Навигация по сайту

Популярные статьи

Як налаштувати смартфон Xiaomi: Redmi, Note 4 і всі інші

 1. Налаштувати смартфон Xiaomi: перші важливі кроки
 2. Налаштування інтернету
 3. Налаштування камери
 4. Як налаштувати режим розробника
 5. Налаштовуємо дактилоскопічний датчик - відбитків пальців
 6. Підведення підсумків

Читайте докладну інструкцію і корисні поради, як налаштувати смартфон Xiaomi. Інтернет, Wi-fi, мова і датчик відбитка пальця. Все просто і в одній статті.

Як відомо, смартфони Xiaomi функціонують під управлінням фірмової оболонки MIUI. Вона дуже сильно відрізняється від голого Android - хоча б тим, що тут немає як такого меню з усіма ярликами встановлених додатків. Налаштування оболонки теж відрізняються від чистого «зеленого робота», що встановлюється на смартфони з серій Nexus і Pixel. У зв'язку з цим багато користувачів думають над тим, як налаштувати Xiaomi Redmi і інші апарати від китайського виробника. Давайте розбиратися з цим питанням.

Налаштувати смартфон Xiaomi: перші важливі кроки

Коли ви купуєте абсолютно новий смартфон, він традиційно попросить здійснити первинне налаштування, без якої Android просто не запуститься. Але в цьому плані девайси від Xiaomi абсолютно не відрізняються від своїх побратимів, створених іншими компаніями. Тут вас, як зазвичай, попросять вибрати мову, підключитися до домашньої мережі Wi-Fi і зробити інші нескладні дії. Все інтуїтивно зрозуміло - пояснювати весь цей процес по відношенню до смартфонів конкретної марки безглуздо.

Зауважимо, що багато користувачів вважають за краще налаштувати смартфон Xiaomi в поспіху або взагалі пропустити. Вони хочуть якомога швидше отримати доступ до робочого столу, щоб насолодитися роботою свого новенького смартфона. Саме в зв'язку з цим потім потрібні додаткові налаштування, про які ми поговоримо нижче. Наприклад, можна не зрозуміти, як налаштувати інтернет на Xiaomi Redmi. Або ж може з'явитися бажання активізувати позиціонування на основі GPS. Всі ці пункти при початковому налаштуванні можуть бути пропущені. На щастя, знайти їх потім в меню смартфона можна без особливих зусиль.

Налаштування інтернету

Читайте докладну інструкцію і корисні поради, як налаштувати смартфон Xiaomi

як налаштувати смартфон Xiaomi

Як не крути, а користуватися сучасним телефоном без підключення до глобальної павутини практично неможливо. Завжди хочеться скачати додаткові програми. Та й існуючі найчастіше заточені під інтернет - це можуть бути клієнти соціальних мереж, віджети погоди та інші подібні програми. Якщо під час першого налаштування ви не ввели параметри інтернет-з'єднання, то в подальшому це обов'язково потрібно зробити? Як? Вам просто потрібно зробити наступні маніпуляції:

 1. Витягніть всю панель повідомлень. На ній є іконка Wi-Fi . Утримуйте на ній палець протягом буквально однієї-двох секунд.
 2. В відобразиться вікні необхідно активувати перемикач біля самого верхнього пункту «Увімкнути Wi-Fi».
 3. Далі смартфон покаже найменування мереж Wi-Fi, що знаходяться навколо вас. Виберіть свою домашню мережу. Якщо ви навіть не знаєте точне її назву - зрозуміти допоможе найбільш високий рівень сигналу.
 4. Введіть пароль від вашої мережі і натисніть кнопку «Підключити».

От і все! Ще простіше налаштувати мобільний інтернет. Дані вашого оператора забиваються в відповідні налаштування автоматично. Від вас же буде потрібно лише включення мобільної передачі даних. Для цього використовується все та ж панель повідомлень з безліччю іконок. Потрібна підписана словом «Інтернет». Тут же відповідний значок з'явиться в інформаційному рядку.

Деякі складнощі виникають тільки в тому випадку, якщо ви вставили в смартфон дві SIM-карти, а інтернет потрібно активізувати тільки в одній з них. Для цього зробите такі дії:

 1. Зайдіть в «Налаштування», де містяться всі параметри системи.
 2. Відкрийте розділ «SIM-карти і мобільні мережі».
 3. У самому низу даного розділу розташовується пункт «Інтернет». Натисніть на нього.
 4. Вкажіть системі, з якої саме SIM-карти слід виходити в глобальну павутину.

Тепер ви знаєте, як налаштувати смартфон Xiaomi 4X і інші смартфони цієї компанії, щоб вони отримали доступ до інтернету.

Швидкість з'єднання залежить від підтримуваних стандартів. Багато моделей мають підтримку LTE, тому ви можете розраховувати на швидкість понад 10 Мбіт / с. Однак не забувайте, що існує пара десятків діапазонів 4G-мереж.

Деякі смартфони Xiaomi підтримують тільки китайські діапазони - в нашій країні вони можуть не розпізнати мережі LTE, обмежившись лише 3G.

Налаштування камери

Подивитися всі 4 фото

Деякі користувачі розмірковують над тим, як налаштувати камеру на Xiaomi Redmi. адже деякі китайські смартфони розташовують в цьому плані дуже широким функціоналом. Зокрема, певні моделі телефонів мають подвійне модулем камери, який дозволяє красиво розмивати фон. І це тільки перший приклад, який приходить на розум.

