Навигация по сайту

Популярные статьи

Як оцінити ключові слова для китайських SEO

 1. Оцінка вигоди за ключовими словами
 2. Крок 1) Оцініть обсяги пошуку
 3. Крок 2) Оцініть рейтинг кліків
 4. Крок 3) Розрахуйте оцінених відвідувачів
 5. Крок 4) Оцініть коефіцієнт конверсії
 6. Крок 5) Оцініть вартість на конверсію
 7. Крок 6) Розрахуйте значення на відвідувача
 8. Крок 7) Розрахуйте вартість за ключове слово за місяць
 9. Оцінка вартості ключових слів
 10. Порівняння вартості та вигоди
 11. Наступні кроки

Минулого тижня я розмістив о як створити список китайських ключових слів для цілей SEO . Після цього я хотів би надати деякі поради щодо того, як оцінити цей список ключових слів. Які ключові слова слід використовувати, а які не слід?

Оцінка ключових слів є стратегічною дослідницькою діяльністю. Вона передбачає аналіз витрат та вигод ключових слів та більш широких тем для вибору ключових слів, які будуть використовуватися. У свою чергу, ключові слова визначатимуть вміст веб-сайту, який визначатиме, який саме бізнес і що продається.

Так! Це таке ядро. Ви повинні вибирати ваші ключові слова, перш ніж ви навіть потрапите в бізнес. Або, якщо ви вже перебуваєте в бізнесі, вам слід періодично або перед тим, як здійснювати нові види діяльності, наприклад розширення до Китаю, проводити нові дослідження ключових слів. Ваш бізнес у Китаї може відрізнятися від вашого бізнесу у вашій країні, тому будьте готові подумати про це з нуля.

Отже, повернемося до аналізу витрат та вигод. Давайте подивимося на це за допомогою одного підробленого ключового слова ... підемо з темою Хеллоуїна і використовуємо ключове слово "zombie pants". "Віджети" настільки нудні, правда? Навіть якщо вони приходять в декількох кольорах.

У будь-якому випадку, ось сценарій для нашого уявного бізнесу: зомбі завжди отримують свої штани, і зомбі інфекція в Китаї, швидше за все, швидко пошириться завдяки щільному населенню У будь-якому випадку, ось сценарій для нашого уявного бізнесу: зомбі завжди отримують свої штани, і зомбі інфекція в Китаї, швидше за все, швидко пошириться завдяки щільному населенню. Таким чином, ваш американський виробник міцного одягу та аксесуарів для зомбі спрямований на розширення Китаю. Використання Зазначений раніше метод для створення ключових слів ви створили список з 80 ключових слів, відповідних вашому бізнесу. Одним із ключових слів є "Zombie pants" (裤子).

Оцінка вигоди за ключовими словами

Щоб оцінити можливість, потрібно вгадати потенційну вартість ключових слів. Крім того, ми повинні зробити це таким чином, що буде зрозумілим для інших учасників компанії. Це може означати віце-президент з маркетингу, віце-президент з фінансів або власник малого бізнесу. Багато показників SEO не дуже корисні для цієї розмови. Натомість ми хочемо говорити універсальною мовою грошей. Ми повинні розмістити грошову вартість на ключові слова, групування ключових слів і заплановану SEO або вхідну маркетингову кампанію в цілому.

Значення ключового слова можна обчислити таким чином:
Значення X відвідувачів / на відвідувача

Далі формула буде виглядати так:
(Ступінь ефективності пошуку X обсягу X) X (значення конверсії X коефіцієнт конверсії)

Давайте підемо більш детально.

Крок 1) Оцініть обсяги пошуку

Щоб оцінити обсяги пошуку, можна скористатися Інструмент ключових слів Google AdWords і інструмент Baidu, який доступний в межах своїх рекламна платформа . Інструмент Baidu є набагато менш точним і практично марним для ключових слів, які шукаються під 5 разів на день. Інструмент Google - це галузевий стандарт. Однак це теж не дуже точно.

