Навигация по сайту

Популярные статьи

Як налаштувати все в одному SEO Pack на WordPress

 1. Чому вам потрібен плагін SEO на WordPress?
 2. Конфігурація всього в одному SEO Pack на WordPress
 3. Домашня сторінка налаштувань
 4. Налаштування заголовка
 5. Налаштування форматів публікацій
 6. Установки дисплея
 7. Перевірка веб-майстрів
 8. Налаштування Google
 9. Налаштування Noindex
 10. Додаткові параметри
 11. Налаштування ключових слів
 12. Все в одному SEO Особливості менеджера

Divi: найпростіша тема для WordPress

Якщо ви шукаєте SEO плагін на WordPress, то ви, напевно, вже чули про Все в одному пакеті SEO тому що це один з найпопулярніших плагінів, що коли-небудь створювалися ( понад 27 мільйонів завантажень ). У цьому підручник , ми покажемо вам, як встановити, налаштувати і використовувати все в одному SEO плагін на WordPress.

Чому вам потрібен плагін SEO на WordPress?

Пошукова оптимізація (SEO) допомагає зробити ваш сайт більш доступним в результатах пошуку.

Хоча WordPress пропонує зручну конфігурацію SEO без необхідної конфігурації, є ще багато речей, які ви можете зробити, щоб поліпшити вашу SEO як додавання метатегів, генерування XML-карти сайту, що дозволяє уникнути дублювання вмісту тощо.

Все в одному SEO пакет дозволяє робити всі ці речі з простим у використанні інтерфейсом, який вписується в вашу панель інструментів WordPress.

Конфігурація всього в одному SEO Pack на WordPress

Основна версія плагіна Все в одному SEO безкоштовно.

Є Pro версія який додає додаткові функції, такі як відео мапи сайту, SEO для вашого магазину, 1 рік професійної допомоги та багато інших функцій. Він коштує 79 доларів на рік.

Тепер давайте дізнаємося, як можна встановити інструмент.

Перше, що потрібно зробити, це встановити та активувати плагін Все в одному SEO Pack , Докладніші відомості див. У нашому покроковому посібнику як встановити плагін WordPress ,

У нашому покроковому посібнику  як встановити плагін WordPress  ,

Після активації плагін додасть елемент SEO All In One до вашої інформаційної панелі.

Ви повинні натиснути All In One Seo Pack »Загальні параметри, щоб налаштувати параметри плагіна.

На сторінці налаштувань ви помітите багато налаштувань. Кожен параметр має знак питання поруч з ним, який дасть вам більше інформації про корисність кожного з варіантів.

Перший варіант на сторінці Загальні параметри - це встановлення канонічних URL-адрес. Визначення канонічної URL-адреси для кожної статті дозволяє уникнути санкції на дублювання вмісту Google.

У звичайній установці WordPress одна стаття відображається на декількох місцях, наприклад, на домашній сторінці, сторінці архіву, сторінці автора, категоріях та сторінках міток. Тому рекомендуємо використовувати резюме статті або виписки замість повного повідомлення в архівах WordPress. Публікація повних статей на всіх сторінках створює дубльований вміст.

Домашня сторінка налаштувань

У розділі налаштувань домашньої сторінки можна вказати назву домашньої сторінки. Ця назва може відрізнятися від назви вашого сайту WordPress. Ви маєте свободу на цьому рівні, але обов'язково вкажіть ключові слова.

Monstroid: найбільш універсальна тема WordPress

Відкрийте для себе "ONE", пропозицію TemplateMonster, що дозволяє завантажувати більше 8500 тем і плагінів WordPress за ціною $ 19 / місяць тільки !!! [Рекомендовано]

Якщо ви залишите це поле порожнім, тоді Все в одному SEO буде використовувати типовий сайт заголовок WordPress. Якщо ви використовуєте іншу назву чи той самий назву, що й блог, переконайтеся, що він містить ключові слова для вашого веб-сайту.

Якщо ви використовуєте іншу назву чи той самий назву, що й блог, переконайтеся, що він містить ключові слова для вашого веб-сайту

У тому ж розділі домашньої сторінки потрібно надати короткий опис свого веб-сайту. Не перевищуйте 156 символів і намагайтеся використовувати найважливіші ключові слова на своєму сайті. Однак не перебільшуйте ключові слова в описі. Ви повинні переконатися, що вони читаються.

Якщо ви залишите поле опису порожнім, все в одному SEO не буде використовувати його на вашій домашній сторінці. Що змусить вас пропустити ряд речей про SEO.

Якщо ви використовуєте статичну домашню сторінку, ви можете натиснути " Увімкн. " На " Використовувати замість статичної домашньої сторінки" . , Тепер ви можете редагувати свою домашню сторінку та додати назву та опис у розділі " Все в одному SEO ".

Налаштування заголовка

Параметри заголовків дозволяють встановлювати типові шаблони заголовків для кожної сторінки, створеної за допомогою WordPress. Це може бути окрема стаття, головна сторінка, архіви, теги або сторінки категорій.

Кожна сторінка, створена за допомогою WordPress, має у вашому файлі <title>. Тема WordPress , Перший варіант дозволяє перезаписувати заголовки All in One SEO Pack. Це за замовчуванням увімкнено для перевизначення параметрів теми.

Ми рекомендуємо залишити цей параметр, оскільки він вважає, що теми не повинні додавати параметри SEO.

Також можна змінити спосіб використання назв для архівів та інших сторінок, змінюючи попередньо визначені теги для різних назв сторінок.

