Навигация по сайту

Популярные статьи

Як оцінити якість зворотної лінії зв'язку?

 1. Посилання чи ні?
 2. Основи зв'язування 2015
 3. Як визначити якість сайту, щоб отримати посилання?
 4. Інструмент №1: Ваш мозок
 5. Інструмент № 2: Majestic SEO
 6. Інструмент №2: Аналізатор посилань
 7. Інструмент №3.
 8. На завершення

Чи можна довіряти цьому посиланню

Чи можна довіряти цьому посиланню? Що таке гарне посилання? Як проаналізувати сайт, щоб дізнатися, чи цікаво отримати посилання з нього? Ці питання ви повинні задати кожен раз, коли ви маєте можливість отримати посилання, оскільки netlinking став ризикованим. Це також відбувається, коли ми практикуємо чищення зв'язків.

Більш того, якщо зв'язок є "небезпечним", це тому, що алгоритм Google надає величезну вагу посиланням і не хоче, щоб ви його обробляли. Хороший доказ ефективності посилань, якщо ви йдете на яйця ...

Посилання чи ні?

У цій статті я майже відповідаю питання Олів'є хто запитує, чи краще зосередитися на змісті і користувачеві, ніж на посиланнях.

Проста відповідь: зміст є базою, базою , вона повинна бути актуальною для користувача (і Google) і дійсно відповісти на його питання. Про це я говорив раніше теми блогу , але він діє незалежно від сайту. Я також запрошую вас перечитати моє бачення щодо змісту на 2015 рік. Я вважаю, що без корисного контенту для відвідувача і оптимізованого під Google зв'язок близька до одягання на дерев'яній ніжці .

Так Олів'є, так, перший крок полягає в тому, щоб зосередитися (дійсно серйозно) на змісті.
Тепер, і це те, що приводить мене до цієї статті, зв'язування буде паливо, яке буде просунути цей зміст. Оскільки Google на цьому етапі став засобом, ми втечемо з технологічного шляху 2010 з посиланням, щоб зосередитися на якості своїх посилань, і ось деякі способи його вимірювання.

Основи зв'язування 2015

Я не буду продовжувати 107 років на ньому, але у вашому глобальному посиланні тут є деякі основи для запам'ятовування:

 • Змінювати, змінювати, змінювати і все ще змінювати посилання на анкери : Цілком імовірно, що клапан досі в Google і мають кілька посилань на тій же якорі (текстова посилання) оптимізований, ймовірно, став основним прапором в Google. Кевін Річард, затверджений Сільваном Пейронто, недавно говорив про максимум 3%.
 • Покладіть ваші ключові слова до і після вашого посилання : дайте сильний семантичний контекст без обов'язкового підстрибування вашої прив'язки. Він обов'язково менш ефективний, але набагато менш ризикований.
 • Використовуйте назву сайту для створення посилань на домашню сторінку : Якщо сайт, який робить посилання, не є винятковим авторитетом (1 випадок на ...), посилання на вашу домашню сторінку будуть зроблені за назвою сайту (Blog AxNet) або його URL (http://blog-axe-net.fr). Дійсно обмежте оптимізовані якорі на домашній сторінці.
 • Прагніть до якості сайтів, які пов'язують вас : І тут ми знаходимося в самому серці теми. Як визначити якість сайту або сторінки?

Як визначити якість сайту, щоб отримати посилання?

Замість великих теорій я краще поговорити з вами про деякі інструменти та рефлекси.

Інструмент №1: Ваш мозок

Наприклад, ви можете отримати посилання з повідомлення в блозі в редакційній статті, це час на вечірку. Але якщо блогер робить це за вас, він може зробити це для інших. Почніть, переконавшись, що половина блогу не містить посилання на різні сайти на оптимізованих якорях. Якщо так, то пахне дуже погано, і ви швидко будете ідентифіковані як хтось, хто "купує" посилання.
Знайдіть інший блог для вашого посилання або проаналізуйте інші критерії (нижче).

Ще одна порада. Подивіться на деякі теги заголовка сайту, які вас цікавлять, і переконайтеся, що вони не надто погані.

Інструмент № 2: Majestic SEO

https://fr.majestic.com (Я залишаюсь на безкоштовній версії добровільно).

Введіть URL-адресу сайту, а потім сторінку, яка вас цікавить, і подивіться на трафік довіри (TF) і потік Citation (CF).
Довірчий потік є показником "довіри". Цитата потоку є індикатором обсягу ("PageRank"). Ці два поняття специфічні для Majestic SEO, але ці прості цифри дають хороші орієнтири.

Сайт, чий TF вище, ніж CF, отримує апріорні довірні посилання дуже хороший знак, ви отримаєте вигоду, отримавши від нього посилання. В цілому, Кевін (як і раніше) радить робити операцію TF / CF * 100 (наприклад: 22/26 * 100 = 84.6).
Можна сказати, що від 70% це не так уже й погано, що 100 дуже добре і понад 100 дуже здорово!
Звичайно, чим вище числа (TF і CF), тим краще це як співвідношення (сайт має більше Trust і більше зв'язок сік, ніж сайт, де цифри нижче).

Звичайно, чим вище числа (TF і CF), тим краще це як співвідношення (сайт має більше Trust і більше зв'язок сік, ніж сайт, де цифри нижче)

Приклад для блогу AxeNet

Інструмент №2: Аналізатор посилань

http://openlinkprofiler.org (тому що це безкоштовно)

Якщо у вас є засоби, я б радив рекомендувати Majestic SEO або Ahref або SEObserver, які я вважаю більш надійними.