З інструментом AdWords мені подобається перевіряти широке відповідність і точного відповідності шукати томи, а потім порівнювати їх. Це дає мені уявлення про різноманітність ключових слів, які використовуються для пошуку теми, яка буде корисною для вибору ключових слів, які будуть використовуватися. Наприклад, якщо для широкого збігу є 8000 пошуків / місяць, але для точного відповідності - 800, ми знаємо, що використовуються багато термінів довгого хвоста.

Крок 2) Оцініть рейтинг кліків

Рейтинг кліків - це відсоток людей, які натискатимуть результати пошуку для вашого веб-сайту. Отже, якщо 100 осіб шукають "зомбі-штани" на Baidu, і ви очікуєте, що 10 з них натискатимуть результати пошуку для вашого веб-сайту, рейтинг кліків становить 10%.

Точна оцінка рейтингу кліків вимагатиме певної кваліфікації, щоб оцінити, наскільки високим буде ваш сайт, і наскільки привабливим буде результат пошуку для пошукачів. Зазвичай я роблю це, порівнюючи сайт з іншим подібним сайтом, над яким я працював. "Подібний" означає сайт, який стоїть перед аналогічною ситуацією щодо промисловості, конкуренції, очікуваних рейтингів і бюджету SEO.

Якщо ви не маєте нічого порівняти з, як правило, я б почав з використанням рейтингу кліків 7% для Google і 4% для Baidu, якщо ви очікуєте рейтингу першої сторінки, але не дійсно № 1 рейтингу. Частота показів для органічних результатів пошуку нижча на Baidu, оскільки більше оголошень відображається над органічними результатами та деякими оголошеннями, які виглядають як органічні результати пошуку.

Зауважте, що зараз я говорю про рейтинг кліків за ключовим словом. Веб-сайт також отримає велику кількість трафіку для інших ключових слів, які можуть бути пов'язані або не бути.

Крок 3) Розрахуйте оцінених відвідувачів

Помножте обсяги пошуку на коефіцієнти переходів. Наприклад, якщо обсяг пошуку на Baidu дорівнює 800, а обсяг пошуку в Google - 400, і ми використовуємо вищевказані показники переходів, оціночна кількість відвідувачів складе 800 X 4% + 400 X 7% = 60. це ключове слово, ми можемо guestimate ми отримаємо 60 відвідувачів на місяць. Тобто, як тільки кампанія SEO стає ефективною, звичайно.

Крок 4) Оцініть коефіцієнт конверсії

Рейтинг конверсій - це відсоток відвідувачів вашого веб-сайту, який буде конвертовано. Звичайно, конверсія - це купівля, підключення або електронна пошта.

Знову ж таки, те, що я хотів би зробити, це припустити коефіцієнт конверсії на основі подібних проектів, на яких я працював у минулому, та / або коефіцієнт конверсії для англомовної версії веб-сайту, який зараз є "Chinafied". Там може бути велика різноманітність конвертації, але якщо користувачі повинні дати вам гроші, я б не очікував, що коефіцієнт конверсії перевищує 2% для більшості проектів. Для великогабаритних пунктів норми конверсії частки відсотка є нормальними.

Отже, скажімо, показник переходів у вашій країні становить 3,2%. Так що так ви так зелені до ринку Китаю, і китайські споживачі, як правило, витрачають довше порівняння покупок, і ви не хочете, щоб ваш бос кричати на вас, якщо ви пропустите цілі, ви можете здогадатися консервативний рейтинг переходів 0,7%.

Крок 5) Оцініть вартість на конверсію

Скільки грошей ви робите на конверсію? Запишіть його. Для електронної комерції, це, ймовірно, можна припустити досить точно. Для послуг або продуктів, які мають широкий діапазон цін, наприклад, нерухомість або консалтингові послуги, може бути досить широкий діапазон, особливо якщо ви все ще перебуваєте в стадії тестування. Але незважаючи на це, здогадуватися краще, ніж не здогадуватися, тому йдіть вперед і вгадайте.

