Навигация по сайту

Популярные статьи

Як написати СЕО оптимізовану статтю. SEO стаття написання

  1. 1. Складаємо список ключових слів / фраз. SEO ключові статті
  2. 2. Складаємо список внутрішніх посилань на інші статті
  3. 3. Складаємо СЕО заголовки для статті
  4. 4. Написання статті та перетворення її в SEO статтю
  5. 4.1. Плавне введення ключових фраз / слів в SEO статтю
  6. 4.2. Плавне введення внутрішніх посилань. Перелінковка зі схожими статтями
  7. 4.3. Використання <em> і <strong> для оптимізації СЕО статті
  8. 4.4. Оптимізація картинок статті. Alt і title зображень. СЕО з картинками

Вітаю всіх! Сьогодні поділюся своїми думками щодо написання SEO оптимізованої статті. Тим хто хоче пізнати цю тему краще, рекомендую пройти навчання по сео оптимізації . Перечитав багато матеріалу на цю тему, нещодавно провів експрес аналіз блогів популярних сео авторів . Після статті про аналіз статей сео-гуру, вирішив написати про сам написанні сео оптимізованої статті. До того ж постійне написання статей виробило в мене певний шаблон дій, використовуючи який я став писати ефективніше. Саме цей шаблон і стане основою темою цієї статті. Такі статті потрібно вміти тим, хто серйозно працює з сайтами і збирається заробляти на своїх сайтах. Щодо заробітку сайту дивіться мою запис - як заробити гроші за допомогою сайту .

Що значить, став писати ефективніше? Це означає:

1) Мої статті мені стали подобатися більше. Це дуже важливо. Якщо стаття подобається самому автору, то будуть і ще люди, які знайдуть її корисною і яким вона також сподобається. Пишіть з душею і захопленням і Ви.

2) Мої статті стали давати більше трафіку, тобто пошукові системи з недавніх пір стали визначати їх як більш релевантні запитам користувачів.

3) Зменшився відсоток відмов. Більше людей стало знаходити матеріали на моєму блозі корисними. Я говорю зараз не про Харумі, а про іншому ресурсі. Harum.ru ще дуже молодий і, про нього поки мало що можна сказати.

Щоб написати якісну сео статтю потрібно:

1. Добре знати тему, на яку збираєшся писати.

2. Мати бажання або мотивацію писати. Краще і те і інше :).

3. Сісти і написати. Безпосереднє дію.

Якраз третій пункт «Сісти і написати» ми і розглянемо з Вами докладно. Приймаємо, що тему статті ми знаємо добре і бажання її написати у нас величезна. Значить, нам залишилося безпосередньо перейти до дії, до якісної написання. Знання теми і бажання її висвітлити зробить статтю цікавою людям. Але стаття повинна бути ще і оптимізована, тобто «стаття повинна подобатися пошуковим системам».

Розмір статті. Я віддаю перевагу досить-таки великі кордону, розмір 3500 - 15000 символів. Менше розміром це замітка. Більше - важко читати. З розміром визначилися, перейдемо до пунктів безпосереднього написання сео оптимізованої статті.

Цей пункт буде включати в себе наступне:

1. Складання списку ключових слів / фраз статті.

2. Складання списку внутрішніх посилань.

3. Складання заголовків статті.

4. Написання:

1) Плавне введення ключових фраз, слів.

2) Плавне введення внутрішніх посилань. Перелінковка.

3) Використання <em> і <strong>.

4) Оптимізація картинок. Alt і title.

Написання SEO статті - це маленька робота. Як і будь-яка робота, цей процес починається з підготовки. Пункти 1 - 3 відносяться до підготовчих. Пункт 4 - сам процес написання і плавного введення заготовок. Тобто це саме написання з супутнім введенням потрібних оптимізують елементів.

1. Складаємо список ключових слів / фраз. SEO ключові статті

Почнемо. Відкриваємо Microsoft Office Word. Відкриваємо в браузері сервіс http://wordstat.yandex.ru/. Складаємо список ключових слів / фраз, на які буде орієнтована стаття. Під час додавання в ворд позначайте кількість запитів, щоб потім розставити пріоритети по запитам. Від цього буде залежати рівень введення кожного ключового слова / фрази до статті. Отримаємо в Word, наступне. Всі приклади зображень будуть ставитися безпосередньо до цієї статті:

2. Складаємо список внутрішніх посилань на інші статті

Згадуємо, які статті схожих тематик, ми писали. Відкриваємо на нашому блозі карту сайту і виносимо в Ворд активними посиланнями назва статей, які плануємо відзначити в новій статті. Акорд посилання повинен відповідати назві статті. Отримаємо наступне:

3. Складаємо СЕО заголовки для статті

Маючи в голові приблизний план, складаємо назву заголовків нашої сео статті. При цьому дотримуємося черговість заголовків. Як вестиметься оповідь, в такий же черговості і складаємо заголовки.

