Навигация по сайту

Популярные статьи

Як додати магазин в Яндекс.Маркет і розмістити товар

  1. Що таке Яндекс.Маркет?
  2. Різні магазини, одна корзина • Відео
  3. Система захисту та вирішення спірних питань
  4. Як потрапити в Яндекс Маркет
  5. 1. Реєстрація в Яндексі
  6. 2. Реєстрація нового магазину
  7. Налаштування Яндекс Маркет
  8. Скільки коштує потрапити на Яндекс Маркет?
  9. Відгуки на Яндекс Маркет

Якщо ви дбаєте про свій бізнес, бажаєте розвивати його в російській інтернеті і хочете підвищити продажі своїх товарів - познайомтеся докладніше з сервісом Яндекс.Маркет.

Що таке Яндекс.Маркет?

market.yandex.ru - електронний торговельний сервіс компанії «Яндекс», який дозволяє користувачам вибирати вподобані товари, порівнювати їх з аналогами і здійснювати покупки.

Будь-який власник магазину може розмістити свої пропозиції на майданчику Яндекс.Маркет, отримати відгуки від покупців, вести аналітику за допомогою інструментів в особистому кабінеті і підвищити свої продажі.

Різні магазини, одна корзина • Відео

Для Iphone і Android існує додаток «Яндекс.Маркет», що робить сервіс популярним і серед користувачів мобільних телефонів.

Система захисту та вирішення спірних питань

Яндекс.Маркет виступає гарантом між покупцем і магазином. Незадоволений покупець може оформити претензію, яку магазин повинен розглянути і вирішити протягом трьох днів.

Лояльність користувачів до сервісу Яндекс.Маркет зростає з кожним роком, це дозволяє навіть початківцям, маловідомим інтернет-магазинам продавати свої товари швидше, ніж через свій сайт. І в той же час інструмент можна використовувати для розкрутки свого інтернет-ресурсу.

Якщо ви дбаєте про свій бізнес, бажаєте розвивати його в російській інтернеті і хочете підвищити продажі своїх товарів - познайомтеся докладніше з сервісом Яндекс

Оплата на Яндекс Маркеті

Протягом 14 днів після оформлення замовлення і доставки товару, в разі порушень, покупець може звернутися в сервіс Яндекс.Маркет з проханням вирішити проблему, якщо її не зміг вирішити сам магазин. Спірні ситуації між продавцем і покупцем буде вирішувати незалежний арбітр від Яндекс.Маркет.

Система захисту покупців на Яндекс.Маркет

Дана система позитивно впливає на довіру користувачів до сервісу, а чим більше людей роблять покупки через Яндекс.Маркет, тим більша ймовірність реалізувати свій товар. Продавцям слід ретельно дбати про рейтинг свого ресурсу, вчасно вирішувати виниклі проблеми і грамотно стимулювати користувачів залишати позитивні відгуки.

Як потрапити в Яндекс Маркет

Розміщення вашого магазину на Яндекс.Маркет зажадає від вас попередньо вказати на вашому сайті юридичну інформацію (наприклад ІП та його ОГРН).
Так само вкажіть телефон для обробки дзвінків (на нього може зателефонувати співробітник Яндекс, провести тестовий замовлення).

1. Реєстрація в Яндексі

Вам необхідно зареєструвати новий акаунт на Яндекс, якщо ви його ще не маєте - [ Реєстрація ], Або авторизуватися в уже існуючому.

2. Реєстрація нового магазину

Після авторизації в системі Яндекс переходимо по посиланню [ Розмістити магазин ]
Заповнюйте потрібні поля - реєстрація проходить в два кроки.

Крок 1 - вибір логіна

Виберіть тип магазину і заповніть контактні поля.

Реєстрація нового магазину в Яндекс.Маркет - Крок 1

Крок 2 - завантаження і перевірка прайс-листа

Реєстрація нового магазину в Яндекс.Маркет - Крок 2

Прайс-лист - це файл з інформацією про всіх ваших товарах (характеристика, ціна, категорія і т.д.).

)

Доповнити або замінити прайс-лист можна пізніше в особистому кабінеті. За вимогами сервісу його необхідно оновлювати мінімум раз на місяць.

За вимогами сервісу його необхідно оновлювати мінімум раз на місяць

Оформлення прайс-листа товарів є в форматах: YML, CSV або Excel
Актуальні вимоги до прайс-листу можна подивитися на сторінці допомоги Яндекс .
Більшість сайтів на CMS мають автоматичний функціонал для вивантаження товарів в Яндекс.Маркет. Існує і ручний спосіб завантаження.

