Навигация по сайту

Популярные статьи

Як написати СЕО статтю правильно і потрапити в ТОП 10

  1. Як написати СЕО статтю правильно і потрапити в ТОП 10

Як потрапити в Топ-10 пошукових систем, якщо ви вирішили просувати сайт статтями і отримувати читачів від Яндекса і Гугла? Не складно! Потрібно всього лише виконати кілька кроків, я підкажу, як написати СЕО статтю правильно і потрапити в ТОП 10 буквально після першої індексації сайту або блогу. Інструкція з написання Сео статей.

Як написати СЕО статтю правильно і потрапити в ТОП 10

Перш за все, потрібен чисто ваш текст - унікальний ( http://text.ru/ ), На цьому зупинятися надовго не будемо, тільки обов'язково перевіряйте свою писанину на унікальність. Щоб домогтися 100%, адже багато довгі фрази, як побите кліше, часто зустрічаються в інших матеріалах, тому потрібно виключити такі повторення.

А тепер інструкція з написання Сео статей:

1. Тему публікації ми вибрали, тепер потрібно визначитися з 2-3 ключовими запитами. Це у нас все повинно потрапити обов'язково в перший азац статті, тобто ми як би "обмусоліваем", кажучи про одне й те ж 1-2 або навіть 3 рази.

2. Ключові запити кожен по 3 рази вставляємо по ходу тексту, в першій третині, в середині і в кінці статті.

3. Визначаємося з заголовком - вибираємо саме заголовок - ключовий запит читачів ( https://wordstat.yandex.ua/ ), Який вам найбільше сподобається. Після заголовка, якщо ви хочете ставити знак? - то його потрібно ставити з пропуском, а ось точку в заголовок ставити не потрібно, адже точка прилипає до останнього ключовим словом і пошуковик бачить вже не саме слово, а в такому вигляді ХХХ. - а нам треба просто ХХХ!

4. Наш заголовок повториться в УРЛ адресу, тільки він буде прописаний на латиниці ( http://translit.net/ ).

5. Підбираємо зображення до статті, якщо здерли і інтернету - міняємо розмір, приписуємо внизу малюнка або свою назву сайту або http: //хххххх.ru, тобто робимо собі унікальне зображення. Найпростіше це робити в рисовальном редакторі, якщо у вас немає фотошопа.

6. Працюємо з зображенням - туди обов'язково потрібно вписати ключовий запит, наприклад ось так:

Працюємо з зображенням - туди обов'язково потрібно вписати ключовий запит, наприклад ось так:

Я пишу все чотири рядки однаково і більше нікуди не переключаюсь.

Якщо в текст злити кілька картинок, то Підпис в картинках можна зробити різну, наприклад, по запасним ключовими фразами, в даній статті саме так.

7. Тепер починаємо заповнювати Сео таблицю, я користуюся плагіном WordPress SEO by Yoast і всім рекомендую, цей плагін підкаже, що не так в статті і ці підказки, як інструкція з написання Сео статей з конкретною допомогою.

Тепер починаємо заповнювати Сео таблицю, я користуюся плагіном WordPress SEO by Yoast і всім рекомендую, цей плагін підкаже, що не так в статті і ці підказки, як інструкція з написання Сео статей з конкретною допомогою

Тут в Мета описі я включаю не тільки ключовою основний запит, але і другорядні - запасні (як потрапити в ТОП-10 пошукових систем і Інструкція з написання СЕО статей).

8. Зберігаємо чернетку, щоб потрапити в плагіні на сторінку - Аналіз сторінки - подивитися, скільки зелених кружечків ми вже назбирали і побачити свої недоліки.

Ось аналіз цієї статті:

Ось аналіз цієї статті:

Можна додати до статті кілька - 2 або 3 посилання на свої ж статті, тоді з'явиться зелений кружечок "Сторінка не містить вихідних посилань" і тільки тоді, коли і нова стаття і прив'язані до неї старі - будуть проіндексовані.

Якщо вийшло 8 кружечків - ось уже відмінно! А УРЛ у нас латиницею, тому на жовтий кружечок "Ключове слово / фраза не присутній в URL для цієї сторінки" - просто не звертаємо уваги.

На цьому, мабуть і все, як написати СЕО статтю правильно і вона потрапить на першу сторінку пошукової видачі.

Після заголовка, якщо ви хочете ставити знак?