Навигация по сайту

Популярные статьи

Як оптимізувати пам'ять в смартфоні Xiaomi

Обмеженість ресурсів існує при всіх економічних системах, незалежно від ступеня багатства. Ця проблема не обійшла стороною і смартфони. Виробники з року в рік нарощують обсяги пам'яті в аксесуарах - зараз поріг перевалив за 256 Гб.

Як можна оптимізувати місце на смартфоні Xiaomi без шкоди для пристрою?

Етап перший: очищення кешу

Кеш - це тимчасові файли, які зберігаються в пам'яті смартфона і містять в собі найбільш часті команди і запити, а також мультимедіа з деяких додатків або сервісів.

В ідеалі смартфон повинен очищати кеш самостійно, але якщо програма не дороблена або ж в ній накопичилося занадто багато сміття, необхідно провести ручну чистку:

За допомогою даної маніпуляції можна звільнити аж до декількох гігабайт пам'яті.


За допомогою даної маніпуляції можна звільнити аж до декількох гігабайт пам'яті

Етап другий: оптимізація пам'яті через додаток "Безпека"

  • На головному екрані програми вибираємо пункт "Очищення";

  • Необхідно визначитися з видом очищення: "Глибоке очищення" і "Додатки";

"Глибоке очищення" пропонує видалення "важких" або повторюваних фотографій (аналіз знімків і файлів додаток виробляє самостійно).

Глибоке очищення пропонує видалення важких або повторюваних фотографій (аналіз знімків і файлів додаток виробляє самостійно)

Пункт "Додатки" пропонує видалити програми, які давно не використовувалися. Тут, як і в попередньому випадку, система самостійно визначає, які файли підходять для ліквідації.

Етап третій: Mi Cloud
Етап третій: "Mi Cloud"

"Mi Cloud" - це фірмовий хмарний сервіс Xiaomi, який дозволяє вирішити безліч проблем, пов'язаних з обмеженим вільним місцем на "жорсткому диску". Він позбавить вас від непотрібного контролю над фото і відеоматеріалами, повідомленнями тощо

"Хмара" синхронізується з вашим смартфоном і зберігає на гаджет лише образ фотографії, перекидаючи оригінал в хмарне сховище. Таким чином можна заощадити левову частку місця на телефоні.

Для активації цього режиму:

  • Заходимо в "Галерею";

  • Вибираємо "Альбоми";

  • Кількома на розгорнуті функції (три точки) і вибираємо пункт "Налаштування";

  • Включаємо параметр "Синхронізація з Mi Cloud";

Тепер все фото будуть відправлені на "хмара" і ви звільните місце в пам'яті смартфона.


Етап четвертий: перенесення даних
Етап четвертий: перенесення даних

У разі, якщо улюблені музичні альбоми та серіали не можуть просто зникнути зі смартфона, варто перенести їх на інший носій. Тут допоможе стандартна MicroSD картка або будь-який інший гаджет, який може зберігати інформацію в цілісності й схоронності.

Переконайтеся, що на носії достатньо місця і швидкість його роботи не нижче 45 Мб / c. В іншому випадку можливі періодичні фризи (уповільнення або тимчасова зупинка системи) або файли можуть просто загубитися під час транспортування з точки "А" точку "Б".

Користувачам, чиї телефони не підтримують розширення пам'яті, можна використовувати OTG-кабель з підключеною комп'ютерної флешкою.


Користувачам, чиї телефони не підтримують розширення пам'яті, можна використовувати OTG-кабель з підключеною комп'ютерної флешкою

Дотримуючись наших порад, ви зможете довгий час утримувати пам'ять смартфона в чистоті і порядку.

Опис проводилося на смартфоні Xiaomi під керуванням MIUI 9 щотижневої версії 8.1.25. Тому деякі моменти можуть відрізнятися або будуть додані пізніше в стабільній версії після оновлення MIUI.

Розширюйте межі можливого разом з Хistore!

Як можна оптимізувати місце на смартфоні Xiaomi без шкоди для пристрою?