Навигация по сайту

Популярные статьи

Як написати статтю, оптимізовану для SEO?

  1. Використовуйте ключові слова в заголовку та в тексті
  2. Використовуйте послідовну структуру заголовків
  3. Додайте зовнішні та внутрішні посилання
  4. Оптимізуйте "старий" тег зображень

Якщо ми хочемо, щоб наш блог правильно позиціонувався на Google, ми повинні писати оптимізовані повідомлення SEO. У цій статті ми пояснюємо, як це зробити.

Використовуйте ключові слова в заголовку та в тексті

Публікація в блозі повинна завжди містити головне ключове слово, яке слід розмістити в Google. "Нержавіючий ніж", "Кращий смартфон 2017" ... В кінці цієї статті ви знайдете список статей, які допоможуть вам дізнатися більше про SEO та пошук за ключовими словами.

Ви повинні використовувати це ключове слово в назві публікації (наприклад: ми розглядаємо найкращий смартфон 2017 року). писати сильно надумані речення.

Використовуйте послідовну структуру заголовків

Заголовки - це різні назви, які з'являються у статті. Назва буде H1, тому різні назви, що вставляються в тіло, є H2, H3, H4 ... до H6. Їх можна вибрати з розкривного списку, який відображається в редакторі повідомлень.

Пам'ятайте, що H1 є найважливішою назвою, H2 - другим найважливішим, H3 - третім і так далі.

Якщо ви організуєте текст за допомогою цих заголовків, Google може краще зрозуміти, як він був створений, і це допомагає нам позиціонувати себе.

Додайте зовнішні та внутрішні посилання

Наші посади не повинні бути плоскими. Ви повинні додати посилання на інші внутрішні або зовнішні сторінки. Наприклад, якщо ви говорите про продукт, укажіть посилання на його опис у вашій електронній комерції. Можна також включити посилання на веб-сайт виробника або на інші зовнішні сайти.

При додаванні посилань необхідно враховувати прив'язку тексту. Цей термін відноситься до тексту, видимого в посиланні. Наприкінці цієї статті ви знайдете посилання на наш блог, де ми пояснюємо цю концепцію.

Оптимізуйте "старий" тег зображень

"Старий" тег зображення повідомляє Google, що саме містить цей малюнок. При завантаженні зображення для повідомлення на WordPress, нам слід вставити "старе". Виконуйте ці інструкції під час завантаження зображень:

1. Спочатку натисніть кнопку "Додати об'єкт", яка відображається під заголовком. Відкриється розділ для завантаження файлів.

Відкриється розділ для завантаження файлів

2. Перейдіть до розділу "Завантажити файл" і натисніть "Вибрати файл". Виберіть зображення та натисніть "Відкрити".

Виберіть зображення та натисніть Відкрити

3. Праворуч ви побачите інформацію про зображення. Під заголовком "Title" ви побачите назву фотографії. Змініть його на одне з ключових слів і зробіть те саме на тезі "alt". Далі вставте зображення в публікацію.

Далі вставте зображення в публікацію

Більше статей про SEO на блозі BigBuy