Навигация по сайту

Популярные статьи

Як очистити оперативну пам'ять на Android телефоні: звільнити ОЗУ

 1. Андроїд. Недостатньо вільної пам'яті: Відео
 2. висновки
 3. Як легко звільнити оперативну пам'ять на Android: Відео

Андроїд - надійна і багатофункціональна платформа, що надає розробникам практично необмежений спектр можливостей Андроїд - надійна і багатофункціональна платформа, що надає розробникам практично необмежений спектр можливостей. Але при цьому головний недолік залишається - багато утиліта не вивантажуються, а згортаються в трей, при цьому сильно зростає навантаження на модуль ОЗП. При деякому збігу обставин це призводить до краху системи. З кожною новою итерацией цей недолік вдалося частково нівелювати, але він все одно присутній. У даній статті ми спробуємо детально розкрити питання - як звільнити оперативну пам'ять на Android.

Андроїд. Недостатньо вільної пам'яті: Відео

способи очищення

Існує кілька основних способів як звільнити пам'ять на Андроїд:

 1. Перший варіант - використовувати внутрішні інструменти системи. Практично кожен виробник з недавніх пір вбудовує спеціальну утиліту, яка може називатися по-різному - в деяких випадках це «Очищення» або «Clean». Натиснувши на неї, відбудеться вивантаження всіх зайвих додатків.

  Натиснувши на неї, відбудеться вивантаження всіх зайвих додатків

 2. Другий спосіб очистити ОЗУ на Android - меню настройки. Для це треба зайти в це меню, далі переключитися на пункт «Працюючі».

  Для це треба зайти в це меню, далі переключитися на пункт «Працюючі»

  Внизу відобразиться кількість оперативної пам'яті: використаної та вільної. У таблиці будуть відображені утиліти, деякі з них можна вивантажити, інші є важливими для нормального функціонування системи. Після цього треба поставити галочку біля однієї з програм і натиснути «Зупинити». Частина оперативної пам'яті буде звільнена.

  Частина оперативної пам'яті буде звільнена

 3. Третій - використовувати спеціальну утиліту, яку можна знайти на Google Play - Clean master. Завантажити її можна по. Це один з найефективніших способів очистити оперативну пам'ять на Android. Після скачування програми і його запуску користувач побачить меню.

  Після скачування програми і його запуску користувач побачить меню

  Там буде відображена інформація про кількість вільної оперативної і постійної пам'яті. Якщо натиснути на один з цих параметрів (в нашому випадку це ОЗУ) відобразиться ще одна панель, в самому верху буде цифра в мегабайтах пам'яті, яку можна звільнити.

  Якщо натиснути на один з цих параметрів (в нашому випадку це ОЗУ) відобразиться ще одна панель, в самому верху буде цифра в мегабайтах пам'яті, яку можна звільнити

  При натисканні на кнопку "Прискорити» процедура буде проведена і якась кількість ОЗУ стане вільним. За допомогою Clean Master можна звільняти і постійну пам'ять: відповідний пункт вибирається на першій сторінці.

  За допомогою Clean Master можна звільняти і постійну пам'ять: відповідний пункт вибирається на першій сторінці

висновки

Очищення оперативної пам'яті Android є дуже важливою процедурою для нормальної взаємодії з операційною платформи. Така операція дозволяє не тільки оптимізувати ОЗУ, але і значно прискорити роботу з системою. Якщо раніше при використанні ігор або навіть звичайного відкриття нових сторінок в браузері вони помітно гальмували, то після процедури звільнення проблема пропадає.

З вищеописаних методів найефективнішим є використання Clean Master, але якщо немає доступу до інтернету, але при цьому треба терміново провести оптимізацію, підійдуть і вбудовані інструменти. Однак варто пам'ятати, що закриття деяких з них призводить до некоректної роботи платформи. Правда, в останніх версіях розробники помітно урізали можливості закривати ті чи інші запущені програми.

Як легко звільнити оперативну пам'ять на Android: Відео

Поділіться матеріалом в соц мережах: