Навигация по сайту

Популярные статьи

Як написати приклад для вашого агентства: Зробіть свого клієнта героєм

 1. Виберіть одну службу, яку потрібно виділити
 2. Знайдіть потенційних кандидатів
 3. Сформуйте історію з питаннями, які ви задаєте
 4. Герой страждає або відчуває серйозну проблему ...
 5. Герой намагається вирішити питання звичайними засобами і не вдається ...
 6. Герой відправляється в подорож і виявляє союзника або нового підходу ...
 7. Герой долає величезні шанси вирішити проблему ...
 8. Герой повертається тріумфально і розповідає все про своє завоювання.
 9. Покладіть все разом
 10. 1. Легкий для читання формат
 11. 2. Використовуйте конкретні реальні числа
 12. 3. Повторне використання, рециркуляція
 13. Загортання

Ключовою частиною перетворення потенційних клієнтів у клієнтів є доведення їх до довіри до вашого агентства.

Довіряйте, що ви будете правильно спілкуватися. Довіряйте своїм рахункам точно відображати агентство час відстежується . Довіряйте, що ви покращите свій бізнес.

Вибір цифрового агентства є великим рішенням і, без прямого перенаправлення, може бути дуже важко заробити цю довіру. Одним з найкращих способів побудувати цей авторитет і продемонструвати досвід вашого агентства є тематичні дослідження.

Інститут контент-маркетингу опублікував їх 2016 Тенденції маркетингу вмісту B2B виявили, що тематичні дослідження є третьою найбільш ефективною тактикою:

Крім створення довіри до потенційних клієнтів існує ряд інших причин для початку написання тематичних досліджень:
Крім створення довіри до потенційних клієнтів існує ряд інших причин для початку написання тематичних досліджень:

 • Оскільки вони приймають трохи зусиль, багато агентств не турбуються. Це означає, що вони - чудова можливість диференціювати себе від конкурентів.
 • Вони дозволяють використовувати інші торгові марки, з якими ви працювали, щоб покращити присутність вашого агентства.
 • Тематичні дослідження допомагають пояснити процес вашого агентства і полегшать для потенційних клієнтів, щоб зрозуміти, як ви працюєте.

Якщо ви не використовуєте тематичні дослідження для вашого агентства, настав час розпочати. Ось як можна написати приклад з убивць і розпочати закриття більшої кількості угод:

Виберіть одну службу, яку потрібно виділити

Якщо ви пропонуєте декілька послуг (SEO, PPC, веб-дизайн тощо), легко бути ледачим і просто створити єдиний тематичний приклад, щоб охопити всі послуги. Це не обов'язково найкращий шлях. Якщо ви продаєте послуги індивідуально, ви побачите набагато більше переваг у створенні успішного прикладу для кожного з них. Компанії можуть в кінцевому підсумку використовувати вас для багатьох послуг, але, як правило, приходять в пошуках одного, щоб почати.

Якщо компанія шукає SEO, відправка тематичного дослідження, що включає в себе веб-редизайн та Facebook Ads, не допоможе з продажем. Показ результатів, які ви перевершуєте в маркетинговій службі, яку ви шукаєте, допоможуть прищепити довіру та розрізняти ваше агентство від конкурентів - це набагато більш вражаюча історія.

Для чудового прикладу цього перевірте Builtvisible. Подивіться, як вони мають окремі приклади для Технічного SEO, Стратегії соціальних медіа та веб-розробки. Вони використовують їх, щоб підкреслити свій досвід і результати для кожної послуги окремо:

Знайдіть потенційних кандидатів

Тепер, коли ви вибрали, яку послугу потрібно виділити, це полегшить вибір потрібного кандидата. Знайдіть своїх найкращих клієнтів, які отримали реальні, відчутні результати у своєму бізнесі в результаті використання вашого агентства.

Найкраща історія прийде від клієнта, який з ентузіазмом ставиться до ваших послуг. Пригадайте фантастичну взаємодію з клієнтом. Якщо ви не можете подумати про будь-які останні, розгляньте можливість надсилання NPS опитування вашим клієнтам. Це можна зробити за допомогою програмного забезпечення типу Wootric або Promoter.io. Є багато переваг використання NPS для вашого агентства, але в цьому конкретному випадку ви шукаєте клієнтів, які оцінюють вас як 9 або 10; це ваші активні промоутери.

В ідеалі, ви також хочете знайти кандидата, який має відчутний бренд. Це набагато вразливіше, якщо ви зробили роботу за бренд, який люди будуть знати, на відміну від нової компанії. Це не є необхідністю, хоча… Якщо у вас немає великого бренду, з яким можна працювати, зверніться до компанії, яка отримала видатні результати.

