Навигация по сайту

Популярные статьи

Як налаштувати електронну пошту сайту на Joomla

  1. PHP Mail
  2. SMTP
  3. Sendmail

Попередня стаття закінчилася тим, що про налаштування пошти сайту буде розказано окремо. У цій статті й ​​поговоримо про те, як налаштувати електронну пошту сайту. Електронна пошта сайту, в першу чергу потрібна для автоматичної відправки службових повідомлень відвідувачам і користувачам сайту на Joomla 3 . Це, наприклад повідомлення адміністратору сайту про реєстрацію нового користувача або повідомлення користувачу сайту з посиланням на відновлення пароля і т. Д.

У загальних настройках Joomla сайту, налаштування пошти знаходяться на вкладці «Сервер», в блоці «Налаштування пошти».

Відправка пошти. Цим перемикачем можна вимкнути можливість відправки пошти з сайту. Причини можуть бути різні: або взагалі не використовується пошта сайту, або сайт зламаний і з нього здійснюється розсилка спаму і т. Д. За замовчуванням функція пошти сайту включена.

Спосіб відправки. Ця установка визначає спосіб відправки повідомлень. Існує три способи відправки повідомлень з сайту: «PHP Mail», «Sendmail», «SMTP».

E-mail сайту. У це поле вводиться адреса використовуваного ящика електронної пошти.

Відправник листа. Текст, введений тут, буде відображатися у одержувача в полі «Від». Наприклад, можна ввести «Адміністрація сайту такого-то» або «Інтернет магазин такий то» і т. Д.

Disable Mass Mail. Назва цього перемикача переводиться як «Відключити масову розсилку повідомлень». Якщо на вашому сайті не передбачена реєстрація користувачів або ви не збираєтеся розсилати повідомлення користувачам вашого сайту, то цю опцію можна відключити. Якщо ж ні, то ви зможете відправляти повідомлення зареєстрованим користувачам або групі користувачів сайту. За замовчуванням можливість масової розсилки включена.

PHP Mail

Це самий кращий спосіб надсилання електронних листів. Є деякі тонкощі. Вони стосуються хостингу.

Якщо сайт знаходиться на «бойовому» хостингу, то спочатку на хостингу, в своєму домені потрібно створити поштову скриньку. Адреса цієї поштової скриньки треба ввести в поле «E-mail сайту». І все! Але адресу саме поштової скриньки створеного на хостингу, а не який-небудь довільний.

Якщо сайт знаходиться на локальному хостингу, то майже те ж саме, але трохи більше. У цьому циклі статей був організований локальний хостинг на XAMPP. До складу пакета XAMPP входить поштовий сервер Mercury. Він уже налаштований і його залишилося тільки включити. Відразу ж можна встановити запуск поштового сервера при старті XAMPP.

Після старту Mercury стає доступною кнопка «Admin», яка відкриває його панель управління. В панелі управління поштового сервера переходимо в меню «Configuration», а потім в «Manage local users ...».

Бачимо, що на сервері є три користувача, яким відповідають три поштові скриньки: два адміністративних, вони позначені зірочками і один призначений для користувача. Ось його ми і будемо використовувати. Тільки перед цим трохи його поправимо. Виділіть запис користувача «newuser», кнопкою «Change ...» відкрийте її для редагування і змініть наступним чином.

Обов'язково вкажіть пароль і збережіть зміни. Закрийте панель управління Mercury і ще раз переконайтеся, що поштовий сервер запущений. Тепер у вас є поштовий ящик website @ localhost. Адреса цієї поштової скриньки треба ввести в поле «E-mail сайту» в блоці «Налаштування пошти».

Для того щоб отримувати повідомлення через поштовий клієнт (Thunderbird, The Bat !, Outlook і т. Д.) В настройках, як серверів вхідної та вихідної пошти вкажіть localhost.

SMTP

Цей спосіб відправки пошти дозволяє використовувати для сайту довільний, існуючу поштову скриньку. Виглядає це так.

Щоб правильно налаштувати спосіб відправки SMTP, можуть знадобитися дані, які надає ваш постачальник послуг електронної пошти.

Для даного способу відправки пошти з сайту додалися кілька полів. Давайте розберемося! Поле E-mail сайту вам вже знайомо - сюди вводиться адреса електронної пошти (поштової скриньки).

Авторизація на SMTP-сервері. Переважна кількість SMTP-серверів використовує, щоб отримати відправки повідомлень. Тому можна відразу включити цю опцію.

Захист SMTP. Про підтримку захисту краще зверніться до свого постачальника послуг електронної пошти. Чи підтримується захищена відправлення повідомлень, і яка технологія (SSL, TLS) для цього використовується.

Порт SMTP-сервера. Обов'язкове поле. У переважній більшості випадків використовується порт 25.

Ім'я користувача SMTP. Для різних серверів може використовуватися: чи коротке ім'я користувача, або повне. Коротке ім'я користувача - це частина адреси електронної пошти до символу «@». Повне ім'я користувача збігається з адресою електронної пошти. Про те, який формат імені користувача використовується можна дізнатися у свого провайдера електронної пошти. Найчастіше використовується повне ім'я користувача.

Пароль для SMTP. Пароль для вказаного поштової скриньки.

SMTP-сервер. Повне ім'я SMTP-сервера. Можна дізнатися у провайдера електронної пошти.

Sendmail

Цей спосіб відправки пошти самий екзотичний з усіх трьох. Він зберігся ще з тих часів, коли на хостингах відправлення повідомлень здійснювалася програмою Sendmail. Зараз цей спосіб застарів і використовується вкрай рідко. Тому ми не будемо його розглядати.

А тепер перейдемо до заключної статті про загальні налаштуваннях Joomla і розглянемо « Права і фільтри тексту ».

Про автора:

Мене звати   Андрій Золкін Мене звати Андрій Золкін . З більш, ніж п'ятнадцяти років роботи в сфері інформаційних технологій, десять років працюю з системами, що базуються на відкритому вихідному коді. На сторінках сайту Aitishnik.Ru веду блоги по CMC Joomla і Debian GNU / Linux.

Ще статті про Joomla 3