Найпростіший варіант - Excel (Спрощений опис) - завантажити приклад .

Після завантаження правильно заповненого прайс-листа, ваш сайт буде зареєстрований в системі Яндекс.Маркет.

Налаштування Яндекс Маркет

Після реєстрації ваш аккаунт необхідно заповнити та надіслати на модерацію. У випадки помилок - оператор вкаже причину відмови. У вас буде 6 спроб на їх виправлення і повторну модерацію. Модерація може проходити до 7 днів з моменту відправки запиту.

Модерація може проходити до 7 днів з моменту відправки запиту

Налаштування Яндекс Маркет

Вказуючи інформацію в полях вибирайте правдиві дані, наприклад час роботи магазину і телефон. Якщо співробітник Яндекс.Маркет зателефонувавши у вказаний вами час, не зможе додзвонитися - ваша заявка не пройде модерацію.

Коли ваша компанія буде схвалена, ви отримаєте повідомлення на вказаний раніше Email. Після авторизації в панелі управління Яндекс.Маркет над головною панеллю керування ви побачите статус модерації вашого магазину.

Скільки коштує потрапити на Яндекс Маркет?

Реєстрація на Яндекс.Маркеті безкоштовна. Оплата здійснюються в момент переходу користувачем на ваш конкретний товар із загального списку продуктів.

Ціну за клік ви можете вказувати самостійно. Існує мінімальний поріг залежить від типу товару (від 1,5 руб). Чим більше ставка, тим вище показується ваш товар у видачі на Маркеті при пошуку по аналогічним товарам.

Яндекс.Маркет пропонує 2 варіанти співпраці:
Варіант 1. Стандартний. Внесок 300 руб. Внесені кошти залишаються на вашому рахунку і йдуть виключно на оплату кліків. Обслуговування - тех. підтримка (відповідає на запитання протягом кількох днів).

Варіант 2. З «прикріпленням» персонального менеджера. Внесок 9000 руб. Внесені кошти, також як і в 1-му варіанті, залишаються на вашому рахунку і йдуть виключно на оплату кліків. Обслуговування - персональний менеджер (відповідає на запитання протягом кількох годин по пошті, або, у міру необхідності, по телефону в реальному часі). Проблеми вирішуються досить швидко.

Відгуки на Яндекс Маркет

Важлива частина Яндекс.Маркет - Відгуки. Це система рейтингу магазинів і конкретного товару на майданчику. Після здійснення покупки користувач може залишити відгук про товар або компанії - виставити рейтинг від 1 до 5. Це дозволяє людям які ще не зробили замовлень приймати рішення про здійснення покупки того чи іншого товару в конкретному магазині.

Це дозволяє людям які ще не зробили замовлень приймати рішення про здійснення покупки того чи іншого товару в конкретному магазині

демотиватор

Відразу після реєстрації на Яндекс.Маркеті в панелі управління вам буде доступна система відгуків, яку можна використовувати як додаткову сторінку в пошуковій видачі по назві і відгуками вашої компанії.

Відгуки на Яндекс Маркет це важливо

Отримавши банер або посилання на сторінку відгуків вашого магазину, дозвольте користувачам залишати позитивні відгуки про вашу компанію - розмістивши її на своєму сайті.

Пропонувати своїм користувачам залишити відгук необхідно в позитивний момент часу. Це може бути корисна розсилка, проведення конкурсу або мотивуюча кнопка на сайті.

Не варто випрошувати відгуки, пропонувати за них грошові винагороди або писати їх самому - алгоритми Яндекса швидко обчислюють і припиняють подібні дії.

Якщо ви взялися за управління своєї компанії в Яндекс.Маркет, необхідно продовжувати ці дії на постійній основі. Маркет враховує статистику тільки за останні три місяці ваших дій. Так, що досягнувши заповітної п'ятої зірки в рейтингу Маркета, не зупиняйтеся - підвищуйте якості сервісу своєї фірми, у вас все вийде!

Якщо стаття була вам корисна, на знак вдячності ви можете   залишити відгук про проект YouKit
Якщо стаття була вам корисна, на знак вдячності ви можете залишити відгук про проект YouKit.ru і подивитися як працює система рейтингу на Яндекс.Маркет.

Маркет?
Маркет?