Навигация по сайту

Популярные статьи

Як Додати Сайт в Yahoo

  1. Додати сайт в Yahoo

З середини серпня 2011 року всесвітньо відомий Site Explorer від Yahoo інтегрувався в Кошти веб-майстри Bing. Тепер всі бажаючі додати свій сайт в пошук Yahoo, і відслідковувати позиції і помилки, повинні додати свій сайт в пошукову систему Bing.

Тепер всі бажаючі додати свій сайт в пошук Yahoo, і відслідковувати позиції і помилки, повинні додати свій сайт в пошукову систему Bing

Додати сайт в Yahoo

Це зробити досить легко - перейдіть за посиланням на сайт Bing - Додати сайт в Yahoo

Якщо ви не знаєте, чи відчуваєте труднощі при додаванні сайту в засоби веб-майстри Bing, то прочитайте спеціальну інструкцію - Як Додати Сайт в Bing .

Думаю, це чудово, оскільки одним додаванням ви «вбиваєте двох зайців» - Bing і Yahoo. Нагадаю, що разом ці 2 пошукові системи - 25% пошукового трафіку в світі. Варто звернути увагу на це і обов'язково додати сайт в yahoo)))

У Yahoo є ще продукти на які варто звернути увагу - Каталог Yahoo. Як додати свій сайт в цей каталог, читайте тут - Як Додати Свій Блог або Сайт Каталог Yahoo .

Просування в Yahoo потрібно, якщо просувається англомовний сайт, частка російського трафіку в Yahoo незначна (навіть менше ніж у Mail.Ru). Про просування сайов в Yahoo читайте тут .

Ну що ж друзі, продовжуйте додавати свій сайт в інші пошукові системи , Для отримання додаткового трафіку!