Основний заголовок статті H1 (назва статті) повинен буде включати в себе основні ключові фрази. Пам'ятайте про те, що пошуковик відображає тільки перші 70 символів. Основні ключові фрази уміщається в цей розмір. Другорядні фрази можуть йти за межі 70 символів.

Внутрішні заголовки покликані структурувати статтю. Тому зручно використовувати їх в якості заголовка основних пунктів статті. У внутрішніх заголовках статті H2 - H6 також вітається наявність ключової фрази.

Отримаємо наступне в Word. Перший заголовок - назва статті, наступні внутрішні:

Перший заголовок - назва статті, наступні внутрішні:

Підготовчі деталі для зборки статті готові. Повністю це виглядає ось так:

Повністю це виглядає ось так:

4. Написання статті та перетворення її в SEO статтю

Всі заготовки для перетворення статті в СЕО статтю готові. Приступаємо до написання. Складені в послідовному порядку заголовки представляють собою план статті. Маючи приготований план, заповнюємо розділи. Під кожен заголовком розписуємо докладно відповідний шматочок теми.

4.1. Плавне введення ключових фраз / слів в SEO статтю

У перший абзац статті обов'язково включаємо ключове слово або фразу. Далі по ходу всієї статті плавно вводимо в доречних місцях залишилися ключові фрази. Використовувати кожну ключову фразу досить по разу.

Ключові слова і фрази бажано повинні бути рівномірно розподілені по всьому тексту статті. Уникайте частого використання ключових слів. Інакше можна написати статтю з великою нудотою. Нудота - дуже часте використання ключових фраз в статті, з метою створення видимості релевантності статті. Пам'ятайте - все добре в міру. Людям повинно приємно читатися. Акуратніше з частотою використання ключових слів / фраз.

В процесі написання позначайте використані в статті ключові фрази плюсами. Щоб не заплутатися, яку фразу Ви використовували в статті, і яку треба ввести. Виглядати це буде так:

4.2. Плавне введення внутрішніх посилань. Перелінковка зі схожими статтями

При написанні сео статті принцип введення внутрішніх посилань на схожі статті аналогічний введенню ключових слів / фраз. Основні моменти: 1) Використання посилання в статті один раз. 2) Позначати посилання під час введення «+», щоб не плутатися. 3) Плавне розподіл по всьому тексту статті. Не треба робити посилальних блоків.

4.3. Використання <em> і <strong> для оптимізації СЕО статті

Теги <em> і <strong> застосовувати необхідно до ключових слів / фраз.

Особисто я використовую тег <strong> максимум 3 рази в статті. У першому абзаці обов'язково використовувати один <strong>. Максимальна кількість слів у фразі, яку можна зробити висновок в <strong> є 3. Встановіть більше слів всередину тега - пошуковики можуть погано врахувати такий «великий» шматок тексту. І ефекту тоді не буде. А ефект в нашому випадку - це привернення уваги пошукача. Тегом <strong> відзначайте основні ключові слова / фрази.

Використовувати <em> можна більш вільно. Виділяйте їм другорядні ключові слова / фрази, які не відзначили як <strong>.

Фрази і слова, виділені <em> і <strong>, також повинні бути рівномірно розподілені по всьому тексту статті. Не повинно бути місць скупчення таких фраз.

4.4. Оптимізація картинок статті. Alt і title зображень. СЕО з картинками

Якщо Ви використовуєте в статті картинки, то обов'язково прописуйте їм title і alt. І в title і в alt повинні входити основні ключові слова / фрази статті. Причому title і alt повинні відрізнятися один від одного. Пошукові системи люблять різноманітність.

Намагайтеся розбавити текст статті зображеннями. Такі статті і сприймати приємніше, тому як є одна чарівна штука в людині - коли людина бачить статтю без зображень / картинок, бажання читати у нього стає менше. Багато тексту лякає - ми все ліниві :). А періодична поява картинок робить читання приємним, тому як сприймати інформацію візуально набагато швидше і приємніше. Це психологічний фактор.

І пошуковий фактор. Яндекс як і Google люблять коли статті розбавлені зображеннями.

Підсумок: сподіваюся, це стаття допомогла Вам зрозуміти, як написати seo статтю. Цей шаблон дій особисто мені постійно допомагає. Раніше писав, не враховуючи кожний момент, і бувало так, що пропускав якусь значиму частину. А відкривати статтю знову щоб поправити дрібниці я лінуюся :). Ось так і виходили у мене раніше полуленіво статті. В принципі вони і щас ледачі :).

Але природно не все залежить від правильного написання статті. Ставлення пошукових систем і людей залежить і від безлічі інших чинників. Наприклад, для людини також важливий title статті, про який я написав замітку - Складаємо Post Title . І багато інших речей, як зовнішні, так і внутрішні.

Якщо є питання або позначки - залишайте в коментарях. В силу своїх знань постараюся відповісти або врахувати Ваші зауваження, побажання.


Теги: seo , заголовок , ключова фраза , ключові слова , написання , написати , перелинковка , сео , стаття

Що значить, став писати ефективніше?