Навигация по сайту

Популярные статьи

Як написати кращі SEO назви міток для ваших веб-сторінок

 1. Незважаючи на безперервні зміни в алгоритмах пошукових систем, веб-сторінки з кращими тегами назви...
 2. Детальніше: Як визначити можливості ключових слів для рейтингу №1 у Google
 3. 3. Вітрина Що таке унікальна про вашу сторінку / вміст
 4. Dos і Don'ts при створенні кращих SEO назви міток за даними Google
 5. Немає

Незважаючи на безперервні зміни в алгоритмах пошукових систем, веб-сторінки з кращими тегами назви SEO досі домінують у SERP.

Ви, напевно, знаєте, що рейтинг Google займає більше, ніж просто оптимізувати один елемент веб-сторінки. Тим не менш, ми не можемо знизити той факт, що тег заголовка сторінки як і раніше вважається одним з найважливіших SEO елементів веб-сторінки. Насправді, веб-сторінки з кращими тегами назви SEO вважаються кращими в SERP .

Але що таке тег заголовка?

Якщо ви новачок у SEO, тег заголовка є елементом HTML, який використовується для визначення назви веб-сторінки. По суті, це назва веб-сторінки і зазвичай відображається на вкладці вгорі сторінки, яку ви переглядаєте.

По суті, це назва веб-сторінки і зазвичай відображається на вкладці вгорі сторінки, яку ви переглядаєте

Зразковий тег заголовка сторінки

На сторінці результатів пошуку Google теги заголовків веб-сторінок відображаються у списку, як показано на зображенні нижче.

Теги заголовка сторінки, як показано в SERP

У сирому HTML-коді тег заголовка записується наступним чином:

<title> Як створити більше продажів за допомогою відеовмісту </title>

Основна мета тега заголовка сторінки - дозволити читачам і пошуковим системам знати, що таке веб-сторінка. Вона завжди має сенс для людей, які шукають ваш сайт.

З першого погляду, ви помітите, що теги заголовків є короткими і лаконічними, тому дуже важливо, щоб ви створили той, який спонукає людей натискати на ваш пост від SERP або звідки б він не був розміщений.

З першого погляду, ви помітите, що теги заголовків є короткими і лаконічними, тому дуже важливо, щоб ви створили той, який спонукає людей натискати на ваш пост від SERP або звідки б він не був розміщений

Як виглядає тег заголовка сторінки на спільному повідомленні.

Окрім надання людям і пошуковим системам перших рук знань про вашу веб-сторінку , створення найкращих тегів назв SEO має важливе значення для створення позитивних перших вражень потенційним відвідувачам і використання вашої марки.

Якщо у вас виникли проблеми з створенням найкращих тегів заголовків для ваших веб-сторінок, ось деякі поради, які ви можете слідувати.

Поради щодо створення найкращих міток назви SEO для ваших веб-сторінок

1. Ключові слова комбінату та довгохвоста

Коли мова йде про теги заголовків, настійно рекомендується оптимізувати одне ключове слово "голова" і принаймні один або два ключових слова довгого хвоста.

Головні ключові слова - це терміни з високим обсягом пошуку, які, як правило, є конкурентоспроможними для визначення місця пошуку. Через це потрібно зайняти певний час для визначення цих ключових слів.

Однак, поки ви працюєте над цим, ви можете розпочати залучення трафіку до своєї веб-сторінки, додавши довгі хвостові зміни основного ключового слова до тега заголовка.

Ключові слова довгого хвоста , згідно з білим капелюхом SEO євангелістом David McSweeney , - це пошукові запити з дуже низьким індивідуальним обсягом пошуку, але величезний загальний попит на пошук як група. Назва походить від "довгого хвоста" так званої "кривої попиту на пошук" - графіка, який відображає всі ключові слова за своїми томами пошуку. "

Ось це добре наприклад про те, як ви можете поєднувати ключові слова з головою та довгим хвостом, щоб створити найкращі теги назви SEO для ваших веб-сторінок.

