Навигация по сайту

Популярные статьи

Як ефективно оптимізувати комерційні сайти. Книга від Михайла Шакина

Без винятку всі власники комерційних сайтів зацікавлені в отриманні пошукового трафіку. А для цього важливо показати пошуковим системам, що сайт гідний бути в ТОП е по ряду важливих для бізнесу запитів. Але як це зробити? Ми знаємо, що пошукові системи велику увагу приділяють внутрішнім і зовнішнім факторам, а також оцінюють задоволеність відвідувачів від використання сайту.

При цьому, більшість з нас діє по-старому: ми пишемо seo-тексти, виділяємо ключові слова жирним шрифтом, намагаємося в заголовки вставити якомога більше важливих запитів, а далі закуповуємо посилання в біржах, іноді не нехтуючи легкими накрутками. Але чи дає це якісь результати в поточних реаліях? Дуже сумнівно. Тільки працюючи над сайтом і покращуючи його для користувачів можна на щось розраховувати, так говорять представники пошукових систем і досвід багатьох багатьох вебмайстрів це підтверджує.

Але все ж, які дії по внутрішній оптимізації дають ефект, а які ні? На це питання відповів Михайло Шакін в своїй новій книзі «SEO Вінчестер» , Агрегируя багаторічний досвід роботи над своїми і сторонніми проектами. Назва книги відображає найпотужніша зброя Дикого Заходу, з яким автор має глибоке коріння . Книга описує унікальну авторську систему оптимізації сторінок сайту і його контенту, використовуючи яку, сайт гарантовано буде залучати цільових відвідувачів і потрапляти в ТОП без зусиль із зовнішньої оптимізації.

Книга описує унікальну авторську систему оптимізації сторінок сайту і його контенту, використовуючи яку, сайт гарантовано буде залучати цільових відвідувачів і потрапляти в ТОП без зусиль із зовнішньої оптимізації

Книга не містить введення, а відразу радує читача корисними розділами:

- Що дуже важливо використовувати в тексті, крім пошукових запитів.

- Як підбирати ключові слова.

- Як працювати з цільовими сторінками.

- Як правильно робити внутрішню перелинковку.

- Інші важливі моменти внутрішньої оптимізації.

- Поширені проблеми та шляхи їх вирішення.

Варто згадати, що внутрішня оптимізація це простий і безпечний спосіб отримання відвідувачів, що дає довготривалий ефект. Крім того, якщо вся робота буде проводитися самостійно, то не потрібно виділяти бюджет на просування (наприклад, на покупку посилань), тобто, це також хороший спосіб заощадити.

Книга буде корисна тим, хто безпосередньо працює з комерційними сайтами, хто зацікавлений в отриманні додаткового пошукового трафіку, а значить в отриманні додаткових замовлень або продажів. Хоча автор і постарався викласти матеріал зрозумілою мовою, все ж необхідна початкова підготовка читача.

Пара слів про автора. Михайло Шакін - відмінний фахівець в області SEO, який постійно ділиться своїм досвідом в блозі Shakin.ru . Гортаючи тільки його блог, можна знайти відповіді на багато питань по темі просування і навчитися чомусь новому. Добре володіючи англійською мовою, Михайло працює не тільки з російськомовними проектами, але і отримує досвід в західному сегменті, з успіхом синтезуючи західні і наші технології і підходи до вирішення seo-завдань. Рекомендується обов'язково ознайомитися з працями Михайла і перейняти його досвід.

Придбати книгу М.Шакіна з описом авторської технології оптимізації сайту можна по цьому посиланню .

Книга «SEO Вінчестер» є електронної та містить 90 сторінок корисної інформації, крім цього, автор вклав в архів пару приємних бонусів про підвищення привабливості сайту в пошуковій видачі та авторської схемою швидкої оптимізації тисяч сторінок. Книга не зачіпає такі аспекти оптимізації, як юзабіліті або робота з соціальними мережами і посиланнями, можливо, за цими темами Михайло готує інший матеріал.

Зауваження. Книга відкривається тільки на комп'ютерах з системою Windows (на Linux, Mac або навіть віртуальної Windows, на жаль, працювати не буде).

Але як це зробити?
Але чи дає це якісь результати в поточних реаліях?
Але все ж, які дії по внутрішній оптимізації дають ефект, а які ні?