Ідея тут полягає в тому, щоб піти, щоб побачити, якщо сайт, який робить вас посилання, зробив свиня або не на своєму власному посиланні. Цей інструмент дозволить вам шукати посилання на сайті, щоб побачити, якщо його посилання якоря високо оптимізовані чи ні . Якщо це так, Google може позначити його або один з цих днів.

Все, що створює враження, що посилання на сайт не є натуральними або напханими, повинні спонукати вас бути обережними. У випадку з цим інструментом можна фільтрувати посилання nofollow, тому що нам все одно. Ще одна велика перевага цього інструменту полягає в тому, що ви можете натиснути на сторінки переходу на сайт, щоб побачити, де саме знаходяться ваші посилання.

Список прикладів openlinkprofiler

Якщо ви хочете бути задоволені швидким аналізом якірних посилань сайту, не витрачаючи занадто багато часу, ви також можете скористатися Majestic SEO або Ahrefs у своїх безкоштовних версіях, на яких індикатори вказують відсотки якорі посилання ( на домашній сторінці).

Величний приклад

У цьому прикладі ( якщо я не знав сайту ), я б пішов глибше, тому що 40% від "Other Link Anchor" можуть бути тривожними якорями. Хорошим сигналом є те, що більше 50% якорів не зроблені за ключовими фразами, а ім'я сайту, його URL або моє ім'я

Інструмент №3.

https://moz.com/researchtools/ose/ (безкоштовні, але дуже обмежені за запитами).

Це наш друг Ренд Фішкін, який приносить нам цей інструмент, який доповнює діапазон інструментів MOZ.

Принцип полягає в тому, щоб визначити бал за профіль сайту. Це, ймовірно, досить близько до того, що робить Google. Індикатори, що враховуються, включають такі елементи, як зв'язуючі сигнали:

 • Дуже великий сайт з дуже невеликою кількістю вхідних посилань (не дуже логічно)
 • Низька різноманітність вхідних посилань (тип сайту)
 • Низька частка посилань на назву або бренд
 • Велика частка дофотографічних посилань поруч із nofollow
 • І т.д.

І сигнали на самому сайті (Onpage):

 • Багато сторінок із низьким вмістом
 • Багато тексту поруч із кодом на сторінках
 • Багато (занадто багато) зовнішніх посилань
 • Недостатньо внутрішніх посилань
 • Багато внутрішніх оптимізованих якорів
 • Багато зовнішніх посилань у бічній панелі
 • Жодна сторінка сайту не містить пошти, адреси або посилань на соціальні профілі.
 • Розширення домену зі спамом (наприклад: .tk)
 • І т.д.

Для тих, хто хоче набагато більше подробиць про методи розрахунку, я запрошую вас прочитайте статтю Ранда тут (Англійською) і його П'ятниця доповнюють тут ,

В основному, ці сигнали можуть обчислювати оцінку спаму, яка може розрізняти на перший погляд, чи може цей сайт вважатись спамом (надмірно оптимізований внутрішньо та / або зв'язуючи) Google.

Зокрема, оцінка спаму коливається від 0 (нуль) до 17 (сімнадцять).

Зокрема, оцінка спаму коливається від 0 (нуль) до 17 (сімнадцять)

Спам оцінка 3 з 17 для цього блогу

Спам оцінка 3 з 17 для цього блогу

Оцінка спаму 5 для цього сайту

Щоб мати індикатор рівня, Ренд Фішкін дає нам таблицю нижче. Я трохи менш ніжний ніж його, тому що я знаходжу, що з спамом 4, це вже починає побоюватися, коли я бачу сайти, які "виграють" від цього рахунку. Для Ренда, ви все ще перебуваєте в помірному до 7 і так сказати мертвим з 8.

Я думаю, що для блогу AxeNet цей індекс 3 пов'язаний з багатьма вихідними посиланнями в підписах коментарів. Я чекаю на відповідь Ранда. До речі, чим більше вона йде, тим більше я думаю, що один з цих днів я все піду nofollow, але це вже інша історія.

Увага і МОЗ залишається американським інструментом, база якого трохи більше орієнтована на цей ринок.

Ось таблиця, яку МОЗ пропонує знати, чи є оцінка прийнятною або критичною.

Ось таблиця, яку МОЗ пропонує знати, чи є оцінка прийнятною або критичною

Таблиця спаму

На завершення

Netlinking залишається дуже потужним важелем для позиціонування сайту. Само собою зрозуміло, що це є більш ефективним, коли це робиться для хорошого змісту .

Сьогодні якість зв'язків значною мірою переважає над кількістю. У цьому сенсі краще налаштувати пошук своїх зв'язків, щоб уникнути санкцій у коротко-, середньо- або довгостроковій перспективі. Ці інструменти дадуть вам вказівки на якість сайтів .

Тим не менш, одна річ, щоб мати на увазі, що ваші посилання повинні мати дуже натуральний Ваш персональний висновок, ймовірно, буде найкращим інструментом для прийняття рішень, навіть якщо зазначені вище показники можуть підтвердити його. Наприклад, щойно випущений блог може бути дуже перспективним, але показники, наведені вище, не будуть чудовими, оскільки не мають достатнього стажу. Знову ж таки, спочатку використовуйте свій мозок.

Як дізнатися, що посилання добре для мого сайту?

4,7 (93,85%) 26 голосів

Посилання чи ні?
Що таке гарне посилання?
Як проаналізувати сайт, щоб дізнатися, чи цікаво отримати посилання з нього?
Посилання чи ні?
Як визначити якість сайту або сторінки?
Як визначити якість сайту, щоб отримати посилання?
Як дізнатися, що посилання добре для мого сайту?