось має сенс, чи не так?