Як і в багатьох інших додатках «Камера», всі параметри міняються в «Налаштуваннях». При цьому мається на увазі даний пункт програми, а не «Налаштування», ярлик яких розташовується на робочому столі або в панелі повідомлень. Що ж можна змінити, щоб отримати якісні фотографії?

 • Зберегти на SD-карту - обов'язково виберіть цей пункт, якщо ви маєте в своєму розпорядженні картою пам'яті.
 • Активувати сітку - корисний пункт, який спрощує зйомку пейзажів. Горизонт ви при активації сітки точно не завалити.
 • Якість зображення - тут в обов'язковому порядку виберіть варіант «Висока».
 • Співвідношення сторін - вибирайте «4: 3», так як саме в такому випадку задіюється абсолютно вся корисна площа матриці.
 • Налаштування автоматичної експозиції - вибирайте «Середнє», так як це злегка поліпшить динамічний діапазон.
 • Різкість - тут все залежить від ваших уподобань. Деяким людям подобаються менш різкі знімки, іншим же необхідна максимальна чіткість.
 • Контрастність - рекомендується залишити в положенні «Нормальний».
 • Насиченість - теж можна поставити на рівні «Нормальний».

Коли ви перекладете камеру в режим відеозйомки, вам стануть доступні інші настройки, вже менш численні:

 • Якість відео - поставте Full HD або 4K , В залежності від доступних вам варіантів. На HD варто переходити тільки в тому випадку, якщо ви бажаєте зняти уповільнене відео (так зване слоу-мо).
 • Режим фокусування - виберіть варіант CAF. Це безперервний автофокус. В іншому випадку в зоні різкості буде залишатися не об'єкт зйомки, а обрана область кадру.

Ще слід зазначити, що всі смартфони Xiaomi підтримують ручне фокусування. Для цього просто натисніть на дисплей в тому місці, де розташовується той об'єкт, який ви хочете зробити різким.

Як налаштувати режим розробника

Багато людей не розуміють, як налаштувати Xiaomi 4 і інші моделі від цього виробника. А все від того, що вони не бачать деякі дуже важливі параметри. Наприклад, пункт «Налагодження по USB» за замовчуванням не відображається ні в одному з розділів налаштувань. Як же змусити систему показати подібні пункти? Для цього потрібно активувати режим розробника. Робиться це дуже просто:

 1. Зайдіть в «Налаштування».
 2. Натисніть на кнопку «Про телефоні» - вона розташовується в самому низу. Ще вона може називатися «Інформація про пристрій».
 3. У вікні, натисніть 7 раз на пункт «Версія мікропрограми». Ще цей пункт може бути названий «Версія MIUI». На дисплеї повинно відобразитися повідомлення «Параметри розробника відкриті».
 4. Поверніться до попереднього вигляду. Тут вам слід натиснути на кнопку «Додатково».
 5. У списку, натисніть на пункт «Для розробників». Це окремий підрозділ, відображення якого ми тільки що активували. У ньому можна знайти безліч корисних пунктів. Наприклад, тут можна включити установку додатків по USB. Ну а згадана вище налагодження по USB дозволяє навіть отримати root-права.

Налаштовуємо дактилоскопічний датчик - відбитків пальців

Налаштовуємо дактилоскопічний датчик - відбитків пальців

Багато сучасні смартфони Xiaomi отримують в своє розпорядження сканер відбитків пальців. Щоб правильно налаштувати смартфон Xiaomi c таким датчиком, читайте далі. Задіяти його пропонується ще на етапі початкового налаштування операційної системи. Але найчастіше люди пропускають цей момент. А як налаштувати відбиток на Xiaomi згодом? Для цього здійснюються дуже нескладні дії.

Увага! На різних версіях фірмової оболонки MIUI найменування деяких пунктів меню можуть відрізнятися. Але загальний принцип дій залишається однаковим.

 1. Зайдіть в «Налаштування», де вибираються всі основні параметри операційної системи.
 2. Натисніть на пункт «Екран блокування і пароль».
 3. В цьому розділі натисніть на пункт «Password & fingerprint». У деяких глобальних прошивках цей пункт може мати російськомовну назву.
 4. В відобразиться меню натисніть на «Додати пароль».
 5. Тут натисніть на «PIN код».
 6. Придумайте ПІН-код і введіть його три рази. Обов'язково запам'ятайте його! В майбутньому саме його потрібно буде вводити в тому випадку, якщо з якихось причин сканер відбитків пальців відмовиться спрацьовувати.
 7. Якщо ви вдало ввели ПІН-код, то ви побачите злегка змінилося меню. У його центрі буде знаходитися коло, що формою нагадує подушечку пальця. Прикладіть до нього будь-який зі своїх пальців - тим, яким користуватися зручніше. Дочекайтеся того моменту, коли коло стане повністю помаранчевим. Це означає, що сканування закінчено.

От і все! Тепер ви можете розблокувати свій смартфон за допомогою сканування відбитка пальця. А це означає, що стороння людина не зможе отримати доступ до міститься на смартфоні інформації.

Підведення підсумків

Це далеко не повний перелік налаштувань смартфона Xiaomi. Але саме з описаними вище проблемами новачки стикаються найчастіше. Сподіваємося, що наше керівництво вам допомогло!


Якщо під час першого налаштування ви не ввели параметри інтернет-з'єднання, то в подальшому це обов'язково потрібно зробити?
Як?
Що ж можна змінити, щоб отримати якісні фотографії?
Як же змусити систему показати подібні пункти?
А як налаштувати відбиток на Xiaomi згодом?