Навигация по сайту

Популярные статьи

Як найкращі WordPress Плагіни Builder Сторінки впливають на SEO?

  1. Як плагіни побудови сторінок впливають на SEO?
  2. Які з кращих будівельників сторінок WordPress є SEO-Friendly?

Незалежно від того, чи є ви веб-розробником або клієнтом, яким доручено оновити вміст веб-сайту, найкращі будівельники сторінок WordPress можуть допомогти обом сторонам.

Кращі будівельники сторінок WordPress полегшують швидке створення красивих сторінок з зручним для користувача краєм, що дозволяє клієнтам робити багато власних змін, коли веб-проект буде виконано. Немає необхідних навичок кодування!

Звичайно, так само, як і всі хороші речі в житті - є улов.

Wix і Weebly є двома системами управління контентом, які вловлюють велику кількість відмінностей від професійних веб-розробників через їх функціональність створення веб-сайтів та його вплив на SEO.

Важкі розмітки та несемантичні коди, що стосуються використання цих типів інструментів, можуть впливати на швидкість сторінки та здатність Google індексувати веб-сайт для відповідних пошуків. Маючи це на увазі, питання, яке неминуче виникає, полягає в тому, чи не найкращі плагіни WordPress для побудови сторінок також викликають подібні проблеми з SEO.

Отже, як саме робити кращі плагіни будівельника WordPress, які впливають на SEO? Давайте глибоко зануримося в тему.

Як плагіни побудови сторінок впливають на SEO?

Існує багато різних факторів, які можуть вплинути на здатність вашого сайту ранжувати на відповідних сторінках результатів пошуку (SERP) - велика частина цього має відношення до технічної структури / дизайну вашого веб-сайту.

Багато компаній розглядають SEO як одну з найбільш невід'ємних частин ведення бізнесу, не дарма. Навіть місцеві підприємства виграють, коли йдеться про звернення уваги до цієї маркетингової тактики. Але важко бути ефективним, якщо SEO не розглядається під час процесу веб-дизайну. Набагато важче повернутися назад з SEO-модернізацією, ніж починати з найкращих практик.

Бівер будівельник , один з кращих плагінів WordPress будівельник сторінок, стверджує, що багато хто з їх конкурентів побудували погану репутацію для галузі, принаймні, коли мова йде про виробництво кодів поганої якості. Це стосується способу, у якому розробники сторінок автоматично переносять вміст з DIV, створюючи непотрібний код.

Багато будівельників сторінок використовують важкі розмітки і несемантичні коди, і багато експертів SEO вважають, що це може заважати SEO. Ці спрощені коди також відомі як шорткоди, які багато плагінів WordPress використовують для розблокування функціональності без кодерів.

На подібній ноті, коли йдеться про факторинг впливу шорткодів, необхідно розглянути вплив плагіна builder для швидкості сторінки. Перш ніж продовжувати, важливо зазначити, що деякі з кращих будівельників сторінок WordPress не обов'язково роблять веб-сайти повільними - їхній вплив на завантаження сторінки більше пов'язаний зі складністю того, як вони структурують вміст, що міститься в ньому.

Знову ж таки, він повертається до шорткоду. Ви можете вважати, що шорткоди є ярликом, але кожен раз, коли хтось відвідує сторінку, шорткоди потрібно розширити до їх довгострокового коду, що вимагає великого попиту з вашого веб-сервера. A коротка затримка на вашій сторінці завантаження може зашкодити вашому рейтингу SERP.

Які з кращих будівельників сторінок WordPress є SEO-Friendly?

Нижче наведено деякі з найбільш дружніх до SEO, найкращих плагінів WordPress, які наразі доступні на ринку, з даними про те, як їхня структура сприяє продуктивності:

Elementor

Elementor

Elementor є будівельником сторінок freemium для WordPress, з більш ніж 600 000 активних інсталяцій.

Функції Elementor включають:

  • Бібліотека шаблонів
  • Віджети (підтримка настроюваних і сторонніх програм)
  • Зручний для мобільних пристроїв (що також добре підходить для SEO, як загальна примітка)
  • Розширювана і зручна для розробників. Він був створений на основі найбільш рекомендованих стандартів кодування, що робить сторінки SEO готовими до виходу з коробки.

UX (користувальницький досвід) дизайн і SEO перетинаються, коли справа доходить до процесу оптимізації для швидкості сторінки. Google рекомендував, щоб швидкість сайту була між ними Максимум від 2 до 3 секунд . Чим більше елементів сторінки завантажує та відображає веб-сервер (також відомий як HTTP-запит), тим довше час завантаження сторінки.

Через їхню структуру кодування багато хто побоюється, що плагіни будівельників сторінок негативно вплинуть на завантаження сторінки.

На основі Pagely's Порівняльний аналіз будівельників сторінок WordPress, Elementor, здається, не є модулем побудови сторінок, який негативно впливає на завантаження сторінок, принаймні відповідно до тестових даних Pingdom. У тесті Pagely, Elementor отримав оцінку продуктивності B (89) і час завантаження 489ms (що вважається швидшим, ніж 97% перевірених веб-сайтів).

Woorkup секунди цей висновок, демонструючи, як швидко завантажується Elementor: залежно від дизайну, побудованого на сторінці, у порівнянні з подібним дизайном сторінок, не використовуючи Elementor, і знову використовуючи інший будівельник сторінок.

Нижче наведено коротку інформацію про те, що Woorkup знайшов щодо швидкості сторінки та елементарного елемента:

  • Проста сторінка - No Elementor: 651 ms
  • Проста сторінка - за допомогою Elementor: займає до 658 мс
  • Сторінка шаблону - за допомогою Elementor: займає до 755 мс
  • Сторінка шаблону - No Elementor: займає до 648 мс

Одна з найкращих речей у Elementor полягає в тому, що вам не потрібно турбуватися про те, що на домашній сторінці з'являються випадкові коди, якщо ви вирішите відключити плагін. Elementor - це будівельник сторінок, який залишає за собою чистий код, навіть якщо його вимкнено.

Як плагіни побудови сторінок впливають на SEO?
Які з кращих будівельників сторінок WordPress є SEO-Friendly?
Отже, як саме робити кращі плагіни будівельника WordPress, які впливають на SEO?
Як плагіни побудови сторінок впливають на SEO?
Які з кращих будівельників сторінок WordPress є SEO-Friendly?