Навигация по сайту

Популярные статьи

Як написати SEO текст і вивести сайт в ТОП Яндекса і Google

 1. Як написати SEO текст для сайту
 2. Ключові слова для сайту
 3. структурування статті
 4. Розміщення ключів в статті
 5. Від способу додавання в текст є такі види ключів:
 6. Як вибирати найкращий розмір статті
 7. Хороший SEO текст повинен:
 8. Внутрішні і зовнішні посилання
 9. Про що писати, щоб контент функціонував:

Чому так важливо мати уявлення про те, як написати Seo текст ? Першочергова задача такої статті - виділитися з аналогічних матеріалів, розміщених в інтернеті. І за деякими запитам в пошукових системах показуватися в першій десятці видачі. Особисто я саме так і розкрутив свій сайт .

У цьому випадку власник сайту або інтернет-магазину набуває аудиторію, яка з часом, ймовірно, перейде в розряд постійних відвідувачів або покупців.

Як написати SEO текст для сайту

Як написати SEO текст для сайту

Компетентно підібрані ключові запити в SEO - це фундамент хорошого просування сайту. Але так само має значення їх вдале розміщення в тексті. Тому статейний матеріал для Seo просування сайту має ряд особливостей.

Ключові слова для сайту

Для того щоб пошукові системи знаходили статтю необхідно вживання в тексті ключових слів і знати, як написати SEO текст. Вписуючи ключі в канву тексту необхідно прагнути, щоб вони виглядали природно і не порушували зміст написаного.

Пошукові системи «навчилися» обчислювати помилки, «нудоту», заспамленності і загальне сприйняття опублікованого матеріалу. І роблячи, це автоматично відносять кострубато додані ключі в категорію ненадійних, і пошукові системи можуть заблокувати сайт.

структурування статті

У сео важливо, подавати, матеріал сформовано, тому необхідно розбавляти статтю абзацами і підзаголовками. Текст не повинен виглядати суцільним листом, а потрібно, щоб він легко охоплювався поглядом.

Розміщення ключів в статті

Принцип сео починається з добірки ключових слів, тому що ключ - це словосполучення або слова, які вводиться в пошуковий рядок. На нього варто, і орієнтуватися, приступаючи до написання тексту.

Ні, потреби розміщувати всі запити на початку тексту, в кінці або намагатися впихнути всі ключі в пару пропозицій. Краще їх розподіляти рівномірно по всій статті, це позитивно відбитися на SEO просуванні сайту.

Це буде сприяти підвищенню показників для просування сторінки. Важливо визначати відповідне кількість ключових слів, з огляду на розмір статті.

Ключі не розділяються знаками пунктуації. Застосування точок, оклику або знаку заборонено. В основному, користувачі набирають у пошукових системах фрази малими літерами, без ком і лапок.

Поняття «нудота» визначає насиченість статті ключовими словами. У мережі є багато сервісів, які допомагають розрахувати цей показник.

Від способу додавання в текст є такі види ключів:

 • Точне входження. Мається на увазі застосування ключа в тому вигляді, яке дано в завданні. Без зміни закінчень і розведення іншими текстами.
 • Неточне або морфологічний входження. Тут допустимо змінювати порядок слів, включати приводи і міняти закінчення.
 • Додаткові ключі. Вони можуть взагалі бути відсутнім в тексті, використовуються для того, щоб повніше розкрити тему.

Для того щоб розуміти як написати Seo статті логічно пов'язаними, упор робиться на найбільш значущі ключі і для цього ідеально підходять підзаголовки. За змістом вони повинні бути короткими, інформативними і виділені іншим шрифтом.

Безпосередньо ключі рекомендується виділяти жирним шрифтом. Пошуковики добре реагують, коли слова запиту вказані в заголовку, а так само в першому і останньому реченні.

Як вибирати найкращий розмір статті

Склалася думка, що найбільш підходящим для тексту є обсяг 2500 - 3000 знаків. Природно можна написати і більш більший за довжиною матеріал. Варто враховувати, що для кожного запиту є свій обсяг текстового матеріалу. І він може варіюватися.

Для того щоб зрозуміти скільки знаків необхідно, можна підглянути які обсяги у статей, що потрапили в топ.

Хороший SEO текст повинен:

 • Бути продають, якщо розміщується на комерційному сайті.
 • Корисним для читача.
 • Відповідати вимогам, що пред'являються пошуковими системами.

Після того, як стаття написана, матеріал необхідно відредагувати. Онлайн сервіси дозволять дізнатися унікальність, перевірити воду, нудоту і орфографію. Після внесення змін і виправлень тексту може змінитися кількість знаків. Бажано провести черговий аналіз, щоб вийти на відповідність технічним завданням.

Внутрішні і зовнішні посилання

На власному ресурсі рекомендується розміщувати якомога менше вихідних посилань, але якщо вони публікуються, то тільки ті, які переходять на компетентні ресурси. При покупці зовнішніх посилань варто відбирати на біржах тільки ефективні майданчики для просування.

Крім зовнішніх посилань повинні бути і внутрішні, це називається перелінковкою сторінок. За рахунок однієї тільки правильної перелинковки , Можна безкоштовно просунути свій сайт на перші позиції пошукових систем.

Чим більше якісного матеріалу буде опубліковано на сайті, тим легше його оптимізувати. Тому так важливо наповнювати сайт першокласним змістом.

Про що писати, щоб контент функціонував:

 • Давати багато корисної та необхідної інформації.
 • Виділятися серед конкурентів, підносити матеріал у цікавій та оригінальному трактуванні.

Як працює SEO стаття

Якщо читачеві пропонується якісна і пізнавальна стаття, то вона повністю відповідає вимогам пошукових систем і сприяє просуванню сайту. В інтернеті можна багато знайти порад і рекомендацій як писати Seo тексти і як стати хорошим копірайтером . Але приступаючи до роботи, варто орієнтуватися на основні моменти: правильне розміщення ключових слів, грамотності і унікальності написаного матеріалу. Точно за таким же принципом можна розкрутити свій канал в YouTube .

Сподіваємося стаття була корисна для вас і ви тепер зрозуміли, як написати SEO текст правильно, ну а як SEO оптимізувати сайт , Читайте в наступній статті.

Хто хоче навчитися просувати сайти в ТОП пошукових систем і стати професійним SEO фахівцем, приходьте до мене на навчання SEO оптимізації сайту . Успіхів!