Для прикладів наших зомбі-штанів, давайте прикидаємо зомбі, які мають дуже високу цінність на міцних штанах, оскільки їх м'якоть так легко пошкоджується, і вони не заживають. Крім того, вони мають високий доступний дохід, оскільки вони не живуть у приміщенні і отримують їжу безкоштовно. Так, скажімо, вони готові заплатити колосальні 300 доларів за пару додаткових міцних штанів-зомбі.

Звичайно, залежно від вашої фінансової моделі, ви можете використовувати прибуток / відвідувач, а не прибуток для відвідувачів. Як визначається вартість на певну конверсію, залежить лише від узгодженості.

Крок 6) Розрахуйте значення на відвідувача

Вартість кожного відвідувача може бути просто розрахована як вартість на конверсію, помножену на показник переходів. Отже, для цього прикладу один відвідувач коштує 300 USD X 0.7% = 21 USD.

Крок 7) Розрахуйте вартість за ключове слово за місяць

Просто помножте очікувану кількість відвідувачів на вартість кожного відвідувача. У цьому випадку, це буде 60 відвідувачів / місяць X 21 USD / відвідувач = 1,260 USD / місяць. Ключове слово "zombie pants" має становити близько 1260 доларів США на місяць для вашої компанії, як тільки ваш веб-сайт буде оцінюватися в очікуваному положенні для цього ключового слова та інших відповідних ключових слів із широкою відповідністю.

Ще одна важлива примітка: розраховуйте побачити відвідувачів вашого веб-сайту для ключових слів, на які ви не орієнтуєтеся. Деякі з цих пошуків будуть цінними, а інші - не. Отже, щоб обчислити загальну вартість націлених ключових слів, не просто підсумовуйте значення окремих ключових слів. Натомість, я б підрахував значення, потім помножимо, можливо, на 2 або, можливо, на більше.

Як приклад непотрібного трафіку, ключове слово № 3 цього блогу за останній місяць було фактично "іграшкою троль", тому що це був мій приклад бізнес-продукту для іншу посаду . Це, швидше за все, зовсім марний пошуковий трафік для мене, як і пошуки зомбі-штанів - я не роблю бізнес з зомбі. Як приклад корисного трафіку, хтось знайшов цей блог шукав "західних брендів на китайських соціальних медіа" і закінчив переглядати кілька сторінок. Можливо, вони повернуться, можливо, ні. Цей блог отримує трафік для тисяч пошуків, багато дуже довгого хвоста, пов'язаного з маркетингом у Китаї або Baidu. Люди, які здійснюють такі пошуки, є нашими потенційними клієнтами, партнерами, співробітниками,

Оцінка вартості ключових слів

Я майже не можу повірити, але так багато "експертів" SEO, з якими я зустрічався, просто створить стратегію ключових слів, яка базуватиметься лише на користь ключових слів. Це ганьба, особливо для китайських SEO ... Чи не читали вони Мистецтво війни ?

Тепер вартість кампанії SEO не може бути розбита за ключовими словами за ключовим словом, тому я рекомендую оцінювати конкуренцію кожного ключового слова щодо потенційного бюджету проекту.

У Nanjing Marketing Group ми зазвичай любимо оцінювати конкуренцію за кожне ключове слово вручну. Якщо існує велика кількість ключових слів, ми зробимо вибірку ключових слів у різних групах.

Потім ми виходимо з простим рейтингом конкурентоспроможності ключового слова: none, low, medium, high або intense. По-перше, це зрозуміло іншим, хто може прочитати звіт про дослідження ключових слів.

З іншого боку, ми не можемо оцінити конкурентоспроможність на відсоткову точку. Навіть якщо у нас є доступні інструменти для оцінки різних показників SEO, ми досі не можемо передбачити майбутню діяльність даного веб-сайту або зміни самих пошукових систем.

Завдяки досвіду, що трапляється через сторінки та сторінки результатів пошуку та проведення кампанії протягом тривалого періоду часу, людина може почати оцінювати конкурентоспроможність досить добре.