Сформуйте історію з питаннями, які ви задаєте

Перш ніж почати з загальних запитань, подумайте про те, що ви хочете вийти з них. Ваш приклад повинен мати логічний потік, і ваші питання повинні відповідати цьому прикладу.

Найбільш ефективним способом представити тематичне дослідження є розповідь. Сід Сміт порівняє формат його вивчення для подорожі героя. Зробіть свого клієнта героєм, вибравши своє агентство:

Герой страждає або відчуває серйозну проблему ...

ABC Компанія вкл. Не генерує будь-який веде через SEO, але вони чули, як потужний органічний трафік може бути.

Герой намагається вирішити питання звичайними засобами і не вдається ...

Директор з маркетингу ABC Company Inc. спробував свої сили в SEO, але безрезультатно, і останнє агентство, яке вони найняли, не дало жодних результатів.

Герой відправляється в подорож і виявляє союзника або нового підходу ...

ABC Company Inc. знайшла ваше агентство органічно на Google (ви йдете гуляти, коли справа доходить до SEO), і це, здавалося, дуже підходить.

Герой долає величезні шанси вирішити проблему ...

Завдяки співпраці між компанією ABC і вашим агентством ви змогли виправити численні технічні помилки SEO на веб-сайті, додати багато нового змісту і наділити численні редакційні посилання.

Герой повертається тріумфально і розповідає все про своє завоювання.

В результаті рішення ABC Company Inc. перейти до вашого агентства, вони бачили 110% підняття в органічному трафіку протягом 12 місяців. Це безпосередньо збільшило дохід на 52%.

Тепер виступайте в ролі репортера і думайте про те, які запитання ви повинні попросити, щоб витягти історію ...

 • Що ви намагалися досягти, зайшовши в наше агентство?
 • Як ви намагалися вирішити цю проблему самостійно, перш ніж вибрати нас?
 • З якими іншими установами ви працювали і якими були їхні результати?
 • Як ви знайшли наше агентство?

Найкраще мати телефонний дзвінок або відеочат, щоб перейти до запитань, щоб переконатися, що ви отримали точні відповіді. Якщо це неможливо, просто надішліть анкету з розробленими вами питаннями.

Покладіть все разом

Не думайте, що потрібно дотримуватися класичного формату: "Профіль клієнта, проблема, рішення, результати". Якщо ви вважаєте, що тематичне дослідження є коротким оповіданням, на відміну від жорсткого змісту, це буде більш привабливим. Виділяйтеся і будьте унікальними, щоб відрізнити себе від змагань.

Це, як кажуть, є кілька правил, які ви повинні дотримуватися.

1. Легкий для читання формат

Не думайте, що тільки тому, що ви створюєте історію, це має бути три блоки тексту з початком, серединою і кінцем. Зробіть це залученням за допомогою заголовків, підзаголовків, списків, зображень тощо. Весь сенс написання тематичного дослідження полягає в тому, щоб змусити людей прочитати його - якщо він буде відформатований погано, люди відскакують (буквально). Слідуйте цим 16 Правила написання Сью Анн Данлів щоб отримати уявлення про те, як відформатувати свій приклад.

2. Використовуйте конкретні реальні числа

Тематичні дослідження є набагато більш переконливими, коли ви використовуєте конкретні цифри, а не розпливчасті. Існує причина, чому Backlinko використовує точні цифри у своїх заголовках. Як отримати 260,7% більше органічного руху за 14 днів (нова стратегія + приклад) ”. Все, що ви робите з вашим агентством, слід вимірювати за допомогою аналітичної платформи; немає жодних причин використовувати це слово вдвічі, коли ви його збільшили на 205,2% .

3. Повторне використання, рециркуляція

Не думайте, що ви повинні обмежитися написанням прикладу і залишити його на своєму сайті. Існує декілька способів повторного використання інформації:

 • Створіть відео-інтерв'ю з клієнтом і використовуйте його як рекламний матеріал для YouTube і Facebook
 • Створіть інфографіку, яка може бути використана як вміст вашої команди з продажу
 • Увімкніть скорочений варіант дослідження в гостьовий пост на іншому веб-сайті
 • Створіть SlideShare і просувайте його на LinkedIn

Загортання

До теперішнього часу має бути зрозуміло, що тематичні дослідження можуть бути надзвичайно цінним ресурсом для вашого агентства. Тематичні дослідження допомагають розбудувати довіру до потенційних клієнтів, використовувати інші бренди і допомагати вам виділитися з конкурентів. Не дозволяйте вашим успіхам залишатися непоміченими і поділитися історією про подорожі героя ваших клієнтів.

Що ви намагалися досягти, зайшовши в наше агентство?
Як ви намагалися вирішити цю проблему самостійно, перш ніж вибрати нас?
З якими іншими установами ви працювали і якими були їхні результати?
Як ви знайшли наше агентство?