 • Головне ключове слово: "Поради SEO" (3800 пошуків / місяць)
 • Варіант 1 довгого хвоста: “Поради SEO для початківців” (100 пошуків / місяць)
 • Варіант 2 довгого хвоста: "поради SEO для малого бізнесу" (70 пошуків / місяць)

Ключові слова як і раніше відіграють важливу роль у пошуковій оптимізації . Таким чином, важливо, щоб у вас було надійне інструментальне дослідження ключового слова для цього завдання.

Детальніше: Як визначити можливості ключових слів для рейтингу №1 у Google

2. Основний тег заголовка

Після вибору ключового слова та варіації ключового слова з довгим хвостом настав час розробити основний тег заголовка.

Пам’ятайте, що під час складання тегів заголовків ви повинні дотримуватися трьох правил:

 • Переконайтеся, що він точно описує вашу сторінку.
 • Зробити коротким і лаконічним. Він не повинен перевищувати 50-60 символів. В іншому випадку пошукова система скоротить її.
 • Додайте свої ключові слова.

Припустимо, ви хочете створити тег заголовка для ваших порад щодо пошуку кращих хештегів Twitter.

 • Головне ключове слово: hashtags для Twitter
 • Зміна довгого хвоста: кращі хештеги Twitter за 2018 рік

З двох ключових слів, ваш тег заголовка може бути: "Пошук кращих хештегів Twitter за 2018 рік".

3. Вітрина Що таке унікальна про вашу сторінку / вміст

Щодня мільйони людей використовують Google та інші пошукові системи для здійснення пошуку. Однак існують певні якості, які люди шукають, залежно від характеру пошуку.

Кращі теги назви SEO відображають ці якості, щоб привернути увагу потенційних відвідувачів. Ось деякі з назви тегів, які люди зазвичай звертають увагу, коли роблять пошукові запити.

 1. Кількість - одна з новітніх тенденцій сьогодні - це списки повідомлень. Люди люблять їх. Отже, якщо ви перераховуєте поради або інші речі у вашому вмісті, краще за все включити номер у тег заголовка.
 2. Ретельність - люди особливо приваблюють до глибинних ресурсів. Якщо ви маєте на увазі, що вміст вашої сторінки є більш ретельним, ніж інші результати пошуку в тезі заголовка, люди будуть спонукати натискати на нього та відвідувати вашу сторінку. Деякі терміни, якими можна скористатися, щоб запропонувати ретельність, є повними, вивчаються і крок за кроком.
 3. Простіше - люди вважають за краще прямі та лаконічні назви. Це дає їм швидкий погляд на те, що ваша сторінка.
 4. Свіжість - додавання року або дати в тезі заголовка надає йому відчуття свіжості. Завжди пам'ятайте, що люди віддають перевагу свіжому та актуальному вмісту.
 5. Бренд - Люди, швидше за все, натискають на теги заголовків, пов'язані з брендом. Якщо ви володієте брендом, який добре відомий у вашій галузі, максимально використовуйте його та включіть його до тега заголовка.

Dos і Don'ts при створенні кращих SEO назви міток за даними Google

При створенні тегів заголовків для ваших веб-сторінок, ось деякі з речей, які ви повинні уникати і робити відповідно до Google .

Немає

 1. Уникайте вибору тега заголовка, який не має відношення або не має відношення до вмісту сторінки.
 2. Уникайте використання типових або неясних назв, таких як "Нова сторінка 1" або "Без назви".
 3. Уникайте використання одного тегу заголовка для різних сторінок вашого веб-сайту.
 4. Уникайте довгих тегів заголовків з перевантаженою інформацією.
 5. Уникайте надсилання ключових слів або використання непотрібних ключових слів у тегах заголовків.

Дос

 1. Завжди використовуйте точний опис своєї сторінки в тегах заголовків.
 2. Завжди робите теги заголовків на сторінці.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити кращі теги назви SEO, все, що вам потрібно зробити, це відвідати веб-сторінки і подивитися, чи можна покращити свої назви.

Які головні поради створюють теги заголовків?

Але що таке тег заголовка?
Які головні поради створюють теги заголовків?