Коли мова йде про оцінку конкурентоспроможності ключових слів, тут мій 5 найпоширеніших порад для початківців:

 1. Перевірте назви веб-сайтів у результатах пошуку. Чи містять вони ключове слово? Якщо ні, люди не активно орієнтуються на це ключове слово, конкуренція може бути досить низькою.
 2. Перевірте вміст веб-сайту. Чи часто він оновлюється? Це дуже допоможе, особливо на Baidu. Це відмінний вміст? Це також дуже допоможе, особливо на Google.
 3. Перевірте наявність червоних прапорів. Сайти з очевидними червоними прапорами можуть ризикувати покаранням у майбутньому. Якщо ви працюєте довгостроково вхідний маркетинг Ви можете розраховувати на конкурентів, які покладаються на тактику спаму та інші хитрощі SEO, навіть якщо ці конкуренти зараз добре оцінюються. Червоні прапори включають в себе такі речі, як кілька веб-сайтів для однієї компанії з дуже схожим вмістом, багато неякісного тонкого контенту та набору ключових слів.
 4. Перевірте свій профіль посилання. Чи є у них багато посилань з інших веб-сайтів? Чи мають вони великі посилання з авторитетних веб-сайтів?
 5. Перевірте їхню діяльність у соціальних мережах. Чи працюють вони на Weibo чи інших китайських соціальних медіа-платформах?

Кожен з цих пунктів стоїть у своєму блозі. Я постараюся знайти час, щоб написати їх!

Порівняння вартості та вигоди

Зрештою, ви повинні мати список значень ключових слів і рівнів конкуренції. Це може виглядати приблизно так:

 1. Зомбі штани - 1,260 доларів США / місяць - конкурс: середня
 2. Зомбі джинси - 340 USD / місяць вартість - конкуренція - низький
 3. Сорочки зомбі - 850 доларів США / місяць - конкурс: середня
 4. Зомбі - 12 000 доларів США / місяць - конкурс: інтенсивний
 5. Зомбі спідниці - 120 USD / місяць вартість - конкуренція: немає

Це має бути у файлі Excel з усіма ключовими словами. Вона повинна бути організована в логічні, актуальні угруповання. Наприклад, у вас може бути штани в одній групі, і вони можуть включати різноманітні типи штанів.

Потім ви можете перейти до списку і позначити ключові слова, які ви будете використовувати, і які ви не будете. Якщо конкуренція занадто велика, забудьте про це. Якщо ключове слово достатньо актуальне, забудьте його. Якщо для ключового слова є значення 0, забудьте про це.

Але будьте обережні у оцінці того, чи дійсно є значення 0 чи ні. Ключові слова, у яких немає повідомлень про обсяги пошуку, можуть бути корисними, особливо якщо у вас є засоби отримання трафіку для великих обсягів цих довгострокових ключових слів. Для маркетологів, які прийшли з західних країн, я маю згадати, що китайські користувачі пошукових систем досі використовують менше ключових слів довгого хвоста, ніж їхні колеги з англійської мови. Що дуже багато мільйонів користувачів Інтернету щорічно приїжджають в Інтернет у Китаї, є багато новачків, які не використовують складні фрази для пошуку.

Наступні кроки

Тепер я обговорював створення списку ключових слів та оцінювання ключових слів. Наступним кроком буде прийняття дослідження ключових слів і побудова на ньому для створення контент-плану.

Чи є у вас щось додати? Що-небудь запитати?

Які ключові слова слід використовувати, а які не слід?
Віджети" настільки нудні, правда?
Чи містять вони ключове слово?
Чи часто він оновлюється?
Це відмінний вміст?
Чи є у них багато посилань з інших веб-сайтів?
Чи мають вони великі посилання з авторитетних веб-сайтів?
Чи працюють вони на Weibo чи інших китайських соціальних медіа-платформах?
Чи є у вас щось додати?
Що-небудь запитати?