Ми рекомендуємо залишити їх, оскільки вони є для отримання оптимальних результатів. якщо ви створюєте велику кількість цільових сторінок ( Цільова сторінка ), тому єдине, що потрібно змінити, це формат заголовка сторінки. Позбутися " | % BLOG_TITLE% "і переконайтеся, що заголовок не перевищує 60 символів, що дозволить відображати назву в пошуку.

Налаштування форматів публікацій

За допомогою налаштувань "Custom Post Type" ви можете увімкнути все в одному SEO у своєму блозі.

Наприклад, якщо ви використовуєте WooCommerce тоді ваші продукти - це тип користувацького повідомлення, і вони будуть розміщені тут. Ви можете включити опції SEO для продуктів.

Установки дисплея

Налаштування дисплея дозволять вам відобразити назву SEO та опис статті в інтерфейсі редагування статті. Він увімкнено за замовчуванням, тому вам не потрібно нічого редагувати.

Ви шукаєте найкращі теми та плагіни WordPress?

Завантажити кращі плагіни і теми WordPress на Envato і легко створити свій сайт. Вже більше 49,720,000 завантажень. [ЕКСКЛЮЗИВ]

Перевірка веб-майстрів

Тут ви можете додати код підтвердження для веб-майстрів, наданий Google, Bing або Pinterest, щоб перевірити право власності на ваш веб-сайт.

Рекомендується створити обліковий запис Інструменти Google для веб-майстрів і Інструменти для веб-майстрів Bing тому що вони допоможуть вам покращити свій SEO. Інтеграція вашого сайту допоможе вам отримати різні сповіщення, які будуть видаватися пошуковими системами щодо вашого Блог WordPress ,

Ці інструменти для веб-майстрів нададуть вам корисну інформацію про ваш сайт і ваш рейтинг у пошукових системах. Потім ви можете використовувати цю інформацію для планування своєї стратегії вмісту та поліпшення SEO вашого сайту.

Налаштування Google

У розділі "Налаштування Google" можна ввести URL-адресу профілю Google Plus, щоб додати підтвердження батьківства від Google. Після додавання посилання потрібно перейти до профілю Google+, на сторінці Про компанію та додати свій сайт до розділу учасників.

Незважаючи на те, що Google припинив використання профілів автора в результатах пошуку, деякі вважають, що це не має негативного впливу на ваш блог, але може бути корисним.

Незважаючи на те, що Google припинив використання профілів автора в результатах пошуку, деякі вважають, що це не має негативного впливу на ваш блог, але може бути корисним

Ви також можете додати свій ідентифікатор Google Analytics для вашого веб-сайту, і все в одному SEO автоматично додати ваш код Google Analytics на ваш сайт.

Налаштування Noindex

Цей розділ дозволяє вимкнути індексацію категорій і архівів сторінок вашого сайту пошуковими системами. Деякі експерти SEO вважають, що це дубльований вміст, і краще не дозволяти індексацію цих сторінок.

Однак, інші стверджують, що ви повинні вимкнути ті, які ви не вважаєте за потрібне, і зберігати архів корисними як архіви тегів категорій і архівів. Все в одному SEO дозволяє додати "noindexing" для типових категорій сторінок і сторінок архіву, ми рекомендуємо не перевіряти категорії.

Все в одному SEO дозволяє додати noindexing для типових категорій сторінок і сторінок архіву, ми рекомендуємо не перевіряти категорії

Якщо ви запускаєте блог з корисним авторським дорученням, ми рекомендуємо активувати noindex для архівів авторів. Але якщо у вас є сайт з декількома авторами, то ви повинні дозволити індексування архівів авторів.

Додаткові параметри

Розділ Додаткові параметри дозволяє досвідченим веб-майстрам змінювати деякі аспекти оптимізації веб-сайту. Подібно виключення сторінок, додавання коду для заголовків, автоматичного створення описів тощо.

Якщо ви не знаєте, що робите, ми рекомендуємо залишити цей розділ таким, яким він є.

Налаштування ключових слів

Багато експертів SEO вважають, що більше немає жодної користі від використання тега мета-ключових слів. З іншого боку, деякі експерти вважають, що вони все ще корисні. Всього в одному SEO за замовчуванням вимкнено ключові слова. Якщо ви хочете використовувати ключові слова, їх можна активувати тут.

Легко створюйте свій Інтернет-магазин

Завантажити безкоштовний WooCommerce, кращі плагіни електронної комерції, щоб продавати свої фізичні та цифрові продукти на WordPress. [FREE]

Все в одному SEO Особливості менеджера

Все в одному SEO Pack є потужним плагіном, і, як ви бачили, має безліч варіантів. Деякі функції не доступні за замовчуванням. Ви повинні активувати їх, перейшовши до All in One SEO 'Feature Manager .

Автори Все в одному SEO вважають, що деякі користувачі вже можуть використовувати інші плагіни для XML-мапи сайту і для Facebook Open Graph . Якщо ви ще не використовуєте інші плагіни, потрібно ввімкнути обидва розширення, щоб додати ці функції до свого блогу.

Активація цих функцій додасть статті соціальної мета та XML-файли мапи сайту під налаштування SEO в одному.

Саме для цього підручника. Ви можете поділитися ним з друзями у ваших улюблених соціальних мережах.

Чому вам потрібен плагін SEO на WordPress?
Чому вам потрібен плагін SEO на WordPress?
Ви шукаєте найкращі теми та плагіни WordPress?